نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین

چرا بهتر است تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی کندی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین
نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

ظرف ها تمیر شسته نشده است

چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی ، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی

نشت آب از ظرفشویی

علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

تعمیر ظرفشویی یک کار کاملا تخصصی است. اگر با دستگاه خود به مشکل خوردید و لازم بود آن را تعمیر کنید، از دست زدن به دستگاه بدون وجود دانش کافی خودداری کنید. زیرا این کار می تواند باعث ایجاد خرابی ها و هزینه های بیشتر برای ظرفشویی شما شود. در ادامه مطالب مهمی را در خصوص ظرفشویی برند کندی و تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین می‌خوانیم.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

ظرفشویی برند کندی، در کشورمان با استقبال نسبتا خوبی رو به رو شد. به همین دلیل، در این مطلب به توضیح دلایل برخی ایرادات پر تکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین می‌پردازیم تا دارندگان این دستگاهها بتوانند مشکل دستگاه خود را به روشنی برای تعمیرکار توضیح دهند تا کار تعمیر ظرفشویی در قزوین با بهترین کیفیت و بدون فوت وقت برای آنها انجام شود. شما نیز برای تعمیر ظرفشویی کندی توسط تعمیرکار مجاز دستگاه می توانید با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

 

مشکل در آبگیری ظرفشویی کندی

ممکن است در همان مرحله ابتدایی، دستگاه در آبگیری دچار مشکل شود و شروع به کار نکند. اگر درب ظرفشویی کندی باز باشد یا سوییچ قفل در خراب باشد، دستگاه شروع به آبگیری نخواهد کرد. سوییچ قفل، قطعه ای است که وظیفه دارد تا تایید بسته بودن درب را به برد بده تا برد دستور آبگیری و شروع به کار ظرفشویی را بدهد. در صورت خرابی این قطعه، با وجود بسته بودن درب، ظرفشویی آغاز به کار نخواهد کرد.

انسداد شیرو شلنگ ورودی یا قطع و پایین بودن فشار آب دلایل دیگر مشکل در آبگیری ظرفشویی کندی است. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

 تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

سر و صدای زیاد در ظرفشویی کندی

یکی دیگر از ایرادات ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین، سر و صدای غیر طبیعی این دستگاههاست. این ایراد عمدتا به دلیل حجم زیاد ظروف در داخل دستگاه یا چیدن نا مناسب ظروف اتفاق می افتد. همین طور اگر باقی‌مانده غذا داخل پمپ ماشین ظرفشویی رفته و بین پره‌های گیرکرده باشد باعث بروز سر و صدا در ماشین ظرفشویی می‌شود. خراب شدن بست بازوی آبپاش و حلقه یاتاقان نیز موارد دیگریست که سبب سر و صدای زیاد در ظرفشویی می شود. برای تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین و رفع مشکل سر و صدا با شماره  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

ظرفشویی کندی ظرف ها را تمیز نشسته

برای شستشوی تمیز ظرف ها، باید ظرفشویی را دقیقا تا حد مجاز یا کمتر از آن پر کنید و آنها را به درستی در دستگاه بچینید. همین طور لازم است با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه، بهترین برنامه شستشوی ظرفشویی را با توجه به مقدار ظرف و کثیفی آن ها انتخاب نمایید. اگر با وجود رعایت این موارد باز هم ظرفها تمیز شسته نمی شدند، تمیز نبودن واشر درب، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه می‌تواند مانع از انجام عملکرد مطلوب در ظرفشویی کندی شود. اگر از تمیز بودن قسمت های مختلف اطمینان دارید، برای تعمیر ظرفشویی کندی توسط تکنسین مجاز دستگاه اقدام کنید.

مشکل در تخلیه آب ظرفشویی کندی

برای رفع این مشکل ابتدا از باز بودن شلنگ و شیر خروجی و فیلتر تخلیه کف ظرفشویی مطمئن شوید. اگر مشکل از این قسمت ها نبود، باید پمپ تخلیه ظرفشویی را بررسی کنید.

برای حفظ کارآیی و سلامت دستگاه، آشغالهای غذا را خالی کرده و فیلتر ظرفشویی را به صورت ماهانه با آب داغ و مواد شوینده تمیز کنید.

نمایندگی  ظرفشویی کندی در قزوین

تعمیر ظرفشویی کندی در قزوین

برای تعمیر تخصصی و با کیفیت ظرفشویی کندی در قزوین ، به هر کدام از دلایل بالا یا دلایل دیگر می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید تا دستگاه خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مانند روز اول تحویل بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی کندی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی کندی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی کندی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297