نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

چرا بهتر است تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین
نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

ظرف ها تمیر شسته نشده است

چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی ، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی

نشت آب از ظرفشویی

علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

بازار تقاضای بزرگی که برای خرید ظرفشویی در تمام نقاص دنیا وجود دارد، سبب ورود برندهای مختلف به تولید این دستگاهها شده است. در کشور ما نیز، کار تولید ظرفشویی توسط برندهای داخلی مختلفی انجام می‌شود. یکی از این برندها، سپهر الکتریک است که نامی آشنا برای بسیاری از مردم کشورمان است. اگر شما هم از ظرفشویی ساخت این شرکت استفاده می کنید و نیاز به تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین دارید، کافیست با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.  

نمایندگی-ظرفشویی-سپهر-الکتریک-در-قزوین

ظرفشویی سپهر الکتریک

سپهر الکتریک کار خود را از سال 1359 در ایران آغاز کرد و در آن زمان بیشتر به تولید انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی مثل کولر آبی، بخاری گازی، انواع آبگرمکن و … پرداخت. پس از مدتی تولید لباسشویی و ظرفشویی نیز به تولیدات این شرکت اضافه شد. هم اکنون 4 مدل ظرفشویی اتومات تحت لیسانس برند فیلکو، با ظرفیت ها و توانایی های مختلف توسط شرکت سپهر الکتریک تولید شده و در بازار وجود دارد. با وجود کیفیت مناسب، ممکن است برای تعمیر این دستگاهها، نیاز به حضور تکنسین ماهر داشته باشید. برای تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین، توسط تکنسین متخصص و دوره دیده، که آشنایی کامل با دستگاه شما دارد، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ایرادات پرتکرار و تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین

دانستن دلیل برخی از ایرادات پرتکرار ظرفشویی سپهر الکتریک به شما کمک می کند تا مشکل دستگاه خود را به درستی برای تکنسین توضیح دهید تا هنگام حضور برای تعمیر در محل، حتما قطعه مورد نیاز برای دستگاه شما را به همراه داشته باشد. برخی از این ایرادات را با هم می خوانیم.

 

عدم آبگیری مناسب ظرفشویی سپهر الکتریک

وقتی در ابتدای کار با این مشکل مواجه شدید اول از بسته بودن در ظرفشویی مطمئن شوید. اگر در دستگاه به درستی بسته بود، مطمئن شوید، شیر آب و اتصالات دستگاه مشکلی ندارند. پس از بررسی تمام این موارد باید قطعات مختلف دستگاه بررسی شوند. اگر ایراد از برد ظرفشویی باشد، کار تعمیر سخت تر و پر هرینه تر خواهد بود. اما ممکن است قطعات ساده تری مثل سوییچ قفل در خراب شده باشند. در این صورت دستگاه به گمان باز بودن درب ظرفشویی کار را آغاز نخواهد کرد. برای حل تمام این مسائل در اسرع وقت و با بهترین کیفیت می توانید با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

مشکل در المنت ظرفشویی سپهر الکتریک

در این صورت ممکن است ظرفشویی نتواند آب گرم لازم برای شستشو را تامین کند. ظرفشویی بر خلاف شستشوی با دست که با سابیدن کار شستشو ظروف کار شستشو انجام می شود، با پاشیدن آب گرم به ظرف ها این کار را انجام می دهد. برای رفع این مشکل باید سیستم هیتر و المنت ظرفشویی مورد بررسی کامل قرار بگیرند.

 

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی سپهر الکتریک

این مشکل در پایان کار ظرفشویی رخ می دهد. اگر آب در کف ظرفشویی مانده باشد، ممکن است فیلتر کف ظرفشویی گرفته باشد. فیلتر را هر ماه با آب داغ و مواد شوینده تمیز کنید. پس از آن باید سلامت پمپ تخلیه بررسی شود. حتما باز بودن لوله خروجی آب را نیز، بررسی کنید. برای رفع این موارد و تعمیر ظرفشویی در قزوین ، از فرد متخصص کمک بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-سپهر-الکتریک-در-قزویننمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-سپهر-الکتریک-در-قزوین

با هم سه مورد از پرتکرارترین ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین را خواندیم. برای رفع هر کدام از این موارد، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. این مرکز بهترین تعمیرکاران شهر با حداقل هشت سال سابقه را انتخاب کرده و دوره تعمیر انواع ظرفشویی از جمله تعمیر ظرفشویی سپهر الکتریک را برگزار کرده است. به این ترتیب تعمیرکاران قزوین تکنیک با آشنایی کامل به دستگاه شما، قادرند تا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قسمت دستگاه شما را تعمیر نمایند.

نمایندگی ظرفشویی سپهرر الکتریک در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی سپهر الکتریک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297