نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین

چرا بهتر است تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین
نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

ظرف ها تمیر شسته نشده است

چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی ، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی

نشت آب از ظرفشویی

علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

یکی از وسایل کارآمد آشپزخانه که کار حوصله سربر شستشوی ظروف را ساده کرده، ماشین ظرفشویی است. اگر از ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده می کنید، برای استفاده بهینه از این وسایل و نگهداری بهتر آن ها می توانید ادامه این مطلب را بخوانید. همین طور به صورت اختصاصی مطالبی در خصوص عملکرد و نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین می‌خوانیم. اگر شما هم به دلیل ایراد در ظرفشویی سامسونگ خود در این صفحه هستید برای استفاده از تعمیرکار معتبر و مجاز دستگاه کافیست با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-سامسونگ-در-قزوین

ظرفشویی سامسونگ

یکی از برندهای شناخته شده ماشین ظرفشویی برند سامسونگ است که کار خود را از سال 1938 در کره جنوبی آغاز کرده است. این برند انواع لوازم منزل از جمله ظرفشویی را، به صورت هوشمند و با قابلیت ها و فناوری های مختلف ارائه می کند و همواره جز نامهای پیشرو در ارائه تکنولوژی های نوین بوده است.

یکی از تکنولوژی های استفاده شده در ظرفشویی سامسونگ که در دستگاههای جدید تر موجود در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین نیز وجود دارد، قابلیت Flex Tray است که به صورت کلی به سبدهای قابل انعطاف در ماشین های ظرفشویی سامسونگ اشاره دارد. این مورد باعث می شود تا کاربر بتواند ظرف های با ابعاد بزرگتر را نیز با جا به جایی و شکل دادن به سبد ظرف ها بشورد.

دیگر تکنولوژی که در این دستگاهها وجود دارد، سیستم Zone booster است.

با این سیستم، ماشین ظرفشویی سامسونگ امکان ارائه برنامه شستشویی دارد که می تواند شستن را روی یک نقطه متمرکز کند. به این ترتیب، می‌توان با قرار دادن ظروفی که به تمیز شدن بیشتری نیاز دارند در یک قسمت از ظرفشویی، به ماشین برنامه داد تا قسمت مورد نظر با شدت بیشتری شسته شود. در این برنامه می‌توان کل قسمت پایین یا قسمت چپ یا راست را انتخاب کرد تا به طور کامل و یکدست تمیز کند.

بازوی پر توان: ظرفشویی سامسونگ با ارائه ویژگی Water Wall اولین ماشین ظرفشویی را تولید کرده که به جای شست و شوی دورانی، بازوی شوینده خطی دارد.در بیشتر ماشین های ظرفشویی، بازو ها روی شعاع یک دایره به مرکز ماشین ظرفشویی حرکت می کنند و به این ترتیب ظرف هایی که در گوشه ها قرار داده شده اند گاهی کثیف باقی می‌مانند اما بازوهای این ماشین به شکل خطی عقب و جلو می‌رود و تمام فضای چهارگوش دستگاه را تحت پوشش قرار می دهد. این ویژگی برای شستن قابلمه ها با گوشه های گرد پنهانشان بسیار کاربردی است.

ویژگی کاربردی دیگر این دستگاهها، سیستم Half Load است. در اغلب مدل ها این ویژگی وجود دارد و به کمک آن شما این امکان را دارید که  با مصرف آب و برق کم تری ماشین را به صورت نیمه پر روشن کنید.

این برنامه شما را قادر می سازد شست و شو را تنها به طبقه بالا یا پایین دستگاه محدود نموده و به این ترتیب هم در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید و هم در زمان کوتاهتری، ظرف های خود را بشویید. به کمک این سیستم، دیگر نیازی نیست برای روشن کردن ظرفشویی یک روز بوی بد ظروف تلنبار شده را تحمل کنید.

همان طور که پیش از این گفتیم قابلیت های متعددی، در ظرفشویی سامسونگ وجود دارد که با تعدادی از آن ها آشنا شدیم. در ادامه با تعدادی از ارورهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین آشنا می‌شویم. برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین با شماره  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

 

ارورهای ظرفشویی سامسونگ

برخی از ایرادات ظرفشویی سامسونگ از طریق کدهای خطایی که روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شوند، به اطلاع کاربر می‌رسد. برخی از این کدها به اختصار به شرح زیر هستند:

خطای E1: نشتی در دور بالای موتور

خطای E2: مشکل در ورودی آب وجود دارد و دستگاه تغذیه نمی‌شود

خطای E3: باز هم ایراد در آب ورودی وجود دارد

خطای E5: مشکل در تخلیه آب وجود دارد

خطای E4: دمای نامناسب آب داخل ظرفشویی سامسونگ

خطای F3، خطای F5: مشکل نشتی آب و انسداد و گرفتگی آبپاش ها 

خطای TE: ترموستات ظرفشویی ایراد دارد

خطای OE: خطای سرریز شدن آب از ظرفشویی

خطای HE: خراب شدن المنت هیتر

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

اگر نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین داشتید، باید بتوانید مشکل ظرفشویی را به درستی برای تکنسین مربوطه توضیح دهید تا قطعه مورد نیاز برای تعمیر دستگاه شما را به همراه داشته باشد.

