نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی نف

یکی از برندهای باکیفیت آلمانی که شاید نام آن را کمتر شنیده باشید، محصولات برند نف به ویژه ماشین‌های ظرفشویی آن است. این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به خوبی از عهده برنامه‌های مختلف شستشو مانند برنامه نرمال، اکو یا اقتصادی، سنسیتیو یا حساس، بهداشتی و استلریزه، سریع و … برآیند. از این رو، می‌توان انتظار داشت که فناوری به کار رفته برای تولید این محصولات از سطح پیچیدگی بالایی برخوردار باشد تا بتواند تمامی این برنامه‌ها را پوشش دهد. مزایای ویژه این محصولات بحث سرویس و تعمیر آن‌ها را با حساسیت زیادی روبرو می‌کند. از این رو، لازم است که در هنگام انتخاب تعمیرکار، دقت لازم را داشته باشید و ماشین ظرفشویی نف خود را به دست هر کسی نسپارید. مجموعه قزوین تکنیک یکی از قابل اعتمادترین مؤسسه تعمیراتی است که می‌توانید برای رفع مشکلات زیر به آن مراجعه کنید.

1. چرا ظرف های داخل ماشین ظرفشویی نف درست تمیز نمیشه ؟

بررسی دلایل فنی این مشکل بخشی از وظایف تعمیرکاران حرفه‌ای است، اما باید بدانید موارد دیگری نیز در این زمینه به ایفای نقش می‌پردازند و می‌توانند باعث شسته نشدن کامل ظروف شوند. انتخاب پودرهای غیر استاندارد و تقلبی و یا استفاده از پودرها به میزان کمتر از حدود تعیین شده مواردی هستند که بررسی و رفع آن‌ها نیازی به حضور کارشناسان متخصص ندارد. دلایل فنی کثیف ماندن ظروف پس از پایان برنامه شستشو در ماشین ظرفشویی نف شامل موارد زیر هستند:

 • گیر کردن باقی مانده‌های مواد غذایی و رسوبات در روزنه‌های آب افشان
 • رسوب گرفتن فیلتر تعبیه شده در کف ماشین ظرفشویی
 • فشردن بیش از حد ظروف در ماشین ظرفشویی و تجاوز کردن از ظرفیت استاندارد دستگاه
 • چینش اشتباه ظروف
 • برخورد بازوی آب پاش با ظروف یا دسته‌های قابلمه و ماهیتابه که مانع از چرخش آن در جهات مختلف می‌شود.
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چه عللی می‌توانند زمینه نشت آب ماشین ظرفشویی نف را فراهم سازند؟

نشت آب از ماشین ظرفشویی در هر مقداری یک مشکل جدی است که باید سریعاً به دنبال برطرف کردن آن باشید و دلایلی را بشناسید که در این زمینه مؤثر هستند. این دلایل شامل موارد زیر هستند:

 • وجود رسوبات و تنگ شدن مسیر عبور آب و فاضلاب دستگاه
 • فرسودگی و یا پارگی‌های رخ داده در شیلنگ‌های ماشین ظرفشویی
 • خرابی واشر تعبیه شده در درب دستگاه
 • اشکالات به وجود آمده در شناور ماشین ظرفشویی و پر شدن بیش از حد دستگاه از آب
 • معیوب بودن بازوی آب پاش
 • خرابی پمپ تخلیه آب
 • اشکال در شیر ورودی و شیر برقی ماشین ظرفشویی

3. علت استفاده نکردن ماشین ظرفشویی نف از مواد شوینده چیست؟

زمانی که متوجه شدید ماشین ظرفشویی فرایند شستشوی ظروف را بدون استفاده از قرص یا مواد شوینده انجام می‌دهد، لازم است که علت آن را در موارد زیر جستجو کنید:

 • رسوبات انباشته شده در محفظه‌های جا پودری و یا جا قرصی
 • اشکالات به وجود آمده در مخزن مواد شوینده که مانع از ورود آن به داخل کابین دستگاه می‌شوند.
 • انتخاب اشتباه برنامه‌های شستشو
 • قرار دادن ظروف به شیوه اشتباه در دستگاه
 • توقف به وجود آمده در اجرای برنامه شستشو
 • خراب شدن المنت ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن بازو یا اسپری آب افشان
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. دلیل شنیده شدن صداهای ناهنجار از ماشین ظرفشویی نف چیست؟

یکی از دلایل استفاده از ماشین‌های ظرفشویی، بالا بردن سطح رفاه و آسایش فرد است، اما ممکن است به دلیل ایجاد صداهای ناهنجار این آسایش و آرامش به مخاطره بیفتد. از این رو، لازم است که هر چه زودتر موارد زیر را بررسی کنید و علت دقیق آن را بشناسید:

 • وجود پستی و بلندی در محل قرارگیری ماشین ظرفشویی
 • شل شدن بازوی آبپاش و برخورد آن با اشیا و بدنه داخلی دستگاه
 • وجود ایراد در پمپ ماشین ظرفشویی
 • خرابی موتور دستگاه
 • معیوب بودن یاتاقان ماشین ظرفشویی

