نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی

یکی از شعارهای معروف شرکت میله آن است که می‌توان تا 2 دهه از ماشین‌های ظرفشویی این برند استفاده کرد و از کیفیت بالای آن‌ها لذت برد. این گفته بر این موضوع تأکید دارد که تکنولوژی حاکم بر این محصولات به اندازه‌ای پیشرفته و جدید است که می‌تواند تا 20 سال نیازهای مصرف‌کنندگان را به خوبی پوشش دهد. از این رو، جای تعجبی ندارد که تعمیرکاران تازه‌کار و غیر حرفه‌ای قادر به شناسایی ایرادات و مشکلاتی که در ماشین ظرفشویی میله به وجود می‌آیند، نباشند و همین ناآگاهی در فرایند تعمیر، سلامت کلی دستگاه را در معرض خطر جدی قرار دهد و احتمال استفاده مجدد از آن را کاهش دهد. خبر خوب در این راستا وجود مؤسسه‌های تخصصی مانند قزوین تکنیک است که با آگاهی کامل از طراحی برندهای مطرحی مانند برند آلمانی میله قادر هستند کوچک‌ترین ایرادات ماشین‌های ظرفشویی میله را شناسایی و با کمترین آسیب به قطعات دیگر آن‌ها را رفع کنند.

1. چرا ماشین ظرفشویی میله روشن نمی‌شود؟

یکی از مشکلات جدی و در عین حال متداول ماشین‌های ظرفشویی میله روشن نشدن آن است. ابتدایی‌ترین عاملی که نیاز به بررسی دارد، شراط برق‌رسانی به ماشین ظرفشویی است. در صورتی که ولتاژ برق با نوسانات مکرر و یا حتی قطعی همراه باشد، ماشین ظرفشویی قادر نیست برق مورد نیاز قطعات داخلی خود را تأمین کند که نتیجه این امر روشن نشدن دستگاه خواهد بود. نقص یا اتصالی در کابل‌های خارجی ماشین ظرفشویی و حتی پریز برق نیز می‌توانند از علل دیگر روشن نشدن دستگاه باشند. سایر دلایلی که در این زمینه مطرح می‌شوند و نیاز به بررسی فنی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای دارند، عبارت‌اند از:

 • بروز ایراداتی در درب ماشین ظرفشویی
 • خطاهای رخ داده در برد الکتریکی دستگاه
 • خرابی دکمه سلکتور
 • اشکال در فیوز ماشین ظرفشویی
 • خرابی المنت
 • اشکال در موتور
 • معیوب بودن فیوز حرارتی
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چه عواملی در خاموش نشدن ماشین ظرفشویی میله مشارکت می‌کنند؟

خاموش نشدن ماشین ظرفشویی یکی دیگر از مشکلاتی است که گاهی به علل زیر رخ می‌دهند:

 • اشکالات به وجود آمده در برد الکتریکی
 • معیوب بودن شیلنگ‌های دستگاه
 • اشکال در چرخ دنده تایمر
 • معیوب بودن المنت
 • ایراد پیدا کردن جت پمپ
 • اشکال در پمپ تخلیه

3. آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی میله به چه دلیل رخ می‌دهد؟

اغلب دلایلی که در این زمینه دخیل هستند، مربوط به بخش آبگیری دستگاه هستند. از این رو، لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • شیر ورودی و نداشتن ایراد یا گرفتگی در آن
 • شیلنگ‌های ورودی آب و نداشتن پارگی، نشتی و یا تجمع رسوبات در آن
 • دریچه ورود آب و نبود رسوب در آن
 • لوله‌کشی‌های ماشین ظرفشویی و نبود آلودگی و جرم در آن‌ها
 • چگونگی نصب ماشین ظرفشوی و اصولی بودن انجام آن
 • برد الکتریکی و نداشتن خرابی
 • شناور دستگاه و نبود اشکال در آن
 • درب ماشین ظرفشویی و نبود اشکال در قفل، زبانه، میکروسوئچی و واشر درب آن
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا ظروف موجود در ماشین ظرفشویی میله خیس هستند و خشک نمی‌شوند؟

یکی از خصوصیات بارز ماشین ظرفشویی آلمانی متنوع بودن برنامه‌های شستشوی آن و وجود آپشن خشک کردن ظروف در دستگاه است. از این رو، در صورتی که با خیس بودن ظروف روبرو شدید، ابتدا مطمئن شوید که برنامه شستشوی مورد نظرتان از قابلیت خشک کردن ظروف پشتیبانی می‌کند. در این میان، چینش ظروف در ماشین ظرفشویی و وجود فضای کافی برای حرکت بازوی آبپاش و فعالیت بخش‌های دیگر دستگاه نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. سایر مواردی که می‌توانند در بروز این مشکل مؤثر باشند، عبارت‌اند از:

