نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی دوو

این روزها اهمیت حفظ محیط زیست بسیار بالا است و حامیان و شرکت‌های مختلف سعی می‌کنند تا با کمک راهکارهای گوناگون و ابداع محصولات جدید سلامت محیط اطرافمان را حفظ کنند و آسیب‌های وارد شده به آن را تا حد امکان کاهش دهند. از آنجایی که صرفه‌جویی در مصرف آب یکی از فاکتورهای کلیدی برای دستیابی به این هدف است، شرکت‌های لوازم خانگی سعی کرده‌اند تا با ساخت ماشین‌های ظرفشویی از اتلاف بی‌رویه آب جلوگیری کنند. مزیت قابل توجه استفاده از این دستگاه‌ها، بدون آلاینده بودن ماشین‌های ظرفشویی است. این گفته به این معنی است که استفاده از آن‌ها منجر به تولید گازهای گلخانه‌های نمی‌شود و محیط زیست را آلوده نمی‌کند. در این میان، رتبه‌بندی‌های مختلفی از نظر سطح مصرف انرژی در میان ماشین‌های ظرفشویی صورت گرفته که ماشین ظرفشویی دوو در این رتبه‌بندی از جایگاه مطلوبی برخوردار است. از این رو، جای تعجبی ندارد که افراد سعی کنند تا با خرید این دستگاه‌ها علاوه بر فراهم کردن رفاه بیشتر برای خود به حفظ محیط زیست نیز کمک کنند. اگرچه درصد خرابی این ماشین‌های ظرفشویی دوو پایین است، اما مشکلاتی که ممکن است در هنگام استفاده از این دستگاه‌ها با آن‌ها برخورد کنید، در ادامه بیان شده‌اند. 

1. چرا آب در ماشین ظرفشویی دوو به دمای مورد نظر نمی‌رسد و گرم نمی‌شود؟

آب گرم باعث می‌شود ظروفی که در ماشین ظرفشویی قرار می‌گیرند، بهتر شسته شوند و لکه و رسوبی روی آن‌ها تشکیل نشود. این در حالی بوده که ممکن است این فرایند به دلیل خرابی‌های زیر مختل شود:

 • خرابی المنت ماشین ظرفشویی
 • مشکل در ترمیستور دستگاه
 • ایراد در سوئیچ هیتر ماشین ظرفشویی
 • خرابی برد الکتریکی
 • خرابی پمپ حرارتی
 • اشکال در تایمر دستگاه
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چرا کیفیت شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی دوو پایین می‌آید و ظرف‌ها تمیز شسته نمی‌شوند؟

ماشین‌های ظرفشویی دوو جز دستگاه‌هایی هستند که ظرف‌ها را به خوبی تمیز می‌کنند و فرایند شستشو را به طور کامل انجام می‌دهند. در این بین، ممکن است بروز ایراداتی کیفیت شستشوی ظرف‌ها را کاهش دهد و باعث شود، ظروف به طور کامل تمیز نشوند. این ایرادات شامل موارد زیر هستند:

 • استفاده از مواد شوینده بی‌کیفیت یا غیر استاندارد
 • کم شدن و یا تمام شدن نمک ماشین ظرفشویی
 • کاهش یا اتمام مایع جلادهنده که لازمه شستن کامل ظروف است.
 • تجمع رسوبات و پسماندهای مواد غذایی در فیلتر ماشین ظرفشویی دوو و گرفتگی آن
 • اشکال در المنت دستگاه
 • بروز ایرادات در موتور ماشین ظرفشویی
 • مسدود شدن روزنه‌های تعبیه شده در بازوی آبپاش
 • خراب شدن بازوی آبپاش

3. دلیل عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

نمی‌توان تصور کرد که ماشین ظرفشویی دوو بتواند بدون حضور آب به شستن ظروف بپردازد. از این رو، در صورتی که متوجه شدید آبی وارد کابین دستگاه نمی‌شود، سریعاً دستگاه را خاموش کنید و از مجموعه قزوین تکنیک بخواهید تا از طریق اعزام تعمیرکاران به محل مورد نظر شما مشکل به وجود آمده را رفع کند. این نکته را در نظر داشته باشید که می‌توانید مواردی مانند باز بودن شیر ورودی آب، تابیدگی شیلنگ بیرونی دستگاه و مسدود نبودن آن را به تنهایی بررسی و رفع کنید، اما بررسی موارد زیر نیازمند داشتن تخصص و مهارت است:

 • رسوب گرفتن و مسدود شدن فیلتر شیر برقی ماشین ظرفشویی دوو
 • معیوب بودن شیر برقی دستگاه
 • باز نکردن شیر ورود آب به دست
 • معیوب بودن سنسورهای تعلیه شده در ماشین ظرفشویی
 • اشکال در سوئیچ شناور دستگاه
 • بروز ایراد در درب میکروسوئیچ
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا ظروف در ماشین ظرفشویی دوو خشک نمی‌شوند؟

