تعمیرات جاروبرقی هیتاچی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

به چه دلیل بوی بدی را در جاروبرقی خود احساس می‌کنیم؟

مشکل بوی تعفن و ناخوشایند از جاروبرقی در اغلب موارد به کیسه جاروبرقی شما مرتبط می‌شود. این یعنی برای مدت زمان طولانی کیسه جاروی خود را خالی نکرده‌اید و به دنبال جمع شدن زباله‌های بسیار داخل کیسه جاروبرقی شما در زمان کاربوی بدی می‌دهد. اگر امکان شستشوی کیسه در مدل جاروبرقی شما وجود دارد آن را خالی کرده و با آب و صابون به خوبی بشویید و در غیر این صورت نسبت به خرید یک کیسه جدید برای جاروبرقی خود اقدام نمایید. چنانچه پس از نظافت کیسه هنوز هم بوی بد از جاروی شما احساس می‌شد بهتر است نگاهی به فیلترهای دستگاه داشته باشید.

لازم است این فیلترها را به خوبی شسته و زمانی که کاملاً خشک شدن آنها را دوباره در جای خود نصب کنید. نگاهی به داخل لوله‌ها و اتصالات جارو نیز بیندازید و مطمئن شوید چیزی داخل آنها گیر نکرده و بوی بد ایجاد نمی‌کند. گاهی اوقات می‌توانید برای خوشبو کردن دستگاه خود از قرص‌های خوشبو کننده مخصوص جاروبرقی نیز استفاده داشته باشید. اگر هنوز هم نتوانستید عامل ایجاد بوی بد در جاروی خود را پیدا کنید از کارشناسان کمک بخواهید.( برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی همیلتون در قزوین اینجا کلیک کنید )

تعمیر جارو برقی در قزوین

مشکل روشن نشدن جاروبرقی به چه مواردی مرتبط است؟

اگر جاروبرقی شما روشن نمی‌شود به احتمال زیاد اتصالات برقی دستگاه دچار مشکل شده‌اند. برای اطمینان مطمئن شوید جریان برق ساختمان شما وصل است و همچنین ایراد از سمت پریز برقی که از آن استفاده می‌کنید نمی‌باشد. چنانچه هنوز هم جاروبرقی روشن نمی‌شد تمامی کابل‌ها و سیم کشی داخلی آن باید مورد بررسی قرار گیرد. از نظر ظاهری نیز چه کنید ایراد یا پارگی در کابل‌های جاروبرقی مشاهده نمی‌کنید. 

از جمله مشکلات دیگری که می‌تواند منجر به روشن نشدن جاروبرقی شود خراب شدن کلید روشن و خاموش دستگاه می‌باشد. همچنین گاهی اوقات ایراد در سیم جمع کن دستگاه باعث می‌شود جاروی شما کار خود را به درستی انجام ندهد و یا اینکه خرابی رله‌های دستگاه مانع از روشن شدن جاروبرقی می‌شود. در نهایت نیز باید احتمال سوختن قطعاتی مانند موتور جاروبرقی را در نظر داشته باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297