نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی وست پوینت

یکی از دلایل مهمی که باعث می‌شود مصرف‌کنندگان ماشین‌های ظرفشویی وست فراست برای حل مشکلات این دستگاه‌ها به سراغ مؤسسه‌ها مجهز و معتبری مانند مجموعه قزوین تکنیک بروند، استفاده از لوازم یدکی اصل و اورجینال است. از طرف دیگر، این مرکز کیفیت قطعات به کار رفته را نیز تضمین می‌کند و شما به راحتی می‌توانید با دریافت گارانتی خدمات از انجام اصولی تعمیر و رفع خطاهای باقی‌مانده نیز مطمئن شوید. به این ترتیب، تعمیر ماشین ظرفشویی ترکیه‌ای وست فراست با ریسک کمی همراه است و مشکلات شناسایی شده در این دستگاه‌ها در زمان کوتاهی رفع خواهد شد. آنچه در ادامه این مقاله می‌خوانید شما را با متداول‌ترین مشکلات ماشین‌های ظرفشویی وست فراست و دلایل مؤثر در بروز آن‌ها آشنا خواهد کرد.

1. چرا برنامه شستشو در ماشین ظرفشویی وست فراست به طور ناگهانی متوقف می‌شود؟

دلایل متعددی باعث توقف اجرای برنامه مورد نظرتان می‌شوند که لازم است در مورد آن‌ها اطلاعات کافی داشته باشید؛ چراکه بررسی و رفع برخی از آن‌ها نیازی به تخصص خاصی ندارد و خودتان می‌توانید بدون دریافت خدمات از کارشناسان حرفه‌ای به آن‌ها رسیدگی کنید. این دلایل عبارت‌اند از:

 • نوساناتی که در جریان برق رخ داده‌اند.
 • فیوز محیط مورد نظر پریده است.
 • رسوبات که مسیر تخلیه آب را مسدود کرده‌اند.
 • اشکالاتی که در پمپ تخلیه آب به وجود آمده‌اند.
 • ایراداتی که در قطعات مربوط به فرایند آبگیری مانند سنسور سنجش سطح آب، شیر برقی و یا هیدروستات رخ داده‌اند.
 • مشکلاتی که در آکواستاپ به وجود آمده‌اند.
 • ایراداتی که در قطعه المنت یا سنسور آن در ماشین ظرفشویی رخ داده‌اند.
 • مشکلاتی که در برد الکتریکی به وجود آمده‌اند.
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. نشت آب از ماشین ظرفشویی وست فراست به چه دلیل رخ می‌دهد؟

خروج آب از ماشین ظرفشویی یکی از ایراداتی است که در اغلب برندها رخ می‌دهد و این ایراد در محصولات برند ترکیه‌ای نیز صادق است. اشکالاتی که می‌توانند زمینه‌ساز بروز این ایراد باشند، عبارت‌اند از:

 • آسیب‌های وارد شده به شیلنگ‌های دستگاه
 • وجود رسوبات در پمپ تخلیه
 • سوختن و یا نیم سوز شدن پمپ تخلیه
 • آسیب‌های موجود در واشر درب ماشین ظرفشویی
 • اشکالات به وجود آمده در بازوی آسپری کننده آب
 • خرابی شیر ورودی و شیر برقی دستگاه

3. دلیل بوی بد ماشین ظرفشویی وست فراست چیست؟

یکی از اقدامات پیشگیرانه نسبت به بروز این مشکل، تمیز کردن کابین داخلی دستگاه پس از هر بار شستشو است. همچنین پیشنهاد می‌شود که پسماند مواد غذایی را از روی ظروف پاک کنید و سپس آن‌ها را داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید تا به این ترتیب، از ایجاد رسوبات و فاسد شدن مواد غذایی باقیمانده جلوگیری کرده باشید. سایر دلایل بروز این مشکل عبارت‌اند از:

 • گیر کردن آشغال در پمپ تخلیه و فاسد شدن آن در دستگاه
 • کثیفی فیلترهای تعبیه شده در ماشین ظرفشویی
 • مسدود شدن مسیر فاضلاب و عدم خروج آب دستگاه
 • کثیف شدن و وجود رسوبات در واشر درب ماشین ظرفشویی
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی وست فراست به چه دلیل رخ می‌دهد؟

اگرچه مشخصه اولیه ماشین‌های ظرفشویی مدرنی مانند ماشین‌های ظرفشویی وست فراست صدای کم آن‌ها در هنگام فعالیت است، اما گاهی به دلایل زیر شاهد صدای ناهنجار آن‌ها هستیم:

 • مناسب نبودن جای ماشین ظرفشویی و لرزیدن آن در هنگام فعالیت
 • مشکل پیدا کردن موتور دستگاه
 • خرابی پمپ ماشین ظرفشویی
 • ایراد پیدا کردن بازوی اسپری آب
 • خرابی یاتاقان

