نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی آاگ

شاید تصور کنید که ماشین‌های ظرفشویی جز دستگاه‌هایی هستند که لزوم چندانی برای خرید آن‌ها وجود ندارد و استفاده از آن‌ها بیشتر جنبه تشریفاتی دارد، اما در دنیای امروز این یک باور اشتباهی است. یکی از دلایلی که خرید این دستگاه‌ها را توجیه می‌کند، کم مصرف بودن آن‌ها و صرفه‌جویی قابل توجه در وقت افراد است. وقتی صحبت از مصرف بهینه آب، برق و حتی مواد شوینده می‌کنیم، می‌توانیم توجیه اقتصادی خرید ماشین‌های ظرفشویی را درک کنیم. از طرف دیگر، استفاده از این دستگاه‌ها باعث می‌شود افراد وقت خود را به کارهای دیگر اختصاص دهند و از زمان خود به نحو مناسب‌تری استفاده کنند. در این میان، کیفیت ماشین‌های ظرفشویی و نحوه انجام کار توسط آن‌ها بسیار تعیین‌کننده است. یکی از دستگاه‌های باکیفیت بازار که توانسته است کمترین آمار خرابی را ثبت کند، ماشین ظرفشویی آاگ است. دلیل آن که این برند آلمانی توانسته است ضریب خطای ماشین‌ها ظرفشویی خود را کاهش دهد، تکنولوژی پیچیده و هماهنگی بسیار بالای میان اجزای آن است. از این رو، تعمیر و رفع خطای آن‌ها باید تنها توسط مراکز تخصصی مانند قزوین تکنیک انجام شود.

1. چرا ذرات غذا روی ظروف شسته شده توسط ماشین ظرفشویی آاگ مشاهده می‌شود؟

قبل از آن که به بررسی دلایل فنی این مشکل بپردازیم، لازم است این نکته را بیان کنیم که از خشک شدن ظرف‌های کثیف و قرار دادن آن‎ها در با این شرایط در ماشین ظرفشویی خودداری کنید؛ چراکه نادیده گرفتن این نکته می‌تواند به شسته نشدن کامل ظروف بینجامد. همچنین در هنگام استفاده از دستگاه از روش چینش درست ظروف و مایع شوینده باکیفیت کمک بگیرید و همواره ظرفیت استاندارد ماشین ظرفشویی آاگ را مد نظر قرار دهید. انتخاب برنامه شستشوی نامناسب نیز می‌تواند در بروز این مشکل مؤثر باشد. سایر دلایلی که نیاز به بررسی فنی دارند، عبارت‌اند از:

 • وجود گرفتگی در لوله فاضلاب
 • خرابی بازوی آبپاش
 • گرفتگی بازوی آبپاش
 • کثیف بودن فیلتر آب
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. دلیل آن که ماشین ظرفشویی آاگ فرایند شستشو را شروع نمی‌کند، چیست؟

زمانی که می‌بینید دستگاه روشن است، اما فعالیت خود را آغاز نمی‌کند، لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • باز بودن شیر آب
 • استاندارد بودن فشار آب و قطع نشدن آن
 • سالم بودن دکمه استارت (start)
 • بسته شدن کامل درب و سالم بودن اجزای آن
 • نداشتن تاب یا پیچ خوردگی در شیلنگ آب
 • سالم بودن صفحه کلید و قفل نبودن آن

3.چرا ماشین ظرفشویی آاگ روشن نمی شود و کار نمی کند؟

 

در این شرایط باید عوامل زیر را بررسی کنید:

 • قطع شدن جریان برق
 • خرابی پریز یا دوشاخ دستگاه
 • اشکال در سیم‌کشی داخلی ماشین ظرفشویی و قطع شدن آن
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا ماشین ظرفشویی آاگ نمی‌تواند آب داخل دستگاه را به طور کامل تخلیه کند؟

 

برای رفع این مشکل لازم است دلایل بروز آن را بشناسید. علت‌هایی که می‌توانند در این زمینه به ایفای نقش بپردازند، عبارت‌اند از:

 • گرفتگی فیلتر آب
 • گرفتگی شیلنگ‌های بخش تخلیه آب
 • گرفتگی مسیر فاضلاب ماشین ظرفشویی
 • خرابی پمپ تخلیه
 • گرفتگی دریچه تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ
 • مسدود شدن مسیر تخلیه آب با قرار دادن اشتباه ظروف در دستگاه

 

