تعمیر جارو برقی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

مشکل روشن نشدن جاروبرقی شما به چه مواردی مرتبط است؟

یکی از مشکلات متداولی که ممکن است در جاروبرقی‌های برندهای متفاوت با آن برخورد کرده باشید مشکل روشن نشدن دستگاه می‌باشد که اغلب اوقات این اختلال مربوط به اتصالات الکتریکی جاروبرقی خواهد بود. اگر مطمئن هستید برق ساختمان شما وصل است و ایرادی در پریز برق متصل به جاروبرقی وجود ندارد بهتر است به بررسی دو شاخه دستگاه بپردازید. پس از آن تمامی سیم‌کشی‌ها و کابل‌های برق دستگاه را مورد بررسی قرار داده و چه کنید از نظر ظاهری هیچگونه پارگی یا ایرادی در آنها مشاهده نشود. 

چنانچه از سالم بودن اتصالات الکتریکی جاروی خود مطمئن شدید و هنوز هم دستگاه روشن نمی‌شود فیوز آن را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه به بررسی کلید روشن و خاموش جاروی خود بپردازید و مطمئن شوید این کلید در وضعیت مناسبی قرار دارد. ایراد در سیم جمع کن از دیگر بخش‌هایی است که می‌تواند روی روشن شدن دستگاه شما تاثیر بگذارد. همچنین بررسی رله‌ها و مدار سری جارو به شما پیشنهاد می‌شود و در نهایت نیز باید احتمال سوختن موتور جاروی خود را در نظر داشته باشید.

تعمیر جارو برقی در قزوین

چرا قدرت موتور جاروبرقی شما کم شده است؟

یکی از اولین بخش‌هایی که می‌تواند روی قدرت موتور جاروبرقی تاثیر بگذارد کلکتور دستگاه می‌باشد. احتمال کثیف شدن کلکتور بسیار زیاد است و شما می‌توانید برای نظافت این قطعه از تینر یا بنزین استفاده داشته باشید. باید دقت کنید تمام ذرات باقیمانده میان شیارهای تیغه و زغال دستگاه را کاملاً تمیز کنید. باقی ماندن این ذرات باعث اتصال آنها به یکدیگر شده و می‌تواند سوختن آرمیچر جارو را به دنبال داشته باشد. مورد دیگری که بررسی آن به شما پیشنهاد می‌شود زغال جاروبرقی می‌باشد.

دقت کنید زغال جاروبرقی شما از حد معمول کوتاه‌تر نشده باشد و اگر شاهد این اتفاق هستید نسبت به تعویض زغال جارو اقدام نمایید. در ادامه عیب یابی یاتاقان جاروبرقی را به شمار پیشنهاد می‌کنیم. باید بدانید در جاروبرقی آرمیچرها برای چرخش خود از یاتاقان کمک می‌گیرند و خرابی در این قطعه باعث ایجاد صدای ناهنجاری در دستگاه خواهد شد. به دنبال این اتفاق خرابی بلبرینگ و کاهش قدرت موتور را خواهید داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297