نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین

چرا بهتر است تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ظرفشویی سوپرا در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی سوپرا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین

نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سوپرا در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی سوپرا در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین
نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی سوپرا در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین

ظرف ها تمیر شسته نشده است

چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی ، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی

نشت آب از ظرفشویی

علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین

کار تعمیر ظرفشویی باید با استفاده از قطعات یدک فابریک دستگاه انجام شود. برای تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین، باید به نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین مراجعه کرد و از این طریق مطمئن شد، قطعات یدک دستگاه، فابریک خود دستگاه بوده و جنس تقلبی نیستند. این مورد به افزایش طول عمر و راندمان دستگاه کمک می کند. برای انجام این کار توسط تکنسین با دانش و مجرب با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-سوپرا-در-قزوین

نگهداری از ظرفشویی سوپرا

استفاده صحیح از ظرفشویی و نگهداری درست آن می‌تواند از به وجود آمدن هر ایرادی در دستگاه جلوگیری کند و یا حداقل آن را به تعویق بیاندازد. به همین دلیل در ادامه این مطلب، تعدادی از نکات مهم در خصوص نگهداری صحیح از ظرفشویی سوپرا را مرور کنیم.

  • ظرفیت ماشین ظرفشویی مشخص است. گذاشتن ظرف بیش از این میزان، می تواند باعث کثیف شسته شدن ظرفها شود.
  • درب ماشین ظرفشویی را باز بگذارید تا خشک شود. در صورت وجود رطوبت داخل ظرفشویی محل مناسبی برای تجمع انواع قارچ و باکتری است. فیلتر ظرفشویی را هر چند وقت یک بار با آب گرم و مواد شوینده تمیز کنید. در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی در قزوین ، با تکنسین متخصص و کاربلد تماس بگیرید.
  • با خواندن دفترچه راهنما از برنامه شستشوی صحیح و مورد نیاز خود استفاده کنید. این کار کمک می کند تا بهترین و بهینه ترین برنامه را انتخاب کنید.
  • به نظافت دستگاه توجه ویژه کنید. به جز استفاده از سیستم شستشوی خود ظرفشویی، سطوح داخلی را می توان به کمک سرکه تمیز کرد. حداکثر هر شش ماه یک بار قسمت های مختلف را خارج کرده و تمیز نمایید. اهرم های اسپری کننده آب داخل ظرفشویی را هم به خوبی تمیز کنید. قبل از استفاده از ماشین، ظرف ها را تخلیه کرده و آشغال های غذا را دور بریزید تا فیلتر کف ظرفشویی دچار گرفتگی نشود. در برخی از برندها فیلترها دارای خرد کن هستند ولی ظرفشویی سوپرا این قابلیت را ندارد.
  • اگر از ظرفشویی بوی بدی حس کردید، خیلی سریع دست به کار شوید تا شدت بو بیشتر نشود. برای رفع این بوی نامطبوع ابتدا فیلترها را تمیز کنید. از سیستم شستشوی خود استفاده کنید. قرار دادن محلول سرکه و جوش شیرین و استفاده از کوتاهترین برنامه شستشوی ظرفشویی، روش دیگر تمیز کردن ظرفشویی سوپرا است.
  • نوسانات برق باعث رسیدن آسیب جدی به وسایل برقی منزل شما، از جمله ظرفشویی می‌شود. حتما در هنگام استفاده از این وسایل، از محافظ برق استفاده کنید.
  •  

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین

دلایل مختلفی می تواند سبب مراجعه به نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین برای تعمیر ظرفشویی سوپرا شود. یکی از رایج ترین موارد، مشکل در آبگیری و تخلیه دستگاه است. برای رفع این مشکلات ابتدا، اتصالات و شلنگ ها، سپس وصل بودن جریان آب و مسدود نبودن مسیرهای ورودی و خروجی ظرفشویی را بررسی نکنید. اگر مشکل را پیدا نکردید، تکنسین متخصص باید علت خرابی را پیدا کند و کاری از دست شما ساخته نیست.

مساله بعدی به سر و صدا افتادن ظرفشویی است. این مشکل یا از چیدمان اشتباه، یا از ایراد در یاتاقان ها و بازوهای آبپاش است. اگر صدای برخورد ظرفها را شنیدید، آن ها را اشتباه چیدید و با مراجعه به دفترچه راهنما می توانید مشکل را حل کنید. برای تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ایرادات دیگری نظیر، بوی بد دستگاه، مشکلات برد و موتور ظرفشویی سوپرا، مشکل دمای آب، وارد برنامه نشدن و … از دیگر مشکلات شایع در ظرفشویی سوپراست.

نمایندگی-تعمیرات-ظرفشویی-سوپرا-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین

برای تعمیر ظرفشویی سوپرا در قزوین، توسط تکنسین متخصص و مجرب، با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ ، مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سوپرا در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سوپرا در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی سوپرا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی سوپرا در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297