نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی سامسونگ

اگرچه بحث دریافت خدمات پس از فروش یکی از فاکتورهای کلیدی برای انتخاب ماشین ظرفشویی مورد نظر است، اما وجود قابلیت‌ها و امکانات ویژه محصول و مراکز تخصصی تعمیراتی در داخل ایران توانسته‌اند تا حد زیادی این مشکلات را رفع کرده و مشتریان را به خرید ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ متمایل سازند. یکی از مزیت‌های قابل توجه مرکز قزوین تکنیک دسترسی به قطعات و لوازم یدکی اورجینال برند سامسونگ و ارائه آن‌ها با قیمت مناسب به مشتریان است. از این رو، افرادی که به این مجموعه مراجعه می‌کنند، مطمئن خواهند بود علاوه بر شناسایی دقیق علت مشکل، برای رفع آن نیز از لوازم یدکی اصل استفاده می‌شود و این مشکل تا مدت‌ها تکرار نخواهد شد.  

1. چه مواردی می‌توانند در گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ مؤثر باشند؟

حتی زمانی که بدون کمک ماشین‌های ظرفشویی به شستشوی ظروف می‌پردازید، بهتر است از آب گرم استفاده کنید تا تمام آلودگی‌ها و ذرات چربی روی ظرف‌ها به خوبی از بین بروند. وجود آب گرم در هنگام کار ماشین‌های ظرفشویی پیشرفته‌ای مانند محصولات سامسونگ نیز حائز اهمیت است و در صورتی که مشکلی در این زمینه به وجود آید، باید با شناسایی علت دقیق آن از میان موارد زیر ایراد به وجود آمده را رفع کنید:

 • اشکال در المنت دستگاه
 • خرابی هیدرواستات
 • معیوب بودن سنسور تعبیه شده در ماشین ظرفشویی که نسبت به دمای آب حساس است.
 • ایراد پیدا کردن پمپ حرارتی
 • اشکال در برد الکتریکی ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. نشت آب از ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه دلیل رخ می‌دهد؟

خروج آب از ماشین‌های ظرفشویی یک مشکل متداول است و این ایراد در ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ نیز اتفاق می‌افتد. زمانی که با این ایراد روبرو شدید، لازم است که به تعمیرکاران مجربی مانند پرسنل فعال در مجموعه قزوین تکنیک مراجعه کنید تا علت دقیق نشت آب از دستگاه به خوبی شناسایی شود؛ چراکه هر گونه سهل‌انگاری در تشخیص دقیق علت نشت آب می‌تواند حتی به حادثه برق گرفتگی نیز ختم شود. مهم‌ترین دلایل نشت آب عبارت‌اند از:

 • فرسودگی، ترک یا پارگی در شیلنگ‌های آب متصل به دستگاه
 • شل شدن اتصالات شیر آب به ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ
 • خرابی لنگچه دستگاه
 • معیوب بودن جت پمپ ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • خرابی ایرگاید
 • اشکال در درب ماشین ظرفشویی و نشت آب از آن

3. دلیل خیس ماندن ظروف پس از پایان برنامه شستشوی ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ چیست؟

زمانی که متوجه شدید دستگاه‌تان قادر به خشک کردن ظروف نیست، ابتدا به بررسی برنامه انتخابی بپردازید و مطمئن شوید که فرایند خشک کردن جزئی از الزامات پیش فرض آن است. سپس به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ایراد پیدا کردن جاپودری
 • اشکال در فن خشک کن دستگاه
 • ایراد پیدا کردن المنت
 • کاهش سطح مایع جلادهنده
 • مختل شدن عملکرد درست دریچه هوا
 • اشکال پیدا کردن ترموستات ماشین ظرفشویی
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه دلیل است؟

اولین دلیلی که می‌تواند به خالی نشدن آب از ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک کند، گرفتن لوله‌های فاضلاب توسط پس‌ماندهای مواد غذایی و یا خلال دندان و …. است. سایر مواردی که می‌توانند به باقی ماندن آب در ماشین ظرفشویی سامسون کمک کنند، شامل موارد زیر هستند:

 • گیر کردن شی خاری در پمپ تخلیه
 • خرابی پمپ تخلیه
 • اشکال در سیم‌کشی‌های داخلی دستگاه
 • گیر کردن شی خارجی در فیلتر ماشین ظرفشویی
 • خراب شدن فیلتر دستگاه
 • بروز ایراد در شیر تخلیه

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

یکی از وسایل کارآمد آشپزخانه که کار حوصله سربر شستشوی ظروف را ساده کرده، ماشین ظرفشویی است. اگر از ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده می کنید، برای استفاده بهینه از این وسایل و نگهداری بهتر آن ها می توانید ادامه این مطلب را بخوانید. همین طور به صورت اختصاصی مطالبی در خصوص عملکرد و نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین می‌خوانیم. اگر شما هم به دلیل ایراد در ظرفشویی سامسونگ خود در این صفحه هستید برای استفاده از تعمیرکار معتبر و مجاز دستگاه کافیست با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-سامسونگ-در-قزوین

ظرفشویی سامسونگ

یکی از برندهای شناخته شده ماشین ظرفشویی برند سامسونگ است که کار خود را از سال 1938 در کره جنوبی آغاز کرده است. این برند انواع لوازم منزل از جمله ظرفشویی را، به صورت هوشمند و با قابلیت ها و فناوری های مختلف ارائه می کند و همواره جز نامهای پیشرو در ارائه تکنولوژی های نوین بوده است.

