نمایندگی ظرفشویی بلومبرگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی بلومبرگ

اگرچه خرید از برندهای مطرحی مانند برند آلمانی بلومبرگ ضامن کیفیت و عمر طولانی دستگاه است، اما مشکلات خاصی را نیز با خود به همراه دارد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها مسائل مربوط به رفع خطاها و ایرادات دستگاه‌هایی مانند ماشین ظرفشویی است. تکنولوژی پیشرفته این محصولات و تغییر مداوم آپشن‌های آن‌ها باعث می‌شوند که تعمیر ماشین‌های ظرفشویی بلومبرگ توسط افراد تازه‌کار با ریسک بالایی برخوردار باشد و آسیب به قطعات دیگر دستگاه محتمل به نظر برسد. از این رو، لازم است که برای رفع مشکلاتی که در ادامه این مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم، با مجموعه‌های معتبری مانند مجموعه قزوین تکنیک در ارتباط باشید و رفع این ایرادات را از کارشناسان این مجموعه بخواهید.

1. چرا ماشین ظرفشویی بلومبرگ در انجام فرایند آبگیری ناتوان است؟

ورود آب به ماشین ظرفشویی شرط اولیه شروع فرایند شستشوی ظروف است. از این رو، در صورتی که هر گونه اختلالی در این زمینه به وجود آید، لازم است سریعاً برای مرتفع ساختن آن اقدام کنید. قبل از آنکه مهم‌ترین دلایلی را بیان کنیم که می‌توانند زمینه‌ساز بروز این مشکل باشند، لازم است این نکته را خاطر نشان کنیم که پایین بودن فشار آب منزل شما یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی بلومبرگ است. از این رو، قبل از بررسی دلایل زیر از استاندارد بودن فشار آب اطمینان حاصل کنید:

 • تجمع آلودگی‌های مختلف در فیلتر شیر برقی
 • ایراد در شیر برقی ماشین ظرفشویی
 • ایراد در شیلنگ‌های متصل به دستگاه و تابیدگی یا مسدود شدن آن‌ها
 • ایراد در شیر ورودی آب
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چرا آب از ماشین ظرفشویی بلومبرگ خارج نمی‌شود؟

هنگامی که به بررسی دلایلی می‌پردازیم که باعث عدم خروج آب از ماشین ظرفشویی بلومبرگ می‌شوند، با مواردی برخورد می‌کنیم که می‌توانید بدون کمک تعمیرکاران مجموعه قزوین تکنیک آن‌ها را بررسی و رفع کنید. بررسی مسدود نبودن و عدم تابیدگی در شلینگ‌های متصل به ماشین ظرفشویی از جمله مواردی محسوب می‌شوند که می‌توانید خودتان انجام دهید. سایر مواردی که نیاز به بررسی فنی دارند، شامل موارد زیر هستند:

 • فیلترهای صافی شلنگ تخلیه
 • محل قرارگیری شیلنگ تخلیه و وضعیت آن نسبت به پمپ تخلیه
 • محکم بودن اتصالات مربوط به شیلنگ تخلیه
 • پمپ تخلیه
 • میزان استفاده از مواد شوینده

3. چه عواملی در نشت آب از ماشین ظرفشویی بلومبرگ دخیل هستند؟

از میان مواردی که می‌توانند در بروز این مشکل نقش قابل توجهی را ایفا کنند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شل بودن شیلنگ‌های ورودی و خروجی ماشین ظرفشویی
 • داشتن ترک یا پارگی در شیلنگ‌های ماشین ظرفشویی
 • زنگ زدگی یا رسوب در شیر ورودی ماشین ظرفشویی
 • ترک یا پیچ خوردگی در بازوی آبپاش دستگاه
 • اشکال در درب ماشین ظرفشویی و بسته نشدن کامل آن
 • خراب شدن شناور و سوئیچ شناور
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا ماشین ظرفشویی بلومبرگ کار نمی‌کند؟

کار نکردن ماشین ظرفشویی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که مهم‌ترین آن شامل موارد زیر هستند:

 • خراب بودن یا وجود ایراد در فیوز حرارتی
 • باز بودن درب ماشین ظرفشویی به دلایل متعددی مانند خراب بودن واشر یا مشکلاتی در لولا
 • اشکال در برد کنترل اصلی
 • نبودن جریان برق
 • اشکالات رخ داده در سیم کشی داخلی و خارجی ماشین ظرفشویی
 • پریدن فیوز محل مورد نظر
 • کم بودن ولتاژ برق

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در قزوین

به همان میزان که در سالهای اخیر تکنولوژی و قطعات جدید به ماشین های ظرفشویی اضافه شده است، کار تعمیر این دستگاهها نیز پیشرفت کرده و تبدیل به یک کار حساس و تخصصی شده است. به همین دلیل ما نیز در این مطلب قصد داریم به صورت تخصصی، در خصوص تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در قزوین مطالبی را بیان کنیم. اگر شما هم برای این کار نیاز به حضور فوری تکنسین متخصص و مجرب دارید، با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-بلومبرگ-در-قزوین

