تعمیر جارو برقی بکو در قزوین

چرا برس جاروبرقی شما قدرت مکش زیادی ندارد؟

از مشکلات رایج دیگری که در جاروبرقی‌ها ممکن است بانک برخورد کرده باشید مشکل مکش دستگاه است که ممکن است متوجه کاهش قدرت آن شده باشید. در این حالت برای عیب یابی جاروبرقی خود در اولین گام کیسه جاروبرقی را مورد بررسی قرار دهید و وضعیت آن را چک کنید. اگر کیسه جاروی شما پر شده باشد عمل مکش به خوبی انجام نخواهد شد. در چنین حالتی با تعویض یا خالی کردن کیسه مشکل شما برطرف خواهد شد.

همین کار را برای بررسی مخزن گرد و غبار در جاروبرقی خود نیز تکرار کنید، البته دقت داشته باشید در همه مدل‌های جاروبرقی از این مخزن استفاده نشده است. با ادامه یافتن مشکل نیاز به بررسی فیلترهای جاروبرقی وجود دارد تا مطمئن شوید مسیر عبور هوا در آنها مسدود نشده باشد. می‌توان از یک محلول جوش شیرین و آب برای تمیز کردن فیلترها کمک گرفت. از نبود انسداد در تمامی لوله‌ها و شلنگ‌ها نیز اطمینان پیدا کنید.

تعمیر جارو برقی در قزوین

در چه زمانی بوی سوختگی از جاروبرقی احساس می‌شود؟

اگر در زمان نظافت خانه متوجه شدید جاروی شما بوی سوختگی می‌دهد برای عیب یابی آن فوراً دستگاه را از برق بکشید تا آسیب‌های بیشتری در آن ایجاد نشود. حالا در مرحله اول دو شاخه و پریز مورد استفاده برای جارو را بررسی کنید و دقت کنید هیچگونه علامتی مانند دود در آنها مشاهده نشود. پس از این کار نیاز به بررسی وضعیت فیلتر و کیسه جاروبرقی وجود دارد.

پر بودن کیسه جاروبرقی یا کثیف بودن فیلتر آن می‌تواند باعث شود موتور دستگاه بیش از اندازه گرم شود و در نتیجه شما بوی سوختگی را احساس خواهید کرد. در ادامه نیاز است وضعیت تسمه متحرک دستگاه خود را مورد بررسی قرار دهید. باید بدانید گیر کردن این تسمه یا سر خوردن آن از جای خود می‌تواند بوی سوختگی در جاروی شما را به دنبال داشته باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297