 • اشکال در المنت باعث می‌شود بخاری برای خشک کردن ظروف داخل ماشین ظرفشویی تولید نشود.
 • خرابی ترموستات که به اشتباه از فعالیت المنت جلوگیری می‌کند.
 • معیوب بودن فن ماشین ظرفشویی که مانع از چرخش بخار تولید شده در ماشین ظرفشویی می‌شود.
 • نبودن یا کم بودن مایع جلادهنده کا باعث خشک نشدن کامل ظروف می‌شود.
 • معیوب بودن درب که مانع از باز شدن خودکار دستگاه می‌شود.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی میله در قزوین

ماشین های ظرفشویی با ابعاد و اندازه های مختلف، قابلیت استفاده در منازل، رستوران ها و هتل ها را دارند و قادرند در مدت زمان کم، تعداد زیادی ظرف را بدون اتلاف آب و انرژی اضافه شسته و تمیز تحویل مصرف کننده بدهند. برندهای مختلف و معروفی در سطح جهان، کار تولید ظرفشویی را انجام می‌دهند. در مقاله پیش رو، در خصوص ظرفشویی میله مطالبی را می‌خوانیم. اگر برای تعمیر ظرفشویی میله در قزوین، به دنبال تکنسین متخصص دستگاه هستید با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی میله در قزوین

ظرفشویی میله

کارل میله در سال پایانی قرن نوزدهم یعنی سال 1899 در شهر گوترسلوی آلمان یک کارگاه کوچک را با حدود بیست نفر راه اندازی کرد و نام آن را میله گذاشت.حدود یک قرن بعد، این برند، با درآمدی در حدود 4.7 میلیارد دلار در سال، تبدیل به ارزشمندترین برند لوازم خانگی اروپایی شد. این شرکت تولیدات متعددی از جمله فر، جارو برقی، اجاق گاز، هود، یخچال، فریزر، قهوه ساز، اتو پرسی و اتو بخار و ماشین لباسشویی و ظرفشویی دارد. میله یک برند لوازم خانگی لوکس در سطح جهان محسوب می‌شود و محصولات بسیار با کیفیتی دارد. در ادامه این نوشته قصد داریم نکاتی را در خصوص نگهداری و تعمیر ظرفشویی میله در قزوین عنوان کنیم. شما نیز می‌توانید برای استفاده از تکنسین متخصص دستگاه خود با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما برای تعمیر دستگاه خود، استفاده کنید.

اما ظرفشویی میله، وسیله ایست که به دلیل وجود کیفیت ساخت بالا در کناراعضای خانه پیر شده و معمولا تا سالهای سال مشکلی پیدا نخواهد کرد.  سبد قابل تنظیم بالایی ، سینی مخصوص کارد و چنگال ، نرم کننده آب قابل تنظیم ، قفسه قابل تنظیم ، پایه قابل تنظیم وقفل کودک از جمله مزایای دیگر این دستگاههاست. ظرفشویی میله در هر سیکل شستشو حدود ده لیتر آب مصرف می‌کند و 40 دسی بل صدا تولید می‌کند که این دستگاه را به یک وسیله کم مصرف و بی صدا تبدیل کرده است. ظرفشویی میله دارای سیستم تمیز کردن خودکار است که در تمیزی قسمت های داخلی دستگاه نقش مهمی را ایفا می‌کند و بسیار کاربردیست .

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی میله در قزوین

در ادامه این مطلب، پرتکرارترین ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین را با هم می خوانیم.

مشکل در آبگیری ظرفشویی میله

اگر پیش از شروع به کار ظرفشویی میله به میزان کافی آبگیری نکرد، باید مراحل زیر را برای رفع این ایراد طی کرد.

اولین کاری که برای رفع این مورد باید انجام شود، اطمینان از سلامت سیستم تامین آب دستگاه است. معمولا در زیر سینک و یا اطراف آن، یک لوله یا شیلنگ آب وجود دارد که به ظرفشویی متصل بوده و وظیفه تامین آب از لوله کشی خانه شما تا دستگاه ظرفشویی را برعهده دارند. بسته بودن شیر و یا وجود هر گونه پیچ و خم و انسداد و هرگونه پارگی و شکاف در این قسمت ها می‌تواند منجر به مشکل در آبگیری ظرفشویی شود. مطمئن شوید که فشار آب خیلی کم نباشد، زیرا شیر برقی ظرفشویی برای عملکرد صحیح خود به فشار آب مناسب نیاز دارد.

اگر اشکالی در سیستم تامین آب ظرفشویی وجود نداشته باشد، ایراد در یکی از قطعات علت آبگیری نکردن ظرفشویی است. مهمترین قطعه ای که می بایست توسط تکنسین مجرب بررسی گردد، شیر ورودی آب یا همان شیر برقی ظرفشویی میله است که آبگیری دستگاه توسط آن انجام می شود.