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین

شستن ظرفها پس از خوردن غذا یکی از کارهای حوصله سربر و پر زحمت خانه است. اما انجام این کار از زمانی که ماشین های ظرفشویی به آشپزخانه های امروزی اضافه شدند، تبدیل به کاری ساده شد که وقت و انرژی افراد خانه را نمی‌گیرد. امروزه تعداد زیادی از برندهای تولید لوازم منزل به این بازار ورود کرده اند. یکی از برندهای شناخته شده که ماشین های ظرفشویی با کیفیتی نیز تولید می کند، شرکت آلمانی آاگ است. در ادامه این مطلب قصد داریم تا نکاتی را در خصوص نگهداری و تعمیر ظرفشویی آاگ و همچنین نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین بگوییم. شما نیز برای تعمیر دستگاه خود می توانید با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-آاگ-در-قزوین0

ظرفشویی آاگ

یکی از برندهای معروفی که از سال 1883 میلادی در برلین آلمان به تولید لوازم منزل مشغول است، برند “آاگ”  است. “آاگ” مخفف سه کلمه آلمانی به معنای “شرکت برق عمومی” است. این برند معروف کار خود را با تولید تجهیزات الکتریکی مانند لامپ و ژنراتور آغاز کرد و پس از چند دهه فعالیت، کار خود را با ورود به بازار لوازم منزل مانند ظرفشویی گسترش داد.

طولی نکشید که کیفیت بالای لوازم خانگی “آاگ” آن ها را بدل به یکی از بزرگترین صادر کننده های لوازم خانگی در سطح جهان کرد. در کشور ما نیز محصولات این برند از جمله ظرفشویی، طرفداران بسیاری دارد.

ظرفشویی های آاگ علاوه بر مزیت های طراحی فیزیکی نسبت به سایر برندها در قسمت نرم افزاری ظرفشویی یعنی برنامه های شستشوی دستگاه، نیز مزیت های منحصر به فردی را تولید کرده است. برای مثال یکی از برنامه های منحصر به فرد آاگ برنامه ProZone است. شاید شنیده یا دیده باشید که ظروف کریستالی بعد از چندین بار شستشو در ماشین های ظرفشویی کیفیت و شفافیت اولیه خود را از دست می‌دهند. دلیل اصلی این موضوع شستشوی ظروف کریستالی به همراه ظروف پرچرب مانند قابلمه در یک برنامه است. وقتی ما ظروف کریستالی و ظروف پرچرب را با هم در ماشین ظرفشویی قرار می‌دهیم، ماشین ظرفشویی به دلیل وجود ظروف پرچرب دمای آب را بالا برده و سپس همین دمای بالای آب سبب از بین رفتن شفافیت ظروف کریستالی می‌شود. در ماشین های ظرفشویی آاگ با وجود برنامه ProZone این مشکل حل شده است، در این برنامه دمای شستشوی سبد پایینی بین 55 تا 65 درجه است که ما ظروف پرچرب را در این سبد بارگیری می کنیم و دمای شستشوی سبد بالا بین 40 تا 50 درجه است که ظروف کم چرب (ظروف کریستالی) را نیز در این سبد می‌چینیم. پس با وجود این برنامه دمای شستشوی دو طبقه متفاوت خواهد بود که در نهایت سبب حفظ کیفیت ظروف نیز خواهد شد.

نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین : ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی آ اگ در قزوین

تا اینجا در خصوص کیفیت قابل توجه و برخی از کارآیی های ظرفشویی آاگ مطالبی را خواندیم. با وجود این کیفیت بالا، گاهی ایراداتی در عملکرد ظرفشویی به وجود می‌آید که در ادامه با تعدادی از آنها آشنا می‌شویم.

روشن نشدن ظرفشویی آاگ  

روشن نشدن ظرفشویی به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. اگر دلیل روشن نشدن دستگاه مشکل در بخش الکتریکی آن باشد باید مشکل را در پریز برق یا دوشاخه برق ظرفشویی جستجو کرد. از سالم بودن این دو و وجود جریان الکتریکی در آنها به وسیله فازمتر اطمینان حاصل کنید. به علاوه جعبه تقسیم و فیوزها را نیز بررسی کنید که نپریده باشند.

