نمایندگی ظرفشویی حایر در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی حایر

قبل از آن که به بررسی مشکلات متداول ماشین ظرفشویی چینی حایر بپردازیم و دلایل مؤثر در بروز آن‌ها را بیان کنیم، لازم است این نکته را متذکر شویم که محصولات چینی دارای رتبه‌بندی‌های کیفی مختلفی هستند. از این رو، نباید تصور کنید که تمامی محصولات چینی کالاهای بی‌کیفیت و از رده خارج تلقی می‌شوند. این نکته در مورد ماشین‌های ظرفشویی حایر صدق می‌کند، به گونه‌ای قیمت مناسب آن‌ها در کنار کیفیت قابل قبول این دستگاه‌ها توانسته‌اند نظر خریداران بسیاری را در کشورهای مختلفی از جمله ایران جلب کنند. از آنجایی که ماشین‌های ظرفشویی حایر در مدل‌های متنوعی ارائه می‌شوند و تکنولوژی حاکم بر آن‌ها متناسب با فناوری روز دنیا ارتقا می‌یابد، جای تعجبی ندارد که هر تعمیرکاری از عهده رفع مشکلات آن‌ها برنیاید. از این رو، بهتر است قبل از آن که هزینه‌های تعمیراتی بیشتری را متحمل شوید و روال تعمیر ماشین ظرفشویی حایر شما طولانی شود، از خدمات مجموعه قزوین تکنیک استفاده کنید.

1. چرا ظروف در ماشین ظرفشویی حایر کثیف شسته می‌شوند؟

تمیز نشدن ظرف‌ها پس از پایان برنامه شستشو یک مشکل متداول در اغلب برندها به ویژه برند حایر است. زمانی که با این ایراد روبرو می‌شوید، موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • درست بودن برنامه شستشوی مورد نظر
 • درست بودن چینش ظروف در ماشین ظرفشویی حایر
 • انتخاب شوینده مناسب و باکیفیت
 • سالم بودن المنت دستگاه
 • نبود ایراد در هیتر ماشین ظرفشویی حایر
 • سالم بودن جت پمپ
 • نبود ایراد در بازوی آبپاش
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چه مواردی می‌توانند باعث تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی حایر شوند؟

وجود آب در ماشین ظرفشویی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • مسدود بودن یا جرم گرفتن شیلنگ‌های مخصوص تخلیه آب
 • گرفتگی فیلترهای آب ماشین ظرفشویی حایر
 • خراب بودن پمپ تخلیه آب
 • معیوب بودن شیر تخلیه ماشین ظرفشویی
 • اشکال در تایمر دستگاه

3. صدای زیاد ماشین ظرفشویی حایر ناشی از چیست؟

تراز بودن دستگاه نقش قابل توجهی در کاهش صدای آن در هنگام شستن ظروف دارد. از این رو، در صورتی که متوجه شدید ماشین ظرفشویی حایر در هنام فعالیت صدای زیادی دارد، هموار بودن سطح زیرین دستگاه را بررسی کنید. سایر مواردی که می‌توانند در این زمینه اثرگذار باشند، شامل موارد زیر هستند:

 • معیوب بودن بلبرینگ ماشین ظرفشویی حایر
 • وجود ایراد در پولی قرقره
 • خرابی پمپ تخلیه
 • مشکل در بازوی آبپاش
 • قراردان نادرست ظروف در ماشین ظرفشویی
 • خرابی موتور دستگاه
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا ماشین ظرفشویی حایر فرایند خشک کردن ظروف را در پایان برنامه شستشوی خود انجام نمی‌دهد؟

یکی از بخش‌های اصلی فرایند شستشو در اغلب ماشین‌های ظرفشویی جدید، خشک کردن ظرف‌های خیس پس از پایان یافتن برنامه شستشو است. این در حالی است که گاهی اشکالات زیر می‌توانند زمینه بروز این مشکل را فراهم سازند:

 • اشکالات به وجود آمده در المنت دستگاه که مسئولیت تولید بخار را برعهده دارد.
 • خرابی ترموستات که در مسئول ارسال پیام به المنت برای شروع به کار است.
 • قرار دادن اشتباه ظروف در ماشین ظرفشویی و استفاده از سبک نادرست چینش که مانع از گردش درست هوا بین ظروف می‌شود.
 • کم بودن مایع در قسمت مایع جلادهنده
 • وجود ظروفی از جنس پلاستیک که بخلاف ظرف‌های شیشه‌ای و سرامیکی به مدت زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارند.
 • از کار افتادن دریچه هوا که باعث ماندن بیش از حد بخار آب داخل کابین دستگاه شده و به صورت رطوبت خود را نشان می‌دهد.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین

