تعمیر جارو برقی اسنوا در قزوین

به چه علت جاروبرقی شما در زمان کار صدای ناهنجاری را تولید می‌کند؟

ایرادهای جاروبرقی که مربوط به صدای ناهنجار و بلند آن هستند بسیار متفاوت خواهند بود و شما لازم است برای پیدا کردن علت اصلی این موضوع بخش‌های مختلفی از دستگاه خود را مورد بررسی قرار دهید. در مرحله اول قبل از هرگونه اقدامی مطمئن شوید موتور جاروبرقی شما از نوع کم صدا است و صدای آن نسبت به قبل تغییری دارد. اگر احساس می‌کنید به صورت یکباره صدای جاروبرقی شما زیاد شده است باید بدانید مشکلی در دستگاه به وجود آمده می‌باشد.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود جاروبرقی شما در زمان کار صدای زیادی داشته باشد خراب شدن بلبرینگ ماشین جاروبرقی می‌باشد که اغلب بررسی آن نیاز به کمک کارشناسان خواهد داشت. همچنین ممکن است یک گرفتگی در جاروبرقی منجر به ایجاد صدای زیاد در زمان کار دستگاه شود. به عنوان مثال این گرفتگی می‌تواند در هر یک از اجزای داخلی و اتصالات جاروبرقی اتفاق افتاده باشد. مطمئن شوید شکستگی در پروانه موتور وجود نداشته باشد و همچنین جرقه‌ای در کلکتور جاروبرقی دیده نشود. 

تعمیر جارو برقی در قزوین

چرا جاروبرقی شما کار نمی‌کند؟

روشن نشدن جاروبرقی از دیگر مشکلاتی است که علت‌های مختلفی خواهد داشت. برای حل این مشکل لازم است در مرحله اول کیت الکترونیکی جاروبرقی خود را بررسی نمایید و مطمئن شوید سالم بوده و در وضعیت مناسبی قرار دارد. تمامی اتصالات موتور و خود این قطعه نیز در دستگاه شما باید مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه زغال‌های موتور را چک نمایید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. به بررسی پلاتین‌های سیم جمع کن جاروبرقی بپردازید تا هیچگونه قطعی در آنها دیده نشود. در نهایت نیز بررسی نمایید کابل جاروبرقی شما قطعی نداشته باشد. دقت داشته باشید گاهی روشن نشدن جاروبرقی به خاطر قطع بودن سیستم برق می‌باشد. این یعنی باید از وصل بودن برق ساختمان خود اطمینان پیدا کنید و همچنین پریز برقی که برای جاروبرقی خود استفاده می‌کنید را بررسی نمایید و مطمئن شوید ایراد از سمت پریز برق نمی‌باشد. 

(برای دریافت اطلاعات تعمیرات جاروبرقی ال جی در قزوین اینجا کلید کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297