نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی تکنو گاز

بد نیست بدانید گاهی برندهای مطرح دنیا مونتاژ محصولات خود را در کشورهای دیگر انجام می‌دهند، اما این امر به معنای کیفیت ضعیف آن‌ها نیست؛ چراکه این فرایند با نظارت کامل شرکت اصلی صورت می‌گیرد. برند ایتالیایی تکنوگاز نیز جزء این گروه از برندها است. نکته جالب توجهی که در خصوص برند تکنوگاز وجود دارد، این است که این شرکت برای مونتاژ بخشی از محصولات مانند ماشین‌های ظرفشویی خود کشور ایران را انتخاب کرده است. با این حال ساختار پیچیده این محصولات ایجاب می‌کند که تعمیر و رفع مشکلات آن مستلزم وجود تخصص، دانش و تجربه بالا باشد. از این رو، لازم است که هنگام انتخاب تعمیرکار مورد نظر خود همواره دقت لازم را داشته باشید و به سراغ مراکز تعمیراتی مطرحی مانند مجموعه قزوین تکنیک بروید. آنچه در ادامه این مطلب خواهید خواند، مشکلات ماشین‌های ظرفشویی تکنوگاز و دلایل مؤثر در رخداد آن‌ها است؛ پس مطالعه این مقاله به شما توصیه می‌شود.

1. چرا ماشین ظرفشویی تکنوگاز قادر به شستن تمیز ظروف نیست؟

قبل از آن که به بررسی دلایل بروز این مشکل بپردازید، دفترچه راهنمای محصول را به طور کامل مطالعه کنید و از نکات کلیدی در هنگام استفاده از دستگاه و برنامه‌های مختلف شستشو مطلع شوید؛ چراکه هر گونه انتخاب اشتباه برنامه و سهل‌انگاری در استفاده درست از ماشین ظرفشویی تکنوگاز می‌تواند به تمیز شسته نشدن ظروف ختم شود. سایر دلایل مؤثر در این زمینه عبارت‌اند از:

 • سختی زیاد آب منطقه
 • بی‎کیفیتی موارد شوینده
 • تأمین نشدن آب کافی در اثر خرابی پمپ آب و یا شیر برقی دستگاه
 • خرابی‌های به وجود آمده در ترموستات ماشین ظرفشویی
 • اشکالات موجود در المنت دستگاه
 • مسدود شدن فیلتر تخلیه
 • معیوب بودن برد الکتریکی دستگاه
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چرا آب از ماشین ظرفشویی تکنوگاز تخلیه نمی‌شود؟

عدم خروج آب پس از پایان برنامه شستشو می‌تواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • کثیف بودن فیلتر داخلی دستگاه
 • تابیدگی یا گرفتگی شیلنگ‌های مخصوص خروج آب
 • معیوب بودن پمپ تخلیه یا مگنت
 • آسیب دیدن قطعات برد الکتریکی
 • مسدود شدن محفظه داخلی پمپ تخلیه

3. چرا ماشین ظرفشویی تکنوگاز روشن نمی‌شود؟

در صورتی که موفق نشدید ماشین ظرفشویی تکنوگاز را روشن کنید، قبل از هر چیز از نپریدن فیوز و قطع نشدن برق کلی ساختمان مطمئن شوید. در صورتی که مشکلی در این زمینه وجود نداشت، لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • سلامت سیم‌های برق بیرونی دستگاه
 • محکم بودن اتصال دو شاخ به پریز
 • سالم بودن پریز برق
 • سالم بودن دوشاخ برق ماشین ظرفشویی
 • اشکال در برد الکتریکی دستگاه
 • خرابی دکمه‌های ماشین‌ ظرفشویی
 • معیوب بودن موتور دستگاه
 • ایراد در خازن
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی تکنوگاز ناشی از چیست؟

وجود آب گرم برای انجام فرایند شستشو الزامی است. این در حالی است که گاهی به دلایل زیر این فرایند با اشکال روبرو می‌شود:

 • اشکال در ترموستات دستگاه
 • خرابی المنت
 • مشکل در تایمر دستگاه
 • خرابی ترموفیوز ماشین ظرفشویی تکنوگاز