اگر از افرادی که به کارهای آشپزی یا خانه داری علاقه دارند، بپرسید از کدام قسمت این کارها خوششان نمی‌آید، قطعا در بیشتر موارد پاسخ شستن ظرف ها خواهد بود. کار پر زحمتی که به کمک ماشین های ظرفشویی به راحتی و سادگی قابل انجام است. کافیست نحوه چیدمان صحیح ظروف در دستگاه را بدانید و برنامه شستشوی درست را انتخاب کنید. بقیه مراحل توسط ماشین طی خواهد شد و شما می توانید ظروف تمیز را از ماشین بردارید. به همین دلیل این وسیله یکی از وسایل محبوب آشپزخانه است. در این مطلب قصد داریم، ظرفشویی تولید برند چینی حایر را به زیر ذره بین قزوین تکنیک ببریم. برای تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین، کافیست با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-حایر-در-قزوین

ایرادات پرتکرار و تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین

یکی از مسائلی که ممکن است برای هر کسی دردسر ساز شود، خرابی وسایل منزل است. اگر شما که از ظرفشویی حایر استفاده می کنید با این مشکل مواجه شدید، می توانید به کمک اروری که دستگاه به شما نشان می‌دهد، برای تعمیر ظرفشویی در قزوین اقدام نموده و با توضیح کامل به تعمیرکار، بر کار تعمیر ظرفشویی خود نظارت کنید. با تعدادی از پرتکرارترین ارورهای ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی حایر در قزوین آشنا می شویم.

ارور E1: درب ظرفشویی باز است یا میکروسوییچ قفل خراب شده. در را یک بار باز و بسته کنید، اگر مشکل رفع نشد، احتمالا میکروسوییچ در خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. برای تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور E2: ترموستات دستگاه به مشکل خورده و دمای آب به دمای مورد نظر برای شستشو نمی رسد. ابتدا ترموستات را تعویض کنید، اگر ایراد رفع نشد، سیم‌های ارتباطی ظرفشویی حایر را بررسی نمایید و اگر همچنان ایراد وجود داشت، باید ایرادی در عملکرد برد وجود داشته باشد.

ارور E3: به دلیل مشکل در تخلیه آب ظرفشویی حایر، این ارور روی صفحه نمایشگر دیده می شود. ابتدا شیر و شلنگ خروجی را بررسی کنید. در مرحله بعد و پس از اطمینان از باز بودن این قسمت ها پمپ تخلیه را بررسی کنید. اگر ایراد از پمپ نبود، باید برد الکترونیکی دستگاه را بررسی کرد. برای تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E4: این ارور را به دلیل آب گیری بیش از حد یا کمتر از میزان استاندارد، مشاهده خواهید کرد. برای رفع ایراد باید شناور دستگاه تعمیر شود. شناور قطعه ای پلاستیکی و گرد است که در کف ظرفشویی حایر قرار گرفته است. این قطعه وظیفه تعیین سطح آب مناسب برای ظرفشویی را بر عهده دارد. هنگامی که آب داخل ماشین ظرفشویی به سطح مناسب رسید، شناور به همرا آب بالا آمده و زمانی که به مقدار تعیین شده رسید، با درگیر کردن سوئیچ شناور که در زیر آن قرار گرفته است به شیر ورودی آب دستور قطع شدن و توقف آبگیری را ارسال می کند. ایراد در این قطعه باعث بروز ارور بالا می شود.

ارور E5: سوییچ سنسور کف ایراد دارد. ابتدا این سنسور را بررسی کنید و اگر سالم بود باید  سیم کشی های دستگاه بررسی شود. خرابی در این قطعه می تواند منجر به نشتی آب از کف ظرفشویی شود. برای تعمیر ظرفشویی حایر توسط تعمیرکار متخصص و دوره دیده، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ارور E6: آخرین ارور پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی حایر در قزوین، نشت آب از دستگاه است که در این هنگام ارور فوق دیده می شود. برای رفع این مشکل، باید ابتدا شلنگ های ورودی و خروجی را بررسی کنید. اگر ایراد را پیدا نکردید از تعمیر کار مجاز دستگاه کمک بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات-ظرفشویی-حایر-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین

برای تعمیر ظرفشویی حایر در قزوین، توسط تعمیرکارن مجرب و دوره دیده که تعمیرات را با استفاده از قطعات فابریک یدک و در محل شما انجام می دهند، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی دوو در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی حایر در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی حایر در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی حایر در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی حایر در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی حایر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی حایر در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297