نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی سپهر الکتریک

آنچه باعث شده است برند سپهر الکتریک طی بیش از 40 سال فعالیت خود به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد، توجه به سبک زندگی شرقی و رفع نیازهای مصرف‌کنندگان این منطقه جغرافیایی است. از این رو، محصولات برند سپهر الکتریک به ویژه ماشین‌های ظرفشویی آن توانسته‌اند به خوبی نیازهای مشتریان ایرانی را پاسخ دهند و گواهینامه‌ها و استانداردهای مختلف داخلی و بین‌المللی را از آن خود کنند. کیفیت بالای این ماشین‌های ظرفشویی در کنار قیمت مناسب آن‌ها باعث شده‌اند که مصرف‌کنندگان کشورهای منطقه نیز به خرید این محصولات مایل شوند و بحث صادرات ماشین‌های ظرفشویی سپهر الکتریک و حضور آن‌ها در بازارهای خارجی نیز قوت زیاد پیدا کند. نکته مثبت دیگر این دستگاه‌ها، آشنا بودن ساختار آن‌ها برای مراکز تعمیراتی و کاهش دغدغه‌های تعمیر مصرف‌کنندگان است. مجموعه قزوین تکنیک با کمک زبده‌ترین افراد به خوبی می‌تواند ساختار ماشین‌های ظرفشویی سپهر الکتریک را آنالیز کند و با شناسایی دقیق مشکل سلامت دوباره دستگاه را به آن برگرداند.

1. زمانی که چراغ ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک چشمک می‌زند، باید به سراغ چه عواملی بروید؟

چشمک زدن دستگاه نشان‌دهنده بروز مشکل در یکی از بخش‌های زیر است:

 • اتمام مایع جلادهنده
 • اتمام نمک مورد نیاز ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک
 • نشت آب از دستگاه
 • اشکال در ترموستات
 • اشکال در المنت ماشین ظرفشویی
 • اشکال در فرایند تخلیه آب از ماشین ظرفشویی
 • اشکال در برد الکتریکی دستگاه
 • گیر کردن دکمه‌های تعبیه شده در ماشین ظرفشویی
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چرا ظروف در ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک دارای لکه یا سفیدک هستند و یا مات می‌شوند؟

اولین عاملی که در این زمینه مؤثر است، کیفیت و میزان مواد شوینده‌ای است که برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی می‌ریزید. همچنین در صورتی که مایع جلادهنده و نمک مخصوص ماشین ظرفشویی از حدود استاندارد خود کاهش یا افزایش یابد، خود را در وجود لکه یا سفیدک ظروف نشان می‌دهد. از طرف دیگر، برخی از برنامه‌های شستشوی دستگاه به گونه‌ای طراحی می‌‎شوند که برای تمام ظروف قابل استفاده نیستند. از این رو، قبل از بررسی علل زیر از این موارد اطمینان یابید:

 • گرفتگی روزنه‌های آبپاش ماشین ظرفشویی
 • به هم ریختن تنظیمات دمایی آب دستگاه و وجود آسیب در قطعات مرتبط با آن
 • مسدود شدن فیلتر تعبیه شده در کف ماشین ظرفشویی
 • وجود ایراد در فرایند تخلیه آب و قطعات مرتبط با آن

3. چه مواردی در مشکل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک شرکت دارند؟

قبل از هرچیز از باز بودن شیر آب ورودی و مسدود نبودن شیلنگ‌های تأمین آب اطمینان پیدا کنید. موارد دیگری که باعث می‌شوند ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک قادر به تأمین آب مورد نیاز برای شروع فرایند شستشوی ظروف نباشد، عبارت‌‌اند از:

 • ترک، شکستگی یا خرابی در بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک
 • گیر کردن شی خارجی در بازوی آبپاش
 • ایراد پیدا کردن برد ماشین ظرفشویی
 • اشکال در سنسورها و قطعاتی که مسئول سنجش سطح آب هستند.
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا شاهد نشت آب از ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک هستیم؟

این موضوع را فراموش نکنید که مشاهده هر مقدار نشتی آب از ماشین ظرفشویی غیر عادی است و باید به دنبال علت دقیق آن باشید. دلایلی که می‌توانند در هنگام بررسی این مشکل مطرح شوند، شامل موارد زیر هستند:

 • ترک یا شستگی در شیر آب ورودی و خروجی
 • فرسودگی یا پارگی در شیلنگ‌های آب ورودی و خروجی
 • از بین رفتن یا پاره شدن لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک
 • شل شدگی یا خرابی‌های به وجود آمده در اتصالات دستگاه
 • اشکال در پمپ تخلیه و جت پمپ ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک

 

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

بازار تقاضای بزرگی که برای خرید ظرفشویی در تمام نقاص دنیا وجود دارد، سبب ورود برندهای مختلف به تولید این دستگاهها شده است. در کشور ما نیز، کار تولید ظرفشویی توسط برندهای داخلی مختلفی انجام می‌شود. یکی از این برندها، سپهر الکتریک است که نامی آشنا برای بسیاری از مردم کشورمان است. اگر شما هم از ظرفشویی ساخت این شرکت استفاده می کنید و نیاز به تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین دارید، کافیست با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.  