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قزوین

اختراع ماشین ظرفشویی در سال 1886، توسط یک خانم ثروتمند آمریکایی که از لب پر شدن ظروفش هنگام شستشو کلافه شده بود، اتفاق افتاد. خانم جوزفین کاکرن، با اختراع یک دیگ بخار که قابلیت شستشوی ظروف به کمک مواد شوینده را داشت این وسیله را اختراع کرد. از آن زمان که شرکت هوبارت با خرید امتیاز تولید ظرفشویی به تولید این دستگاهها پرداخت، هر ساله شرکت های مختلفی به بازار تولید این وسیله ورود کرده اند. یکی از برندهای تولید کننده ظرفشویی برند ایتالیایی تکنوگاز است که در این مقاله مورد بررسی قزوین تکنیک قرار گرفته است. شما نیز، برای تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قزوین، می توانید با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-تکنو-گاز-در-قزوین

ظرفشویی تکنوگاز

تکنوگاز یک برند قدیمی و شناخته شده ایتالیاییست که تکنولوژی های به روزی را در تولید انواع گازهای عادی، رومیزی و توکار ارائه کرده است. این برند از چند سال پیش، کار تولید سایر لوازم منزل از جمله ظرفشویی را نیز آغاز کرده است.

ظرفشویی تکنوگاز با بالاترین کارائی در مصرف انرژی، سیستم شستشو و خشک کن، سه سبد مجزا با قابلیت تنظیم ارتفاع، سه بازوی قدرتمند شستشو، صفحه LED نشانگر زمان باقیمانده شستشو، قابلیت تاخیر زمانی شستشو از 1 تا 24 ساعت، سیستم خودکار تشخیص عیوب، سیستم خشک کن ویژه NATURAL DRYING و سیستم شستشوی آنتی باکتریال، یکی از کارآمدترین ظرفشویی های داخل بازار است که با از کیفیت سخا بالایی نیز برخوردار است. اگر برای تعمیر ظرفشویی در تکنوگاز در قزوین، نیاز به حضور فرد متخصص و مجرب داشتید، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی تکنوکاز در قزوین

با وجود کیفیت ساخت مناسب ظرفشویی تکنوگاز هم مانند هر وسیله برقی دیگری، ممکن است نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه داشته باشد. دانستن دلیل هر ایراد، می تواند به شما کمک کند تا راهنمایی بهتری به تعمیرکار بکنید تا حتما قطعه مورد نیاز برای تعمیر دستگاه شما را به همراه داشته باشد. به همین دلیل به معرفی دلایل برخی ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قزوین می پردازیم:

خرابی قفل درب یا میکرسوییج آن

اگر درب ظرفشویی تکنوگاز بسته نشود، دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. به همین ترتیب اگر درب بسته باشد ولی میکروسوییچ درب ظرفشویی خراب باشد و تایید بسته بودن درب را به برد ندهد، باز هم برد دستگاه برنامه شستشو را آغاز نخواهد کرد. برای رفع این مشکل پس از چند بار باز و بسته کردن درب، در صورتیکه مشکل رفع نشد، برای تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر متوجه سر و صدای اضافه از ظرفشویی تکنوگاز شدید، باید از چیدمان درست ظرف ها در جای خود و پر نبودن بیش از حد دستگاه اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل حل نشد، ممکن است بازوهای آبپاش یا بست آن ایراد پیدا کرده باشند، یا یاتاقان ظرفشویی تکنوگاز مشکل پیدا کرده باشد.

ایراد در خشک کن ظرفشویی

وقتی کار ظرفشویی تمام می شود، دستگاه با استفاده از سیستم خشک کن که شامل هیتر و المنت های گرمایی و یک فن که گرما را به بیرون از دستگاه هدایت می کند، ظرف ها را خشک کرده و اجازه نمی دهد که لک آب روی ظروف بماند. اگر در هر کدام از این قسمت ها ایرادی وجود داشته باشد، نیاز به حضور تعمیرکار برای تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قزوین دارید.

نمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-تکنو-گاز-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قزوین

سپردن کار تعمیر ظرفشویی تکنوگاز به افراد نابلد و ناشی می تواند سبب بروز هزینه ها ضافه و بعضا حجبرارن ناپذیر شود. رای رفع ایرا ان دستگاهها و تعمیر ظرفشویی تکنو گاز  در قزوین، توسط تکنسین ماهر و با حداقل هشت سال سابقه کار تخصصی تعمیر ظرفشویی در قزوین که آشنایی کامل با نکات ریز و درشت کارکردو تعمیر ظرفشویی شما دارد، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی پاناسونیک در قزوین را به ما بسپارید؟ )

 

نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی تکنوگاز در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی تکنوگاز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی تکنوگاز در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297