خرابی سوییچ قفل در و یا تایمر و برد دستگاه، ایرادات رایج دیگریست که در ظرفشویی میله به وجود آمده و  اجازه آبگیری و شروع به کار را به دستگاه نداده و نیاز به تعمیر ظرفشویی میله در قزوین را ایجاد می‌کند.

 تعمیر ظرفشویی میله در قزوین

سرریز شدن آب از ظرفشویی میله

قطعه دیگری که ممکن است ایراد داشته باشد، شناور دستگاه است. ایراد در این قسمت می تواند عمل آبگیری را با اختلال مواجه کرده و حتی سبب سر ریز شدن آب از ظرفشویی شود. شناور قطعه ای پلاستیکی و گرد است که در کف ظرفشویی میله قرار گرفته است. این قطعه وظیفه تعیین سطح آب مناسب برای ظرفشویی را بر عهده دارد. هنگامی که آب داخل ماشین ظرفشویی به سطح مناسب رسید، شناور به همرا آب بالا آمده و زمانی که به مقدار تعیین شده رسید، با درگیر کردن سوئیچ شناور که در زیر آن قرار گرفته است به شیر ورودی آب دستور قطع شدن و توقف آبگیری را ارسال می کند. اگر سوییچ شناور گیر کند یا خراب شود، ممکن است آبگیری دستگاه متوقف نشده و آب سرریز شده و از ظرفشویی نشت کند. برای تعمیر ظرفشویی میله در قزوین با کیفیت و سرعت بالا با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ظرفها در ظرفشویی میله کثیف شسته می‌شوند

یکی دیگر از مشکلات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی میله در مشهد، کثیف شسته شدن ظرف هاست. این ایراد عمدتا به دلیل بد چیده شدن ظرفها در ظرفشویی اتفاق می‌افتد. با مطالعه دفترچه راهنما، علاوه بر پیدا کردن نحوه صحیح چینش، می‌توانید برنامه صحیح شستشو برای انواع ظروف با کثیفی های مختلف را نیز پیدا کنید. اگر از برنامه شستشوی ظرفشویی و چینش درست و به اندازه ظروف مطمئن هستید، لازم است با تکنسین دستگاه تماس بگیرید تا مواردی نظیر بسته نبودن فیلترها و بازوی آب پاش و سالم بودن روند ورود و خروج آب بررسی شود.

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی میله

تخلیه نکردن آب دلیل دیگر تماس کاربران با نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین است. در صورتی که دستگاه شما آب حاصل از شستشو را تخلیه نمی کند و آب در داخل دستگاه باقی مانده است، باید سریعا برای عیب یابی آن و رفع مشکل ظرفشویی خود با تعمیرکار مجرب دستگاه تماس بگیرید. ایرادات بعدی مثل نشت آب و سرریز شدن آب از دستگاه که فلادینگ نیز نامیده می شود، مسائل دیگری است که ممکن است برای ظرفشویی به وجود بیاید.

معمولا دلیل اصلی این اختلال در ظرفشویی میله، خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن فیلتر و شلنگ تخلیه است. همین طور، ممکن است عاملی سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کامل خراب بوده و نیاز به تعویض آن وجود داشته باشد.

دلیل دیگر به وجود آمدن این مشکل، می تواند شل بودن تسمه یا عدم ارسال فرمان تخلیه از برد الکترونیک ظرفشویی میله به پمپ تخلیه باشد. توصیه می کنیم که اگر با تمیز نمودن فیلتر و رفع مسدودی در شلنگ تخلیه مشکل دستگاه شما رفع نشد، برای تعمیر ظرفشویی میله در قزوین، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید تا همکاران ما در قزوین تکنیک، مشکل شما را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت رفع کنند.

با تعدادی از پرتکرارترین ایرادات در ظرفشویی میله آشنا شدیم. اگر شما هم از مصرف کنندگان این دستگاهها هستید، ممکن است به جز موارد بالا، با مشکلات مختلف دیگری نیز رو به رو شوید. رفع تمام این موارد، با تماس با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک امکانپذیر است.

نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین

تعمیر ظرفشویی میله در قزوین

برای تعمیر ظرفشویی در قزوین ، توسط تکنسین متخصص و کاردان با قزوین تکنیک تماس بگیرید. تعمیرکاران قزوین تکنیک گلچین شده بهترین تعمیرکاران شهر هستند که علاوه بر سالها سابقه ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی، با استفاده از قظعات یدک فابریک دستگاه و تضمین خدمات ارائه شده سبب جلب اعتماد و رضایت همشهریان و استقبال از مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک شده اند. شما نیز می توانید با خیالی آسوده و راحت برای تعمیر ظرفشویی میله در قزوین، با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی میله در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی مجیک در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی میله باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی میله در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297