نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

چرا بهتر است تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین
نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

ظرف ها تمیر شسته نشده است

چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی ، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی

نشت آب از ظرفشویی

علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

یکی از شرکت های تولید کننده ظرفشویی برند اصالتا سوئدی الکترولوکس است. در این مطلب علاوه بر بررسی تخصصی این ظرفشویی ها به راهکار تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین نیز می‌پردازیم. اگر برای این کار به دنبال تعمیرکار مجرب و با دانش هستید، با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

ظرفشویی الکترولوکس

الکترولوکس یک شرکت چندملیتی سوئدی است که از سال 1919 در سوئد کار خود را آغاز کرد و با درآمد سالانه 16 میلیارد دلاری، پنجاه و پنج هزار کارمند و نمایندگی رسمی در بیش از صد و بیست کشور دنیا، یکی از شناخته شده ترین برندهای اروپایی تولید لوازم منزل است.

الکترولوکس علاوه بر ظرفشویی های خانگی با کیفیت یکی از تولید کنندگان ظرفشویی های صنعتی است که قادرند تا 1200 بشقاب را در ساعت بشویند. اگر شما هم از دارندگان این دستگاهها هستید و با ظرفشویی خود به مشکل خورده اید، کافیست با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

خرابی های رایج و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین  

به دلایل مختلفی نظیر ایراد در قطعات یا ضربه خوردن و استهلاک دستگاه، ممکن است ظرفشویی الکترولوکس دچار نقص شود. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس از تکنسین متخصص کمک بگیرید. اما در ادامه با تعدادی از ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین آشنا می‌شویم.

کثیف شسته شدن ظرف ها در ظرفشویی الکترولوکس

پر تکرارترین ایراد ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین، کثیف شسته شدن ظرفهاست. این ایراد به دلیل مشکل در چیدمان ظرفها یا بیش از حد چیده شدن ظرف داخل دستگاه رخ می دهد. اگر این موارد را رعایت کرده اید، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر درب، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه می‌تواند مانع از انجام عملکرد مطلوب ماشین ظرفشویی و بروز این مشکل می‌گردد. برای رفع این ایراد و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین،  کافیست با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی الکترولوکس

سیستم هیتر و گرمکن ظرفشویی الکترولوکس، به همراه فن داخل دستگاه در پایان کار دستگاه، ظروف را خشک می‌کنند. در صورتی که برای هر کدام از این قسمت ها مشکلی ایجاد شود، ظرف ها خشک نمی‌شوند.  خراب شدن مخزن تخلیه دستگاه و همچنین، مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی ها هم می‌تواند دلیل دیگر بروز این مشکل باشد. برای تعمیر ظرفشویی در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

روشن نشدن ظرفشویی الکترولوکس

در صورت بروز این مشکل، حتما ابتدا از وصل بودن جریان برق، سالم بودن پریز و دوشاخه برق مطمئن شوید. اگر تمام این موارد سالم بود ممکن است سیم کشی داخلی یا برد دستگاه مشکل داشته باشند و نیاز است تا این قسمت ها بررسی و رفع ایراد شوند. مشکل در مدارها و فیوز ظرفشویی، ایراد دیگریست که می تواند منجر به روشن نشدن ظرفشویی الکترولوکس شود.

برای محافظت از لوازم برقی منزل در برابر نوسانات برق، از محافظ جریان برق سر راه پریز دستگاه استفاده کنید.

بوی بد ظرفشویی الکترولوکس

در صورت باقی ماندن غذا در فیلترهای دستگاه، یا باقی ماندن ذرات چربی یا تکه های ریز غذا در اسپری آبپاش ها، صفحه صافی و لبه پایین درب دستگاه، ظرفشویی الکترولوکس ممکن است بعد از مدتی بوی بدی از ظرفشویی به مشام برسد. ظرفشویی های الکترولوکس از سیستم شستشوی خود (Self Cleaning) بهره می برند. برای از بین بردن این بوی بد، از این سیستم استفاده کرده و سعی کنید قبل از قرار دادن ظرف ها در ظرفشویی ذرات غذا را در سینک خالی کنید تا باعث گرفتگی بخش های مختلف ظرفشویی نشود.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قزوین، توسط تعمیرکاران ماهر و باتجربه، قطعات فابریک یدک دستگاه و با خدمات تضمین شده توسط تکنسین در مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ صورت می گیرد.

 

نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی الکترولوکس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
علی دوروند

سلام تعمیرات درب هم انجام میدید؟؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297