 

مشکل در آبگیری ظرفشویی سامسونگ

اولین کاری که برای رفع این مورد باید انجام شود، اطمینان از سلامت سیستم تامین آب دستگاه است. معمولا در زیر سینک و یا اطراف آن، یک لوله یا شیلنگ آبی وجود دارد که به بخشی از پایین ماشین ظرفشویی سامسونگ متصل شده است و با یک شیر کنترل می شود. این شیر و شلنگ وظیفه تامین آب از لوله کشی خانه شما تا دستگاه ظرفشویی را برعهده دارند.

 

از مسدود نبودن شلنگ، نبود پیچ و خم و هرگونه پارگی و شکاف در این قسمت، اطمینان پیدا کنید و سپس از باز بودن شیر مطمئن شوید و پس از آن بررسی کنید که فشار آب خیلی کم نباشد، زیرا شیر برقی ظرفشویی برای عملکرد صحیح خود به فشار آب مناسب نیاز دارد.

اگر اشکالی در سیستم تامین آب ظرفشویی وجود نداشته باشد، ایراد در یکی از قطعات علت آبگیری نکردن ظرفشویی است. مهمترین قطعه ای که می بایست توسط تکنسین مجرب بررسی گردد، شیر ورودی آب یا همان شیر برقی ظرفشویی سامسونگ است که آبگیری دستگاه توسط آن انجام می شود.

قطعه دیگری که ممکن است ایراد داشته باشد، شناور دستگاه است. شناور که قطعه ای پلاستیکی و گرد است که در کف ظرفشویی قرار گرفته است، وظیفه تعیین سطح آب مناسب برای ظرفشویی را بر عهده دارد. هنگامی که آب داخل ماشین ظرفشویی به سطح مناسب رسید، شناور به همرا آب بالا آمده و زمانی که به مقدار تعیین شده رسید، با درگیر کردن سوئیچ شناور که در زیر آن قرار گرفته است به شیر ورودی آب دستور قطع شدن و توقف آبگیری را ارسال می کند. خرابی این قطعه می تواند سبب ایراد در آبگیری ظرفشویی شما شود.

خرابی سوییچ قفل در و یا تایمر و برد دستگاه، ایرادات رایج دیگریست که در ظرفشویی سامسونگ به وجود آمده و  نیاز به تعمیر ظرفشویی در قزوین را ایجاد می‌کند.

خشک نشدن ظرفها توسط ظرفشویی سامسونگ

یکی دیگر از ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین، مشکل در خشک کردن ظرفهاست که ممکن است سبب لک شدن ظرف ها و مسایل دیگر شود. برای رفع این ایراد، لازم است ابتدا هیتر یا المنت گرمایی دستگاه بررسی شوند. همین طور، سلامت ترمینال های المنت که در زیر لگن قرار گرفته اند را بررسی کرده و در صورت خرابی هر یک از قطعات، آن قسمت تعمیر یا تعویض می گردد.

دلیل دیگر خرابی ترموستات ظرفشویی سامسونگ است. اگر ترموستات دستگاه که مسئول کنترل محدوده مجاز دمایی دستگاه است، خراب شده و ایراد داشته باشد، ممکن است ظروف به درستی خشک نشوند. سلامت این قطعه را با مولتی متر چک می‌کنند.

دلیل سومی که می‌تواند منجر به خشک نشدن صحیح ظروف پس از سیکل شستشو توسط ماشین ظرفشویی سامسونگ شود، وجود مشکل در مخزن آبکشی و کلاهک شوینده است. توصیه می‌شود برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی سامسونگ

تخلیه نکردن آب دلیل دیگر تماس کاربران با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین است. در صورتی که دستگاه شما آب حاصل از شستشو را تخلیه نمی کند و آب در داخل دستگاه باقی مانده است، باید سریعا برای عیب یابی آن و رفع مشکل ظرفشویی خود با تعمیرکار مجرب دستگاه تماس بگیرید. ایرادات بعدی مثل نشت آب و سرریز شدن آب از دستگاه مشکل دیگری است که ممکن است برای ظرفشویی به وجود بیاید.

معمولا دلیل اصلی این اختلال در ظرفشویی سامسونگ، خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن فیلتر و شلنگ تخلیه است. همین طور، ممکن است عاملی سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کامل خراب بوده و نیاز به تعویض آن وجود داشته باشد.

دلیل دیگر به وجود آمدن این مشکل، می تواند شل بودن تسمه یا عدم ارسال فرمان تخلیه از برد الکترونیک ظرفشویی سامسونگ به پمپ تخلیه باشد. توصیه می کنیم که اگر با تمیز نمودن فیلتر و رفع مسدودی در شلنگ تخلیه مشکل دستگاه شما رفع نشد، برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید تا همکاران ما در قزوین تکنیک، مشکل شما را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت رفع کنند.

نمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-سامسونگ-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در قزوین

همان طور که پیش از این گفتیم خدمات مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان به مشتریان ارائه می‌گردد. این خدمات با کمک تکنسین های مجرب و با دانش و با استفاده از قطعات یدک اصلی دستگاه انجام می‌شود. به همین دلیل است که استقبال از قزوین تکنیک در سالهای گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته و این مرکز مورد اعتماد و لطف همشهریان قرار گرفته است. شما هم می‌توانید برای تعمیر مطمئن و با قیمت مناسب ظرفشویی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
لعیا مرادی

سلام وقت بخیر علت صدای زیاد ظرفشویی چی میتونه باشه؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297