تعمیر جاروبرقی آاگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چرا جاروبرقی شما قدرت مکش بالایی ندارد؟

شاید برای شما هم این اتفاق رخ داده باشد که احساس می‌کنید قدرت مکش جاروبرقی‌تان کم شده است. در چنین حالتی احتمال دارد به دنبال پر شدن کیسه جاروبرقی قدرت مکش دستگاه تحت تاثیر قرار گرفته باشد و یا اینکه ایرادی در کارکرد پره‌های جاروبرقی به وجود آمده است. پس از چک کردن دو مورد گفته شده به سراغ فیلتر جاروبرقی خود بروید.

مطمئن شوید فیلتر دستگاه کثیف نشده باشد و همچنین قطعاتی مانند لوله استیل یا لوله خرطومی و برس جاروبرقی گرفتگی و انسدادی نداشته باشند. در ادامه به بررسی غلطک‌های جاروبرقی بپردازید و مطمئن شوید به خوبی کار خود را انجام می‌دهند. در نهایت اگر باز هم مشکل ادامه داشت از افراد متخصص برای بررسی قطعات دیگر دستگاه راهنمایی بخواهید. این قطعه بسیار مهم و کاربردی بوده و باید حتماً بررسی و عیب یابی آن توسط افرادی صورت پذیرد که تجربه و مهارت کافی برای انجام این کار را دارند. ( برای دریافت اطلاعات تعمیرات جاروبرقی ارزوم در قزوین اینجا کلید کنید )

تعمیر جارو برقی در قزوین

چرا بوی دود یا سوختگی از جاروبرقی احساس می‌شود؟

یکی از مشکلات متداولی که ممکن است در جاروبرقی تجربه کنید بوی بد در زمان کارکرد دستگاه می‌باشد. برای پیدا کردن علت احساس بوی سوختگی در جاروبرقی لازم است در مرحله اول مطمئن شوید بلبرینگ جاروبرقی شما ایرادی نداشته باشد. در برخی موارد مشکلاتی مانند فرسودگی بلبرینگ منجر به سوختن موتور جاروی شما خواهد شد.

گاهی اوقات نیز بروز یک انسداد در جاروبرقی می‌توانند مانعی برای عملکرد صحیح تسمه جاروبرقی شما ایجاد نماید و در نهایت بوی سوختگی لاستیک را استشمام کنید. در ادامه به بررسی موتور جاروبرقی بپردازید تا نخ یا مویی به اطراف غلطک آن گیر نکرده باشد. اگر همچنان احساس می‌کنید بوی سوختگی جاروی شما رفع نشده است لازم است سیم‌کشی‌های داخلی دستگاه مورد بررسی قرار گیرند تا مطمئن شوید ایرادی در آنها وجود نداشته باشد. دقت داشته باشید بروز مشکل در کلکتور نیز گاهی می‌تواند منجر به سوختن موتور جاروبرقی شما شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297