یکی از تکنولوژی های استفاده شده در ظرفشویی سامسونگ که در دستگاههای جدید تر موجود در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین نیز وجود دارد، قابلیت Flex Tray است که به صورت کلی به سبدهای قابل انعطاف در ماشین های ظرفشویی سامسونگ اشاره دارد. این مورد باعث می شود تا کاربر بتواند ظرف های با ابعاد بزرگتر را نیز با جا به جایی و شکل دادن به سبد ظرف ها بشورد.

دیگر تکنولوژی که در این دستگاهها وجود دارد، سیستم Zone booster است.

با این سیستم، ماشین ظرفشویی سامسونگ امکان ارائه برنامه شستشویی دارد که می تواند شستن را روی یک نقطه متمرکز کند. به این ترتیب، می‌توان با قرار دادن ظروفی که به تمیز شدن بیشتری نیاز دارند در یک قسمت از ظرفشویی، به ماشین برنامه داد تا قسمت مورد نظر با شدت بیشتری شسته شود. در این برنامه می‌توان کل قسمت پایین یا قسمت چپ یا راست را انتخاب کرد تا به طور کامل و یکدست تمیز کند.

بازوی پر توان: ظرفشویی سامسونگ با ارائه ویژگی Water Wall اولین ماشین ظرفشویی را تولید کرده که به جای شست و شوی دورانی، بازوی شوینده خطی دارد.در بیشتر ماشین های ظرفشویی، بازو ها روی شعاع یک دایره به مرکز ماشین ظرفشویی حرکت می کنند و به این ترتیب ظرف هایی که در گوشه ها قرار داده شده اند گاهی کثیف باقی می‌مانند اما بازوهای این ماشین به شکل خطی عقب و جلو می‌رود و تمام فضای چهارگوش دستگاه را تحت پوشش قرار می دهد. این ویژگی برای شستن قابلمه ها با گوشه های گرد پنهانشان بسیار کاربردی است.

ویژگی کاربردی دیگر این دستگاهها، سیستم Half Load است. در اغلب مدل ها این ویژگی وجود دارد و به کمک آن شما این امکان را دارید که  با مصرف آب و برق کم تری ماشین را به صورت نیمه پر روشن کنید.

این برنامه شما را قادر می سازد شست و شو را تنها به طبقه بالا یا پایین دستگاه محدود نموده و به این ترتیب هم در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید و هم در زمان کوتاهتری، ظرف های خود را بشویید. به کمک این سیستم، دیگر نیازی نیست برای روشن کردن ظرفشویی یک روز بوی بد ظروف تلنبار شده را تحمل کنید.

همان طور که پیش از این گفتیم قابلیت های متعددی، در ظرفشویی سامسونگ وجود دارد که با تعدادی از آن ها آشنا شدیم. در ادامه با تعدادی از ارورهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین آشنا می‌شویم. برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین با شماره  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

 

ارورهای ظرفشویی سامسونگ

برخی از ایرادات ظرفشویی سامسونگ از طریق کدهای خطایی که روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شوند، به اطلاع کاربر می‌رسد. برخی از این کدها به اختصار به شرح زیر هستند:

خطای E1: نشتی در دور بالای موتور

خطای E2: مشکل در ورودی آب وجود دارد و دستگاه تغذیه نمی‌شود

خطای E3: باز هم ایراد در آب ورودی وجود دارد

خطای E5: مشکل در تخلیه آب وجود دارد

خطای E4: دمای نامناسب آب داخل ظرفشویی سامسونگ

خطای F3، خطای F5: مشکل نشتی آب و انسداد و گرفتگی آبپاش ها 

خطای TE: ترموستات ظرفشویی ایراد دارد

خطای OE: خطای سرریز شدن آب از ظرفشویی

خطای HE: خراب شدن المنت هیتر

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

اگر نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین داشتید، باید بتوانید مشکل ظرفشویی را به درستی برای تکنسین مربوطه توضیح دهید تا قطعه مورد نیاز برای تعمیر دستگاه شما را به همراه داشته باشد.

 

مشکل در آبگیری ظرفشویی سامسونگ

اولین کاری که برای رفع این مورد باید انجام شود، اطمینان از سلامت سیستم تامین آب دستگاه است. معمولا در زیر سینک و یا اطراف آن، یک لوله یا شیلنگ آبی وجود دارد که به بخشی از پایین ماشین ظرفشویی سامسونگ متصل شده است و با یک شیر کنترل می شود. این شیر و شلنگ وظیفه تامین آب از لوله کشی خانه شما تا دستگاه ظرفشویی را برعهده دارند.