اما ممکن است ایراد از قطعات خود ظرفشویی باشد. ممکن است خرابی قفل در و یا میکروسوئیچ در، سبب بسته نشدن آن و درنتیجه روشن نشدن دستگاه شده باشد. در صورتی که درب و سیستم قفل آن سالم بودند، تایمر یا کنترل الکترونیکی ظرفشویی را بررسی کنید، مخصوصا اگر موتور پمپ تخلیه نیز شروع به کار نکرد. برای تعمیر ظرفشویی با شماره‌ی نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-آاگگ-در-قزوین

بوی بد ماشین ظرفشویی آاگ

بسیاری از کاربران گزارش مشکل بوی بد دستگاه را به نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین داده اند. یکی از مسائل مهمی که باعث این ایراد می‌شود، ماندن ظرف های کثیف به مدت طولانی داخل دستگاه است. یکی دیگر از دلایل مهم بوی بد گرقتن ظرفشویی آاگ، گرفته شدن فیلتر تخلیه توسط پسماندها و ذرات باقیمانده غذایی است. گاهی این ذرات غذایی در سوراخ های بازوهای آبپاش ظرفشویی قرا گرفته و علاوه بر مسدود شدن آنها، پس از مدتی موجب ایجاد بوی نامطبوع در داخل این دستگاهها می شوند. اگر برای رفع این مشکل نیاز به تعمیر ظرفشویی آاگ در قزوین داشتید، با نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین تماس بگیرید تا مشکل شما در اسرع وقت مرتفع شود.

 

 

نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین : ظرفشویی آاگ ظرفها را تمیز نمی‌شورد

در بیشتر مواقع، علت این مشکل چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز داخل ظرفشویی آاگ است. اگر از مناسب بودن تعداد و فاصله ظروف نسبت به ظرفیت دستگاه مطمئن هستید، باید علت  چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا را در مشکلاتی که در واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی بوش وجود دارد پیدا کنید. برای رفع این ایراد باید از تمیز بودن قسمت های داخلی دستگاه مطمئن شوید. در مرحله آخر، ماشین ظرفشویی را بدون ظرف روشن کرده و  از سیستم تمیز کردن دستگاه استفاده نمایید. برای تعمیر ظرفشویی آاگ در قزوین، با شماره‌ی نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین تماس گرفته یا فرم موجود در سایت را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 

مشکل در آبگیری ظرفشویی آاگ

گاهی در همان ابتدای کار متوجه مشکل در آبگیری دستگاه می‌شوید. اولین کار در شروع برنامه های مختلف شستشو، آبگیری دستگاه است. وقتی در ظرفشویی بسته می‌شود، میکروسوییچ در، خبر بسته بودن در و آماده به کار بودن دستگاه را به برد سیستم می‌دهد. اگر میکروسوییچ خراب شده باشد، حتی در صورت بسته بودن در، کار ظرفشویی آغاز نمی شود. دلیل دیگری که می تواند منجر به پر نشدن دستگاه از آب شود، معیوب بودن شیر ورودی آب یا شیر برقی و نیز شیلنگ های متصل به ظرفشویی آاگ است. اگر شیر ورودی خراب باشد و یا شیلنگ ها خم شده، گرفته و مسدود شده اند، میزان آبی که به دستگاه وارد خواهد شد، بسیار کم است و یا اصلا آبی به دستگاه وارد نمی‌شود. برای تعمیر ظرفشویی در قزوین ، با شماره‌ی نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی آاگ

مشکل دیگری که ممکن است در پایان کار با آن رو به رو شوید، مشکل در تخلیه آب ظرفشویی آاگ است. اگر پمپ تخلیه خراب شده باشد یا به دلیل ورود اجسام خارجی به پمپ، مشکلی برای آن به وجود آمده باشد، بروز این مشکل کاملا محتمل است. دلیل دیگری که موجب تخلیه نشدن ظرفشویی آاگ می شود، گرفتگی فیلتر تخلیه، شیلنگ تخلیه آب و یا فاضلاب خروجی آب دستگاه است.

این ایراد می‌تواند سبب نشت آب از ظرفشویی شود و آسیب جدی به قطعات دستگاه وارد کند. پس در صورت مواجهه با این مشکل، به سرعت با نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین تماس بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات-ظرفشویی-آاگگ-در-قزوینر

تعمیر ظرفشویی آاگ در قزوین

بالا بودن قیمت قطعات و ظریف بودن ساخت ظرفشویی آاگ باعث شده است تا کار تعمیر این دستگاهها تنها از عهده افراد متخصص بر بیاید. مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با انتخاب خبره‌ترین و خوش سابقه‌ترین تعمیرکاران ظرفشویی و برگزاری دوره های تخصصی تعمیر ظرفشویی آاگ در قزوین، بالاترین کیفیت ممکن برای تعمیر این دستگاهها را به همشهریان عزیز ارائه نموده که سبب اعتماد و استقبال گسترده آنان در سالهای اخیر شده است. شما هم برای تعمیر ظرفشویی خود، می‌توانید با شماره‌ی نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی آاگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی آاگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی آاگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ظرفشویی آاگ در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297