ظرفشویی بلومبرگ

یکی از شرکت های قدیمی و ریشه دار تولید لوازم منزل در آلمان، شرکت بلومبرگ است. این شرکت در سال 1883 به قصد انجام کارهای متالوژی و اختلاط فلزات توسط برنارد بلومبرگ تاسیس شد. در دهه های بعدی شرکت به تولید و صادرات لوازم منزل ورود کرد. این شرکت در سال های 1979 و 1981 با تولید اولین لباسشویی با تعادل بیرونی و اولین لباسشویی تمام اتوماتیک، تحول شگرفی در تولید این محصول ایجاد کرد. در آغاز دهه نود بلومبرگ اولین ماشین ظرفشویی خود را تولید کرد. این شرکت که بیست سال پیش در سال 2002، توسط شرکت آرچلیک خریداری شد، اکنون نیز کار تولید ظرفشویی را انجام می‌دهد. اگر شما هم از دارندگان این دستگاهها هستید برای تعمیر ظرفشویی بلومبرک در قزوین، می توانید با نمایندگی ظرفشویی بلومبرگ در قزوین تماس بگیرید.

ارورهای پرتکرار و تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در قزوین

سیستم عیب یاب هوشمند ظرفشویی بلومبرگ، به کمک کاربر و تکنسین می‌آید تا ایراد دستگاه را راحت تر پیدا کرده و کار تعمیر ظرفشویی، با دقت و سرعت بیشتری انجام شود. اما معنی هر کدان از ارورهایی که روی صفحه نمایشگر ظرفشویی ظاهر می شود چیست؟ در ادامه به توضیح معنای این ارورها می پردازیم.

ارور E1: بیش از حد بودن سطح آب در ظرفشویی باعث بروز این خطا می‌شود. احتمال دارد ایراد از شناور ظرفشویی بلومبرگ باشد. قطعه ای پلاستیکی که در کف ظرفشویی قرار گرفته است و با بالا آمدن آب و رسیدن به میزان مجاز، سوییج ظرفشویی جریان ورودی آب را قطع می کند.

ارور E2: وقتی جریان آب به داخل ماشین ظرفشویی وارد نشود، این ارور توسط دستگاه نشان داده می شود. قبل از هر چیز، باز بودن جریان آب را بررسی کنید تا قطع نشده باشد. سپس شلنگ های ورودی آب را از لحاظ هموار بودن بررسی کنید در صورت تاخوردگی شلنگ و یا مسدود شدن آن جریان آب نیز قطع خواهد شد. در مرحله بعد گرفتگی فیلتر شیر برقی را چک کنید. اگر مشکل حل نشد، برای تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در قزوین، با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E3: این ارور حاکی از خطا در تخلیه آب ظرفشویی بلومبرگ است. ابتدا باز بودن مسیرهای خروجی و شلنگ و شیر تخلیه را بررسی کنید. تا خوردگی و سوراخ شدن شلنگ می تواند عامل ایراد در این قسمت ها شود. ایراد دیگر مشکل در فیلتر کف ظرفشویی یا پمپ تخلیه ظرفشویی بلومبرگ است که باید تمیز و تعمیر شوند.

ارور E4: نشتی آب دلیل دیگر ایراد در ظرفشویی بلومبرگ است. ممکن است پمپ تخلیه ایراد پیدا کرده باشد یا واشری که برای چفت شدن پمپ تخلیه وجود دارد بر اثر استفاده طولانی مدت و استهلاک از بین رفته باشد. دلیل دیگر نشتی آب از ظرفشویی نشتی از شیر برقی آب و بازوهای آب پاش است. اگر به هر دلیل لاستیک دور در یا قسمتی از بدنه آسیب دیده باشند، نشتی از ظرفشویی محتمل است. برای تعمیر ظرفشویی در قزوین ، با مرکز تعمیرات خصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ارور E5: دمای آب بیش از حد گرم شده است. برای رفع این مورد، اگر آب به دمای بالای 77درجه سانتيگراد رسید برای تست ترموستات اهم متر را به دو سر سوکت آن وصل کنید اگر 5.3 باشد در 24 درجه سانتی گراد، بنابراین ترموستات سالم است و ممکن است ایراد از برد الکتریکی ماشین ظرفشویی باشد. تعمیر برد یک کار بسیار حساس است. این کار را به فرد خبره و متخصص بسپارید.

تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در قزوین

بلومبرگ یک برند معتبر آلمانیست که قطعات آن در بازار کمیاب است. برای تعمیر این ظرفشویی ها با قطعات فابریک یدک توسط تعمیرکاران خبره که دوره تعمیر ظرفشویی بلومبرگ در قزوین را گذرانده اند و به این دستگاهها آشنایی کامل دارند، با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی بلومبرگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی بلومبرگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی بلومبرگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی بلومبرگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297