از مسدود نبودن شلنگ، نبود پیچ و خم و هرگونه پارگی و شکاف در این قسمت، اطمینان پیدا کنید و سپس از باز بودن شیر مطمئن شوید و پس از آن بررسی کنید که فشار آب خیلی کم نباشد، زیرا شیر برقی ظرفشویی برای عملکرد صحیح خود به فشار آب مناسب نیاز دارد.

اگر اشکالی در سیستم تامین آب ظرفشویی وجود نداشته باشد، ایراد در یکی از قطعات علت آبگیری نکردن ظرفشویی است. مهمترین قطعه ای که می بایست توسط تکنسین مجرب بررسی گردد، شیر ورودی آب یا همان شیر برقی ظرفشویی سامسونگ است که آبگیری دستگاه توسط آن انجام می شود.

قطعه دیگری که ممکن است ایراد داشته باشد، شناور دستگاه است. شناور که قطعه ای پلاستیکی و گرد است که در کف ظرفشویی قرار گرفته است، وظیفه تعیین سطح آب مناسب برای ظرفشویی را بر عهده دارد. هنگامی که آب داخل ماشین ظرفشویی به سطح مناسب رسید، شناور به همرا آب بالا آمده و زمانی که به مقدار تعیین شده رسید، با درگیر کردن سوئیچ شناور که در زیر آن قرار گرفته است به شیر ورودی آب دستور قطع شدن و توقف آبگیری را ارسال می کند. خرابی این قطعه می تواند سبب ایراد در آبگیری ظرفشویی شما شود.

خرابی سوییچ قفل در و یا تایمر و برد دستگاه، ایرادات رایج دیگریست که در ظرفشویی سامسونگ به وجود آمده و  نیاز به تعمیر ظرفشویی در قزوین را ایجاد می‌کند.

خشک نشدن ظرفها توسط ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین، مشکل در خشک کردن ظرفهاست که ممکن است سبب لک شدن ظرف ها و مسایل دیگر شود. برای رفع این ایراد، لازم است ابتدا هیتر یا المنت گرمایی دستگاه بررسی شوند. همین طور، سلامت ترمینال های المنت که در زیر لگن قرار گرفته اند را بررسی کرده و در صورت خرابی هر یک از قطعات، آن قسمت تعمیر یا تعویض می گردد.

دلیل دیگر خرابی ترموستات ظرفشویی سامسونگ است. اگر ترموستات دستگاه که مسئول کنترل محدوده مجاز دمایی دستگاه است، خراب شده و ایراد داشته باشد، ممکن است ظروف به درستی خشک نشوند. سلامت این قطعه را با مولتی متر چک می‌کنند.

دلیل سومی که می‌تواند منجر به خشک نشدن صحیح ظروف پس از سیکل شستشو توسط ماشین ظرفشویی سامسونگ شود، وجود مشکل در مخزن آبکشی و کلاهک شوینده است. توصیه می‌شود برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی سامسونگ

تخلیه نکردن آب دلیل دیگر تماس کاربران با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین است. در صورتی که دستگاه شما آب حاصل از شستشو را تخلیه نمی کند و آب در داخل دستگاه باقی مانده است، باید سریعا برای عیب یابی آن و رفع مشکل ظرفشویی خود با تعمیرکار مجرب دستگاه تماس بگیرید. ایرادات بعدی مثل نشت آب و سرریز شدن آب از دستگاه مشکل دیگری است که ممکن است برای ظرفشویی به وجود بیاید.

معمولا دلیل اصلی این اختلال در ظرفشویی سامسونگ، خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن فیلتر و شلنگ تخلیه است. همین طور، ممکن است عاملی سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کامل خراب بوده و نیاز به تعویض آن وجود داشته باشد.

دلیل دیگر به وجود آمدن این مشکل، می تواند شل بودن تسمه یا عدم ارسال فرمان تخلیه از برد الکترونیک ظرفشویی سامسونگ به پمپ تخلیه باشد. توصیه می کنیم که اگر با تمیز نمودن فیلتر و رفع مسدودی در شلنگ تخلیه مشکل دستگاه شما رفع نشد، برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید تا همکاران ما در قزوین تکنیک، مشکل شما را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت رفع کنند.

نمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-سامسونگ-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

همان طور که پیش از این گفتیم خدمات مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان به مشتریان ارائه می‌گردد. این خدمات با کمک تکنسین های مجرب و با دانش و با استفاده از قطعات یدک اصلی دستگاه انجام می‌شود. به همین دلیل است که استقبال از قزوین تکنیک در سالهای گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته و این مرکز مورد اعتماد و لطف همشهریان قرار گرفته است. شما هم می‌توانید برای تعمیر مطمئن و با قیمت مناسب ظرفشویی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

  1. با عرض سلام صدای زیاد ظرفشویی ممکن است از جای نامناسب ظروفی مانند قاشق و چنگال باشد که از برخورد با یکدیگر و یا بدنه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297