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین

اختراع ظرفشویی نه تنها باعث صرفه جویی در وقت و انرژی انسان شد بلکه باعث بالا رفتن کیفیت شستشوی ظروف و کمتر آسیب دیدن آن ها شد. در واقع دلیل اصلی اختراع این وسیله لب پر شدن ظروف خانه مخترع آن ها خانم جوزفین کاکرن بود. در سالهای اخیر برندهای مختلف، سیستم های نوینی مثل شستشوی آنتی باکتریال، سیستم خشک کن، خشک کن زئولیت، سبدهای اعطاف پذیر و … ذت به ماشین ظرفشویی اضافه کرده اند. یکی از این برندها که امروز مورد بررسی قزوین تکنیک قرار می گیرد، برند وست فراست است. اگر شما نیز برای تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین، به دنبال تکنسین متخصص می‌گردید با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین

ایرادهای رایج در ظرفشویی وست فراست

ظرفشویی وست فراست از برنامه های شستشوی متنوع و کیفیت ساخت مناسبی برخورادار است. اما این دستگاه هم مانند هر وسیله برقی دیگری، ممکن است دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر و مراقبت ویژه پیدا کند. به همین منظور و برای تسهیل نمودن پروسه تعمیر دستگاه، با تعدادی از رایج ترین ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین، آشنا می‌شویم.

 

ظرفشویی وست فراست روشن نمی‌شود

ممکن است پیش از آغاز کار شستشو متوجه ایراد در ظرفشویی وست فراست شوید. برای رفع این ایراد می‌توان کارهای مختلفی انجام داد. پیش از هر چیز، باید به وسیله یک ولت متر یا به وسیله یک دستگاه دیگر مثل شارژر موبایل از وجود جریان برق در ظرفشویی وست فراست مطمئن شوید. سلامت پریز را هم بررسی کنید. اگر مشکل در بیرون از دستگاه و در جریان برق آن نبود، باید موارد مختلف دیگری مثل برد دستگاه، فیلتر ورودی برق، دکمه پاور، صفحه نمایشگر لمسی و دکمه های انتخاب برنامه و … مورد بررسی قرار بگیرند. برای تعمیر ظررفشویی وست فراست در قزوین، کافیست با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

 تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین

رفع بوی بد ظرفشویی وست فراست

برای از بین بردن بوی بد ظرفشویی ابندا باید محیط داخلی و خارجی دستگاه را کاملا تمیز کنید. سپس فیلتر ظرفشویی را بررسی کنید. سپس لاستیک دور درب و شلنگ تخلیه و کار جرم گیری و تمیز کردن بازوهای آب پاش ظرفشویی را انجام دهید. برای رفع این مشکل از سرکه و جوش شیرین هم می توان استفاده کرد. برای تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

سر و صدای ظرفشویی وست فراست

این مشکل ممکن است به علت چیدمان اشتباه ظروف اتفاق بیفتد. برای رفع این مشکل پیش از هر چیز لازم است، دفترچه راهنمای دستگاه را بخوانید و از نحوه چیدمان صحیح و استاندارد مطمئن شوید. همین طوردستگاه را بیش از ظرفیت مجاز پر نکنید. این امر می تواند علاوه بر کثیف شسته شدن ظرف ها و ایجاد دوباره کاری، می تواند باعث افتادن ظرف ها به کف ظرفشویی شکسته شدن آن ها شود. خواندن دفترچه راهنما به شما کمک می کند تا برنامه شستشوی صحیح و مورد نیاز خود را نیز استفاده کنید. به این ترتیب، با میزان بهینه مصرف آب و برق کار شستشوی ظروف را انجام خواهید داد.

نشتی آب از ظرفشویی وست فراست

این ارور نشانگر وجود خطای نشتی آب و سر ریز شدن آب از ظرفشویی است. یکی از دلایل خطای فوق که خرابی شناور است را پیش از این توضیح دادیم. مشکل در پمپ تخلیه ظرفشویی، انسداد و یا شل شدن لوله های ورودی و خروجی جریان آب و مشکل در واشر لاستیکی درب ظرفشویی، مواردیست که ممکن است باعث مشکل نشتی شده و شما را مجبور به تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین کند.

نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین

تعمیر ظرفشویی وست فراست در قزوین

برای تعمیر وسیله برقی خود تنها از افراد مطمئن و کاربلد کمک بگیرید. مجموعه قزوین تکنیک با انتخاب بهترین تعمیرکاران شهر، کار تعمیر وسایل برقی را برای همشهریان آسان و مطئن کرده است. برای استفاده از خدمات تضمین شده و قیمت های مصوب برای تعمیر ظرفشویی در قزوین کافیست با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی وست پوینت در قزوین را به ما بسپارید؟ ) 
برای دریافت اطلاعت تعمیرات ظرفشویی ویرپول در قزوین اینجا کلید کنید 

نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی وست فراست در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی وست فراست باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی وست فراست در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ظرفشویی وست فراست در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297