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی نف در قزوین

ظرفشویی وسیله ای که به کمک آب داغ پرفشار و مواد شوینده، کار شستشوی ظروف را با دقت و سرعت بالا و با مصرف کم انجام می‌دهد. استفاده و تقاضای روز افزون برای ظرفشویی، به همان نسبت، سبب بالا رفتن درخواست برای تعمیر ظرفشویی شده است. برای حفظ راندمان و افزایش طول عمر دستگاه، لازم است کار تعمیر ظرفشویی را به فرد متخصص و کاربلد بسپارید. در ادامه به معرفی ظرفشویی نف و راهکار مناسب برای تعمیر ظرفشویی نف در قزوین می‌پردازیم. اگر شما هم برای تعمیر دستگاه خود این مطلب را می‌خوانید، می‌توانید با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی نف در قزوین

ظرفشویی نف

“نف” یکی از برندهای خوشنام و با سابقه آلمانیست که تولیدات متعدد و با کیفیتی را از سال 1887 که توسط کارل آندرس نف در شهر وارتمبرگ آلمان تاسیس شد، تا به امروز، به ثبت رسانده است. یکی از تولیدات نف ماشین ظرفشویی نف است. ظرفشویی نف با تولید صدای بسیار کم، مصرف انرژی پایین، ارائه حداقل هشت برنامه شستشو، استفاده از سبدهای قابل جابه جایی و انعطاف پذیر، سیستم سنگ زئولیت که نوین ترین سیستم خشک کن در ظرفشویی است و امکانات متعدد دیگر در کنار کیفیت ساخت بالا، یکی از دستگاههای پرطرفدار در سطح جهان است. نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین، انواع خدمات فروش و تعمیر ظرفشویی نف را انجام می‌دهد.

ارورهای پرتکرار و تعمیر ظرفشویی نف در قزوین

به مرور زمان و به دلایل مختلف ممکن است ظرفشویی نف مانند هر وسیله برقی دیگر، دچار ایراد شود. برای رفع این ایرادات، بهتر است دلیل آن ها را بدانید تا بتوانید آن را به خوبی برای تکنسین توضیح دهید.

 ارور E01: احتمال دارد به طور کلی ظرفشویی شما روشن نشود. به دلایلی مانند خرابی اتصالات برقی و برد دستگاه این ارور را مشاهده خواهید کرد.

 تعمیر ظرفشویی نف در قزوین

ارور E02: احتمالا در سیم کشی دستگاه مشکلی به وجود آمده یا به دلیل نوسانات شدید برق، دستگاه مشکل پیدا کرده است. سعی کنید در راه تمام وسایل برقی منزل از محافظ جریان برق استفاده کنید.

ارور E03: آبگیری در ظرفشویی اولین مرحله پیش از آغاز به کار است. در صورتی که درب ظرفشویی باز باشد یا میکروسوییچ آن به مشکل خورده باشد، برد اجازه آبگیری را به دستگاه نمی‌دهد تا نشتی اتفاق نیفتد. بسته بودن شیر ورودی و انسداد شلنگ، دلیل دیگر به مشکل خوردن ظرفشویی است. برای تعمیر ظرفشویی در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور E04: احتمالا در سیستم موتوری دستگاه ایرادی به وجود آمده است. در هنگام نصب و استفاده از دستگاه دقت کنید که تراز نصب شده باشد و دستگاه کاملا به دیوار نچسبیده باشد. این موارد باعث فشار آمدن به موتور ظرفشویی نف خواه شد. برای تعمیر ظرفشویی نف در قزوین با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E05: مشکل در سیستم گرمایش آب ظرفشویی نف، مورد بعدی به عنوان ایراد پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین است. برای رفع این ایراد و تعمیر ظرفشویی نف در قزوین باید اجزای مختلف این قسمت شامل ترموستات، هیتر و المنت دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند.

ارور E06: احتمالا در کیپ نمی شود یا میکروسوییچ آن ایراد پیدا کرده است.

ارور E07: ظرفشویی نف، مجهز به سیستم خشک کن است. ایراد در فن خشک کن، یا قطعات دیگر مانند المنت خشک کن باعث ظاهر شدن این ارور روی نمایشگر ظرفشویی می شود.

در بالا، با تعدادی از ارورهای پرتکرار ظرفشویی نف آشنا شدیم. برای فهمیدن معنای سایر ارورها و آشنایی با نحوه عملکرد، چیدمان صحیح و برنامه های مختلف ظرفشویی، حتما دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت مطالعه نمایید.

نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین

تعمیر ظرفشویی نف در قزوین

برای تعمیر ظرفشویی نف در قزوین، توسط افراد خبره و با دانش و با استفاده از قطعات فابریک یدک دستگاه، با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی هات پوینت در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی نف در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی نف باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی نف در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ظرفشویی نف در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297