تعمیرات جاروبرقی ارزوم در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چرا در زمان کارکرد جاروبرقی صدای بلند یا ناهنجاری از دستگاه به گوش شما می‌رسد؟

صدای بلند جاروبرقی از جمله مشکلات متداول دیگر این دستگاه است که ایرادهای متفاوتی می‌تواند آن را ایجاد کند. دقت داشته باشید برخی از جاروبرقی‌ها به طور کلی پر صدا هستند اما اگر به طور ناگهانی صدای دستگاه شما تغییر یافته است باید به بررسی علت آن بپردازید. یکی از احتمالات خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی می‌باشد که یکی از قطعات مهم و بسیار کاربردی در این دستگاه به شمار می‌رود. برای بررسی آن به سراغ افراد کارشناس بروید.

در صورتی که مطمئن شدید ایرادی در بلبرینگ موتور جاروبرقی وجود ندارد مطمئن شوید هیچگونه گرفتگی در اتصالات دستگاه شما دیده نمی‌شود. برای اطمینان از این موضوع لازم از تمامی اتصالات و اجزای جاروبرقی خود را چک کنید. در ادامه مطمئن شوید هیچگونه شکستگی در پروانه موتور جاروبرقی وجود ندارد. همچنین دقت داشته باشید در صورتی که در کلکتور جاروبرقی جرقه به وجود بیاید شما در زمان کارکرد دستگاه متوجه صدای زیادی خواهید شد.( برای دریافت اطلاعات تعمیرات جاروبرقی آاگ در قزوین اینجا کلید کنید )

تعمیر جارو برقی در قزوین

چرا بوی سوختنی از جاروبرقی شما احساس می‌شود؟

احساس بوی بد و سوختگی در جاروبرقی از جمله مشکلاتی است که اگر آن را نادیده بگیرید می‌تواند وضعیت را وخیم‌تر کرده و هزینه‌های سنگین‌تری را برای شما به همراه داشته باشد. در اغلب موارد این بوی بد به دنبال فرسودگی و سوختگی موتور به دنبال آن اتفاق می‌افتد. امکان سوختن موتور جاروبرقی شما نیز وجود دارد که در چنین حالتی چاره‌ای به جز تعویض این قطعه در دستگاه نخواهید داشت. اغلب خرابی موتور یکی از ایرادهایی است که هزینه‌های سنگینی را برای شما به همراه دارد.

از دیگر احتمالات انسداد در جاروبرقی می‌باشد که می‌تواند باعث شود تسمه جاروبرقی شما نتواند به درستی کار خود را انجام دهد. دنبال این اتفاق شما بویی شبیه لاستیک سوختگی را از جاروبرقی خود احساس خواهید کرد. در مرحله بعد به بررسی برس جاروبرقی بپردازید و مطمئن شوید در اطراف غلتک آن هیچگونه مو یا نخی گیر نکرده باشد. سیم‌کشی‌های داخلی دستگاه خود را نیز بررسی کنید و در نهایت مطمئن شوید هیچگونه مشکلی در کلکتور دستگاه شما به وجود نیامده باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297