تعمیر جارو برقی پاناسونیک در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چرا جاروبرقی روشن نمی‌شود و یا در حین کار خاموش می‌گردد؟

زمانی که برای جارو زدن خانه خود جاروبرقی را به برق وصل می‌کنید منتظر هستید پس از فشردن دکمه، دستگاه شروع به کار کند. اما اگر این اتفاق نیفتاد احتمال دارد در مسیر برق رسانی جاروبرقی شما مشکلی به وجود آمده باشد. برای رفع این موضوع لازم از سیم‌های کابل برق رسانی داخلی و همچنین کابل خارجی جاروبرقی را مورد بررسی قرار دهید. احتمال دارد به دنبال کشیدگی سیم‌ها در حین جارو زدن دچار پارگی شده باشند.

پس از بررسی کابل‌ها پریز برق جاروبرقی خود را نیز چک کنید و از کارکرد صحیح آن اطمینان پیدا نمایید. اگر همچنان جاروبرقی شما روشن نمی‌شد احتمال دارد کلیدها و فیوزهای دستگاه دچار مشکل شده باشند. در پی خرابی این قطعات برق رسانی به موتور دچار اختلال خواهد شد و جارو روشن نمی‌گردد. در چنین شرایطی نیاز به کمک افراد متخصص خواهید داشت. ( برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی دوو در قزوین اینجا کلیک کنید )

تعمیر جارو برقی در قزوین

چرا از جاروبرقی بوی بدی احساس می‌شود؟

زمانی که از جاروبرقی شما بوی بدی احساس می‌شود به احتمال زیاد مشکل مربوط به کیسه جاروبرقی می‌باشد. گاهی به دنبال جمع شدن زباله زیاد درون این کیسه بوی بدی داخل جاروی شما می‌پیچد. برای رفع این مشکل اگر کیسه جارو قابل تعویض است آن را عوض کنید و در غیر این صورت کیسه قبلی را تخلیه کرده و به خوبی بشویید. همچنین اگر در مدل جاروی شما از مخزن گرد و غبار استفاده شده است نظافت این بخش را نیز فراموش نکنید.

در ادامه لازم است شلنگ یا لوله در جاروبرقی را مورد بررسی قرار دهید و اگر انسدادی در هر یک از آنها مشاهده کردید نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید. تمامی لوله‌های جاروبرقی را از جای خود باز کرده و از بسته نبودن مسیر آنها مطمئن شوید. اگر در جاروی شما از شلنگ‌های پلاستیکی استفاده شده است می‌توانید به مدت یک شب شلنگ جارو را در محلولی از آب و صابون خیس کنید. با این کار اگر آلودگی درون لوله شلنگ مانده باشد کاملاً تمیز خواهد شد و بوی بد آن از بین می‌رود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297