نمایندگی ظرفشویی گرنیه در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی گرنیه

برند گرنیه یکی از برندهای مطرح کشور اسلوونی بوده که توانسته است به بازار ایران راه یابد و به واسطه کیفیت خوب و قابل قبول محصولات خود برخی از افراد برای خرید آن‌ها مجاب کند. وارداتی بودن محصولات برند گرنیه مانند ماشین‌های ظرفشویی آن باعث شده است که تعمیر این دستگاه‌ها نسبت به خرید مجدد یک ماشین ظرفشویی دیگر ارجح‌تر باشد. از این رو، لازم است که به محض دیدن اولین نشانه‌های خرابی دستگاه خود به دنبال دلایل ایجاد کننده آن‌ها باشید و برای رفع آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید. یکی از مهم‌ترین این اقدامات، تماس با مرکز تعمیراتی قابل اطمینان و مجهز است. در این میان، مجموعه قزوین تکنیک با داشتن پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیراتی و پرسنل خبره و با دانش می‌تواند مشکلات مختلف ماشین ظرفشویی گرنیه را رفع کند و دلایل ایجاد کننده آن‌ها را از بین ببرد. از این رو، برای رفع ایرادات زیر با این مرکز تماس بگیرید.

1. چه عواملی در قفل نشدن کامل درب ماشین ظرفشویی گرنیه مشارکت می‌کنند؟

قفل نشدن درب دستگاه تبعات مختلفی را به همراه دارد که از آن میان می‌توان به نشت آب، عدم انجام فرایند آبگیری و حتی کار نکردن آن ختم شوند. از این رو، لازم است هر چه سریع‌تر برای رفع این مشکل اقدام کنید. مواردی که باید به بررسی آن‌ها بپردازید تا علت دقیق مشکل شناسایی شود، عبارت‌اند از:

 • معیوب بودن سوئیچ‌های درب ماشین ظرفشویی
 • تغییر شکل یا فرسودگی واشر درب ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن زبانه و یا چفت درب
 • زنگ‌زدگی یا ترک و شکستگی لولای درب ماشین ظرفشویی
 • صدمه دیدن فنر تعبیه شده در درب دستگاه
 • برخورد درب ماشین ظرفشویی به اشیا خارجی مانند کابینت که مانع از بسته شدن کامل آن می‌شوند.
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چرا کارایی ماشین‌های ظرفشویی گرنیه کاهش یافته است و دستگاه‌ها قادر به شستن کامل ظروف نیستند؟

اولین عاملی که در تمیز شدن ظرف‌ها مؤثر بوده، کیفیت و مقدار مواد شوینده است. هر چه یک ماده شوینده بی‌کیفیت‌تر باشد، قدرت آن در از بین بردن ذرات چربی و آثار مواد غذایی روی ظروف کمتر می‌شود. از طرف دیگر، استفاده کردن از حجم مناسب ماده شوینده نیز اهمیت فراوانی دارد، به طوری که استفاده بیش از حد آن به مرور زمان باع خرابی ماشین ظرفشویی می‌شود و مقدار کم آن نیز به کثیف ماندن ظروف می‌انجامد. سایر دلایلی که در این بروز این مشکل به ایفای نقش می‌پردازند، عبارت‌اند از:

 • نصب و قرارگیری اشتباه فیلترهای ماشین ظرفشویی
 • قرارگیری اشتباه ظروف در دستگاه
 • اطلاعات کم در مورد برنامه‌های شستشو و انتخاب برنامه اشتباه
 • خرابی‌های به وجود آمده در بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن جت پمپ
 • اشکالات به وجود آمده در قطعات مربوط به ورود آب و سنجش سطح مناسب آن

3. دلیل باقی ماندن آب در کابین ماشین ظرفشویی گرنیه چیست؟

باقی‌ ماندن آب پس از پایان برنامه شستشو نقش مهمی در استهلاک و زنگ‌زدگی ماشین ظرفشویی دارد. از این رو، زمانی که با این مشکل روبرو شدید، لازم است که موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • تنگ شدن و یا مسدود شدن کامل محل خروج آب از دستگاه
 • وجود گرفتگی در شیلنگ‌های فاضلاب ماشین ظرفشویی
 • تابیدگی شیلنگ‌های خروجی آب به دلایل مختلف از جمله طول بیش از حد آن‌ها
 • مسدود شدن روزنه‌های فیلتر خروجی آب
 • بروز ایراد در پمپ تخلیه
 • معیوب بودن شیر تخلیه ماشین ظرفشویی گرنیه
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. چه عواملی می‌توانند مسبب خیس ماندن ظروف در ماشین ظرفشویی گرنیه شوند؟

