تعمیر جارو برقی ال جی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

به چه علت جاروبرقی روشن نشده یا روشن باقی نمی‌ماند؟

در زمانی که جاروبرقی شما روشن نشده و یا روشن باقی نمی‌ماند لازم است در مرحله اول به بررسی مسیر برق‌رسانی جاروی خود بپردازید. ممکن است بر اثر کشیدگی جارو در زمان استفاده از این دستگاه سیم‌های کابل برق‌رسانی آن دچار کشیدگی یا پارگی شده باشند و به دنبال آن برق رسانی در جارو دچار مشکل شده است. ظاهر کابل‌ها را مورد بررسی قرار دهید و اگر نتوانستید ایراد آنها را برطرف نمایید از یک برقکار مطمئن کمک بخواهید.

احتمال دیگری که وجود دارد خرابی قطع کن حرارتی می‌باشد که در اثر جاروبرقی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر مسیر برق رسانی موتور حرارت بیش از اندازه داشته باشد این کلید جریان برق را قطع خواهد کرد تا جلوی آسیب‌های بیشتر را بگیرد. اغلب انسداد مسیر عبور هوا در جارو چنین وضعیتی را ایجاد خواهد کرد. در مرحله بعد کیسه جاروبرقی خود را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید بیش از اندازه پر نشده باشد. خراب بودن موتور جاروبرقی نیز از دیگر مواردی است که باید در نظر داشته باشید.

تعمیر جارو برقی در قزوین

چرا از جاروبرقی بوی بدی احساس می‌شود؟

بوی بد جاروبرقی شما می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از محتمل‌ترین آنها پر بودن کیسه جاروبرقی می‌باشد. در این کیسه تمام زباله‌های باقیمانده روی زمین جمع خواهند شد و ممکن است به مرور زمان بوی بدی را ایجاد کند. در مرحله اول لازم است کیسه جاروبرقی خود را تعویض کنید و اگر در مدل جاروی شما از کیسه‌های دائمی استفاده شده است آن را تخلیه کرده و با دقت بشویید.

 اگر همچنان احساس می‌کنید بوی بد جاروبرقی شما از بین نرفته است باید به بررسی مخزنی که برای جمع آوری گرد و غبار تعبیه شده است بپردازید. البته این مخزن در تمام مدل‌های جاروبرقی وجود ندارد. مسدود شدن مسیر شلنگ و لوله نیز می‌تواند باعث ایجاد بوی بد در جاروبرقی شما شود. 

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی جاروبرقی ال جی در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297