نمایندگی-ظرفشویی-سپهر-الکتریک-در-قزوین

ظرفشویی سپهر الکتریک

سپهر الکتریک کار خود را از سال 1359 در ایران آغاز کرد و در آن زمان بیشتر به تولید انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی مثل کولر آبی، بخاری گازی، انواع آبگرمکن و … پرداخت. پس از مدتی تولید لباسشویی و ظرفشویی نیز به تولیدات این شرکت اضافه شد. هم اکنون 4 مدل ظرفشویی اتومات تحت لیسانس برند فیلکو، با ظرفیت ها و توانایی های مختلف توسط شرکت سپهر الکتریک تولید شده و در بازار وجود دارد. با وجود کیفیت مناسب، ممکن است برای تعمیر این دستگاهها، نیاز به حضور تکنسین ماهر داشته باشید. برای تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین، توسط تکنسین متخصص و دوره دیده، که آشنایی کامل با دستگاه شما دارد، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ایرادات پرتکرار و تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

دانستن دلیل برخی از ایرادات پرتکرار ظرفشویی سپهر الکتریک به شما کمک می کند تا مشکل دستگاه خود را به درستی برای تکنسین توضیح دهید تا هنگام حضور برای تعمیر در محل، حتما قطعه مورد نیاز برای دستگاه شما را به همراه داشته باشد. برخی از این ایرادات را با هم می خوانیم.

عدم آبگیری مناسب ظرفشویی سپهر الکتریک

وقتی در ابتدای کار با این مشکل مواجه شدید اول از بسته بودن در ظرفشویی مطمئن شوید. اگر در دستگاه به درستی بسته بود، مطمئن شوید، شیر آب و اتصالات دستگاه مشکلی ندارند. پس از بررسی تمام این موارد باید قطعات مختلف دستگاه بررسی شوند. اگر ایراد از برد ظرفشویی باشد، کار تعمیر سخت تر و پر هرینه تر خواهد بود. اما ممکن است قطعات ساده تری مثل سوییچ قفل در خراب شده باشند. در این صورت دستگاه به گمان باز بودن درب ظرفشویی کار را آغاز نخواهد کرد. برای حل تمام این مسائل در اسرع وقت و با بهترین کیفیت می توانید با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

مشکل در المنت ظرفشویی سپهر الکتریک

در این صورت ممکن است ظرفشویی نتواند آب گرم لازم برای شستشو را تامین کند. ظرفشویی بر خلاف شستشوی با دست که با سابیدن کار شستشو ظروف کار شستشو انجام می شود، با پاشیدن آب گرم به ظرف ها این کار را انجام می دهد. برای رفع این مشکل باید سیستم هیتر و المنت ظرفشویی مورد بررسی کامل قرار بگیرند.

 

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی سپهر الکتریک

این مشکل در پایان کار ظرفشویی رخ می دهد. اگر آب در کف ظرفشویی مانده باشد، ممکن است فیلتر کف ظرفشویی گرفته باشد. فیلتر را هر ماه با آب داغ و مواد شوینده تمیز کنید. پس از آن باید سلامت پمپ تخلیه بررسی شود. حتما باز بودن لوله خروجی آب را نیز، بررسی کنید. برای رفع این موارد و تعمیر ظرفشویی در قزوین ، از فرد متخصص کمک بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-سپهر-الکتریک-در-قزویننمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-سپهر-الکتریک-در-قزوین

با هم سه مورد از پرتکرارترین ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین را خواندیم. برای رفع هر کدام از این موارد، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. این مرکز بهترین تعمیرکاران شهر با حداقل هشت سال سابقه را انتخاب کرده و دوره تعمیر انواع ظرفشویی از جمله تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک را برگزار کرده است. به این ترتیب تعمیرکاران قزوین تکنیک با آشنایی کامل به دستگاه شما، قادرند تا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قسمت دستگاه شما را تعمیر نمایند. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی زیمنس در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی سپهرر الکتریک در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی سپهر الکتریک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297