خشک شدن ظروف توسط ماشین ظرفشویی مزایای زیادی به همراه دارد که می‌توان به شفافیت آن‌ها اشاره کرد. این در حالی است که گاهی به دلیل موارد زیر ظروف پس از شستشو خیس باقی می‌مانند. فراموش نکنید که ماشین‌های ظرفشویی از برنامه‌های متعددی برخوردار هستند که تنظیمات پیش فرض برخی از آن‌ها شامل فرایند خشک کردن ظروف نیستند. از این رو، قبل از بررسی موارد زیر از انتخاب برنامه درست برای شستن ظرف‌ها مطمئن شوید:

 • تمام شدن مایع جلادهنده
 • معیوب بودن جاپودری دستگاه
 • بروز اشکال در فن تعبیه شده در ماشین ظرفشویی دوو که مسئول خشک کردن ظروف است.
 • اشکال در المنت
 • معیوب بودن سیم‌کشی داخلی دستگاه
 • ایراد در برد ماشین ظرفشویی دوو

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین

از سال 1886 که از اولین ماشین های ظرفشویی رونمایی شد، این ماشین تبدیل به یکی از پرفروش ترین لوازم منزل جهان شد و سالهای زیادیست که بازار تقاضای داغی برای این وسیله وجود دارد. این موضوع سبب ورود شرکت های مختلف به بازار تولید این دستگاهها شده است. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به صورت اختصاصی نکات مهم در خصوص ظرفشویی های یکی از برندهای نام آشنای موجود در بازار، یعنی برند دوو را مورد بررسی قرار دهیم. همین طور اگر برای تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین توسط تعمیرکار ماهر و مجرب در این صفحه هستید، می توانید با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-دوو-در-قزوین

ظرفشویی دوو

دوو یکی از برند های پرآوازه تولید لوازم خانگی در سالهای نه چندان دور در کره جنوبی است. دوو در سال 1971 در شهر سئول تاسیس شد و تا پیش از بحران مالی آسیا در پایان قرن بیستم این شرکت رقیب اصلی سامسونگ و ال جی دیگر برندهای کره ای تولید لوازم منزل بود. طولی نکشید که دوو با ایجاد 64 خط تولید و استخدام 250 هزار نفر در 40 کشور دنیا به یک برند بین المللی تبدیل شد. این شرکت رقیب اصلی ال جی و سامسونگ در دهه های نزدیک بود و اکنون نیز تولیدات با کیفیت آن در لوازم خانگی مختلف، مورد استقبال و استفاده گسترده مصرف کنندگان در بازارهای دور و نزدیک است.

اگر به نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین مراجعه کنید متوجه امکانات گسترده و به روز این دستگاهها نظیر برنامه آبکشی برنامه شستشو با قرص برنامه شستشو در ۶۰ دقیقه برنامه شستشوی اقتصادی با دو بازوی آبپاش و یک آبفشان سقفی سیستم شستشوی سریع ۳۴ دقیقه ای شروع شستشو با تاخیر قابلیت تغییر در جانمایی داخلی سبدها (Fold Spikes) برای شستن ظروف بزرگتر مثل قابلمه و… و قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بالایی سیستم عیب یاب هوشمند سیستم هوشمند کنترل نشتی آب شستشوی قدرتمند و نقطه و موارد متعدد دیگری خواهید شد. کیفیت ساخت و قطعات استفاده شده در این دستگاهها نیز از کیفیت مناسبی برخوردار است. اما این کیفیت بالا نیز، این دستگاهها را از تعمیر بی نیاز نخواهد کرد. اگر به هر دلیل با ظرفشویی دوو خود به مساله خوردید، برای تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

خطاهای رایج و تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین

سیستم عیب یاب هوشمند ظرفشویی دوو که در قسمت قبل به آن اشاره شد، به کاربر این اجازه را می‌دهد تا در صورت اختلال در عملکرد دستگاه، ایراد ظرفشویی را به درستی متوجه شده و مشکل را برای تکنسین متخصص دستگاه توضیح دهد تا آن را رفع کند.

خطای E1: این ارور به معنای اختلال در کار آبگیری ظرفشویی دوو است. طولانی شدن زمان آبگیری یا عدم آبگیری ظرفشویی به دلایلی نظیر باز نبودن شیر آب و یا پیچ خوردن لوله ورودی آب و کم بودن فشار آب امری رایج است. اگر مشکل را در این قسمت ها پیدا نکردید، لازم است برای تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین از تکنسین متخصص کمک بخواهید تا مواردی نظیر شیر برقی، سیم کشی ظرفشویی و برد دستگاه چک شود.

