نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی کندی

از آنجایی که شرایط تحریم دسترسی به محصولات خارجی را سخت و در بعضی از اوقات، غیر ممکن می‌سازد، شرکت‌های معتبر داخل ایران که دارای گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی هستند، شرکت‌های تولیدی خارجی را متقاعد می‌کنند تا پس از انعقاد قرارداد، مونتاژ محصولات آن‌ها را انجام دهند. این همان اتفاقی است که در مورد برند ایتالیایی کندی رخ داده است. از آنجایی که مونتاژ محصولات کندی مانند ماشین‌های ظرفشویی آن توسط شرکت پاکشوما انجام می‌شود، راحت‌تر می‌توان نسبت به خرید و دریافت خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها اقدام کرد. این نکته را فراموش نکنید که انجام فرایند مونتاژ زیر نظر شرکت اصلی کندی صورت می‌‎گیرد. به همین دلیل، می‌توانید مطمئن باشید که محصولات این برند از بالاترین کیفیت لازم برخوردار هستند و می‌توانند تا سال‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. فناوری حاکم بر ماشین‌های ظرفشویی کندی باعث می‌شود که کیفیت تعمیرات و نحوه انجام آن تأثیر مستقیمی بر طول عمر دستگاه داشته باشد. از این رو، استفاده از خدمات مؤسسه‌های تعمیراتی معتبر و مجهز شرط اصلی تعمیر اصولی و حفظ کیفیت ماشین ظرفشویی کندی خواهد بود. 

1. چه عواملی می‌توانند باعث شوند ماشین ظرفشویی کندی روشن شود، اما برنامه شستشوی مورد نظر را اجرا نکند؟

عواملی که می‌توانند زمینه‌ساز بروز این مشکل باشند، شامل موارد زیر هستند. این نکته را به خاطر بسپارید که بررسی و رفع ایرادات به وجود آمده یک کار تخصصی محسوب می‌شود و نباید به افرادی با سطح دانش و تجربه کم سپرده شود. ایرادات فنی شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی کندی عبارت‌اند از:

 • بسته نشدن کامل درب ماشین ظرفشویی به دلیل خرابی قفل و یا سوئیچ آن
 • ایراد پیدا کردن سوئیچ سلکتور
 • اشکال در تایمر دستگاه
 • خرابی کنترل الکتریکی
 • معیوب شدن قطعه رله استارت در موتور
 • ایراد پیدا کردن موتور محرک
 • سوختن و یا ایراد پیدا کردن فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی کندی
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی کندی چیست؟

فعالیت کم صداترین ماشین‌های ظرفشویی نیز توأم با صدا است، اما در صورتی که صداهای ایجاد شده از حالت عادی خارج شود و برای افراد حاضر در محیط آزاردهنده باشد، لازم است بررسی کنید که زیر ماشین ظرفشویی دارای پستی و بلندی نباشد و یا دستگاه در سطح شیب‌دار قرار نگرفته باشد. سایر مواردی که می‌توانند در این زمینه مؤثر باشند، شامل موارد زیر هستند:

 • پمپ تخلیه دستگاه بنا به دلایل مختلفی مشکل پیدا کرده و یا مسدود شده است.
 • بازوی آبپاش دستگاه دارای ایراد است و به دلیل برخورد با ظروف و یا بدنه دستگاه صداهای ناهنجاری را ایجاد می‌کند.
 • بست‌های نگهدارنده بازوی آبپاش شل شده است و یا نیاز به تعویض دارد.
 • شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده است.

این نکته را فراموش نکنید که قرار دادن اصولی ظروف در ماشین ظرفشویی می‌تواند نقش مهمی در کاهش صدای تولیدی دستگاه داشته باشد. به این ترتیب، دور از انتظار نخواهد بود که چینش اشتباه ظرف‌ها به افزایش صدای ماشین ظرفشویی کمک کند.

3. چرا درب ماشین ظرفشویی کندی خود به خود باز می‌شود؟

دلایلی که در بروز این مسأله مؤثر هستند، عمدتاً مربوط به اجزای درب ماشین ظرفشویی خواهند بود. از این رو، تعمیرکاران در هنگام بررسی این مشکل به سراغ موارد زیر می‌روند:

 • اشکال پیدا کردن قفل درب ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن میکروسوئیچ
 • خراب شدن لاستیک درب ماشین ظرفشویی
 • اشکال پیدا کردن فنرهای تعبیه شده در پایین درب دستگاه
 • معیوب بودن بازویی درب
 • اشکال در لولای درب ماشین ظرفشویی
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا ماشین ظرفشویی کندی قادر به تمیز کردن کامل ظروف نیست؟

اولین دلیل این امر استفاده از پودرهایی است که استانداردهای لازم را ندارند و استفاده از آن‌ها نه تنها منجر به لکه‌دار بودن ظروف می‌شود، بلکه به اجزای داخلی ماشین‌های ظرفشویی کندی نیز آسیب می‌زند و منجر به رسوب‌گذاری و ایجاد جرم در ماشین ظرفشویی می‌شود. سایر دلایلی که می‌توانند سبب تمیز شسته نشدن ظروف شوند، عبارت‌اند از:

 • رعایت نکردن ظرفیت استاندارد ماشین ظرفشویی کندی و قرار دادن حجم قابل توجهی از ظروف در آن
 • تکیه دادن ظروف به یکدیگر، به گونه‌ای که بازوی آبپاش نتواند بین ظرف‌ها حرکت کند.
 • اشکالاتی که در درب و واشر درب ماشین‌ ظرفشویی رخ داده‌اند.
 • فیلترهای دستگاه به دلیل رسوبات ایجاد شده قادر به عملکرد درست خود نیستند.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

تعمیر ظرفشویی یک کار کاملا تخصصی است. اگر با دستگاه خود به مشکل خوردید و لازم بود آن را تعمیر کنید، از دست زدن به دستگاه بدون وجود دانش کافی خودداری کنید. زیرا این کار می تواند باعث ایجاد خرابی ها و هزینه های بیشتر برای ظرفشویی شما شود. در ادامه مطالب مهمی را در خصوص ظرفشویی برند کندی و تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین می‌خوانیم.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

ظرفشویی برند کندی، در کشورمان با استقبال نسبتا خوبی رو به رو شد. به همین دلیل، در این مطلب به توضیح دلایل برخی ایرادات پر تکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین می‌پردازیم تا دارندگان این دستگاهها بتوانند مشکل دستگاه خود را به روشنی برای تعمیرکار توضیح دهند تا کار تعمیر ظرفشویی در قزوین با بهترین کیفیت و بدون فوت وقت برای آنها انجام شود. شما نیز برای تعمیر ظرفشویی کندی توسط تعمیرکار مجاز دستگاه می توانید با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

 

مشکل در آبگیری ظرفشویی کندی

ممکن است در همان مرحله ابتدایی، دستگاه در آبگیری دچار مشکل شود و شروع به کار نکند. اگر درب ظرفشویی کندی باز باشد یا سوییچ قفل در خراب باشد، دستگاه شروع به آبگیری نخواهد کرد. سوییچ قفل، قطعه ای است که وظیفه دارد تا تایید بسته بودن درب را به برد بده تا برد دستور آبگیری و شروع به کار ظرفشویی را بدهد. در صورت خرابی این قطعه، با وجود بسته بودن درب، ظرفشویی آغاز به کار نخواهد کرد.

انسداد شیرو شلنگ ورودی یا قطع و پایین بودن فشار آب دلایل دیگر مشکل در آبگیری ظرفشویی کندی است. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

 تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

سر و صدای زیاد در ظرفشویی کندی

یکی دیگر از ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین، سر و صدای غیر طبیعی این دستگاههاست. این ایراد عمدتا به دلیل حجم زیاد ظروف در داخل دستگاه یا چیدن نا مناسب ظروف اتفاق می افتد. همین طور اگر باقی‌مانده غذا داخل پمپ ماشین ظرفشویی رفته و بین پره‌های گیرکرده باشد باعث بروز سر و صدا در ماشین ظرفشویی می‌شود. خراب شدن بست بازوی آبپاش و حلقه یاتاقان نیز موارد دیگریست که سبب سر و صدای زیاد در ظرفشویی می شود. برای تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین و رفع مشکل سر و صدا با شماره  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

ظرفشویی کندی ظرف ها را تمیز نشسته

برای شستشوی تمیز ظرف ها، باید ظرفشویی را دقیقا تا حد مجاز یا کمتر از آن پر کنید و آنها را به درستی در دستگاه بچینید. همین طور لازم است با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه، بهترین برنامه شستشوی ظرفشویی را با توجه به مقدار ظرف و کثیفی آن ها انتخاب نمایید. اگر با وجود رعایت این موارد باز هم ظرفها تمیز شسته نمی شدند، تمیز نبودن واشر درب، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه می‌تواند مانع از انجام عملکرد مطلوب در ظرفشویی کندی شود. اگر از تمیز بودن قسمت های مختلف اطمینان دارید، برای تعمیر ظرفشویی کندی توسط تکنسین مجاز دستگاه اقدام کنید.

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی کندی

برای رفع این مشکل ابتدا از باز بودن شلنگ و شیر خروجی و فیلتر تخلیه کف ظرفشویی مطمئن شوید. اگر مشکل از این قسمت ها نبود، باید پمپ تخلیه ظرفشویی را بررسی کنید.

برای حفظ کارآیی و سلامت دستگاه، آشغالهای غذا را خالی کرده و فیلتر ظرفشویی را به صورت ماهانه با آب داغ و مواد شوینده تمیز کنید.

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین

تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

برای تعمیر تخصصی و با کیفیت ظرفشویی کندی در قزوین ، به هر کدام از دلایل بالا یا دلایل دیگر می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید تا دستگاه خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مانند روز اول تحویل بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی کرال در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی کندی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297