خطای E2: این ارور نیز حاکی از ایراد در سیستم ورودی آب است و لازم است قطعات مختلف بررسی شوند. در این ارور ممکن است شناور ظرفشویی نیز ایراد پیدا کرده باشد. شناور قطعه ای است که در کف ظرفشویی قرار گرفته و وظیفه دارد تا وقتی آب به ارتفاع مورد نظر رسید، جریان آن را قطع کند. در صورتی که مشکلی برای این قطعه پیش آمده باشد، امکان سرریز شدن آب و چکه کردن آن وجود دارد.

خطای E3: المنت ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده و باید تعمیر شود. همان طور که می دانید، برنامه های مختلف شستشو، در دماهای متفاوتی کار می کنند. ایراد در هر کدام از این قسمت ها می تواند منجر به نرسیدن دمای آب به دمای مناسب آن برنامه شستشو و بروز خطای بالا شود. برای تعمیر ظرفشویی در قزوین با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

خطای E4: این ارور نشانگر وجود خطای نشتی آب و سر ریز شدن آب از ظرفشویی است. یکی از دلایل خطای فوق که خرابی شناور است را پیش از این توضیح دادیم. مشکل در پمپ تخلیه ظرفشویی، انسداد و یا شل شدن لوله های ورودی و خروجی جریان آب و مشکل در واشر لاستیکی درب ظرفشویی، مواردیست که ممکن است باعث مشکل نشتی شده و شما را مجبور به تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین کند.

خطای E5: مشکل در تخلیه آب دستگاه وجود دارد. تخلیه نکردن آب دلیل دیگر تماس کاربران با نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین است. معمولا دلیل اصلی این اختلال در ظرفشویی دوو، خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن فیلتر و شلنگ تخلیه است. همین طور، ممکن است عامل خارجی مثل تکه‌یی غذا، سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کامل خراب بوده و نیاز به تعویض آن وجود داشته باشد. مورد دیگر مشکل در برد دستگاه و ندادن دستور تخلیه آب به پمپ تخلیه ظرفشویی است. تعمیر برد ظرفشویی، کاری بسیار تخصصیست که نیاز به حضور تعمیرکار ماهر و مجرب دارد. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

خطای E6: وجود مدار باز در داخل ترمیستور، نیاز به تعویض سنسور و بررسی های سیم کشی های داخل این قسمت را به وجود آورده است.

خطای E7: ظرفشویی دوو از طریق فشار آب داغ و مواد شوینده کار شستشوی ظروف را انجام می‌دهد. وقتی آب به دلیل خرابی سنسور دما، به دمای مورد نظر برای شستشوی ظروف نمی رسد. این مشکل از طریق بررسی و تعویض سنسور دمای آب قابل رفع است.

خطای E8: این خطا که یکی دیگر از خطاهای ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین است، نشانگر ایراد در شیر توزیع ظرفشویی است. برای رفع عیب باید این شیر را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

خطای E9: وقتی که مشکلی در صفحه نمایشگر دیجیتال ظرفشویی دوو پیش بیاید این ارور روی صفحه ظاهر می شود. قبل از تماس با تعمیرکار مطمئن شوید که صفحه کاملا تمیز و عاری از چربی و گرد و غبار باشد. همین طور اگر یکی از دکمه های ظرفشویی را بیش از سی ثانیه نگه دارید، این خطا رخ خواهد داد.

خطای ED: ارتباط برد الکترونیکی و برد اصلی دستگاه قطع شده است. برای رفع این مشکل ابتدا باید سیم کشی بین دو برد را بررسی کنید و سپس هر دو برد را کنترل کنید تا در صورت وجود مشکل برای تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین اقدام کنید.

در بالا ارورهای اصلی ماشین های ظرفشویی دوو را مرور کردیم. اما در صورت بروز هر گونه مشکل که در موارد بالا نیامده نیز، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید. 

نمایندگی-تعمیرات-ظرفشویی-دوو-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین

ظرفشویی دوو مانند سایر محصولات این شرکت از طراحی زیبا و ساخت ظریف و حساسی برخوردار است. به همین دلیل، تعمیر این دستگاهها نیز کاری کاملا تخصصی است. قزوین تکنیک با گلچین کردن تکنسین های برتر شهر که دوره تعمیر تخصصی محصولات دوو را گذرانده اند، کار تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین را آسان کرده و خیال همشهریان را از کیفیت و دقت کار راحت کرده است. استفاده از قطعات فابریک یدک، تضمین خدمت ارائه شده توسط تکنسین، انجام تعمیرات در محل و با استفاده از قیمت های مصوب، دیگر مزایای تماس با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ برای تعمیر ظرفشویی دوو در قزوین است. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی حایر در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی دوو در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی دوو در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی دوو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297