در صورتی که مدل دستگاه شما دارای قابلیت خشک کردن ظروف است و متوجه شدید که این فرایند در مورد ظرف‌های قرار گرفته در ماشین ظرفشویی گرنیه اجرا نمی‌شود، موارد زیر را بررسی کنید:

 • قرار دادن تعداد کمی ظرف در ماشین ظرفشویی و چینش اشتباه آن‌ها
 • کم شدن حجم مایده جلادهنده
 • ایراد پیدا کردن هیت پمپ دستگاه
 • خرابی ترموستات
 • اشکال در موتور فنی که در دریچه هوای ماشین ظرفشویی گرنیه تعبیه شده است.

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی گرنیه در قزوین

یکی از اجزای مهم و جدانشدنی از آشپزخانه، ظرفشویی است. وسیله ای که بار کار سخت و حوصله سر بر شستن ظرف ها را از روی دوش افراد خانه دار برداشته است. تعمیر و مراقبت از این وسیله کاری بسیار مهم است و نیاز به تخصص بالا دارد. در ادامه این مطلب قصد داریم ظرفشویی ساخت برند گرنیه را زیر ذره بین قرار دهیم. اگر این مطلب را می‌خوانید، احتمالا برای تعمیر ظرفشویی گرنیه در قزوین، نیاز به حضور تعمیرکار در محل دارید. برای این کار کافیست با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-گرنیه-در-قزوین

ظرفشویی گرنیه

“گرنیه” یک برند چند ملیتی اروپاییست که کار خود را بیش از هفتاد سال پیش در مجارستان استارت زده است. پس از آن این شرکت شروع به تولید لوازم کوچک برقی آشپزخانه مانند کتری برقی، چایساز، آبمیوه گیری و … کرد و در مرحله بعد، به بازار لوازم اصلی آشپزخانه مانند لباسشویی، یخچال، گاز و ماشین ظرفشویی ورود کرد. در ساخت ظرفشویی گرنیه، از قطعات با کیفیتی استفاده شده است. برنامه های شستشوی متنوع نظیر، برنامه شستشوی روزانه، برنامه اقتصادی، برنامه شستشو با نصف ظرفیت، شستشوی سریع، شسشتوی مضاعف، شستشوی متمرکز و … از جمله برنامه های پرکاربرد این دستگاهها هستند.

خرابی های رایج و تعمیر ظرفشویی گرنیه در قزوین

احتمال خرابی در ظرفشویی گرنیه هم مانند هر دستگاه دیگری وجود دارد. دانستن دلایل خرابی ظرفشویی ، می تواند به شما کمک کند تا خرابی دستگاه خود را به درستی برای تکنسین توضیح دهید و مطمئن شوید قطعه مورد نیاز برای تعمیر ظرفشویی شما را به همراه دارد. در ادامه با تعدادی از دلایل خرابی پر تکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی گرنیه در قزوین آشنا می‌شویم.

بوی بد ظرفشویی گرنیه

تلنبار شدن ظرف های کثیف روی هم و گیر کردن غذا در برخی قسمت های ظرفشویی مانند فیلتر ها و آبپاس و بازوی اسپری ظرفشویی می تواند موجب ایجاد بوی بدی در دستگاه شود. در صورتی که به این ایراد رسیدگی نکنید، احتمالا به زودی بوی ظرفشویی بسیار تند و زننده خواهد شد. در مدل های قدیمی به کمک قرار دادن محلول سرکه و جوش شیرین در طبقه پایین دستگاه و انجام کوتاهترین برنامه های شستشو، مشکل بوی بد دستگاه رفع می‌شد. در دستگاههای جدید موجود در نمایندگی ظرفشویی گرنیه در قزوین سیستم شستشوی خود یا (Self Cleaning) وجود دارد.

مشکل در سیستم خشک کن ظرفشویی گرنیه

سیستم خشک کن به کمک هیترهای گرمایی و تهویه هوای مرطوب به کمک فن، کار خشک کردن ظروف را انجام می‌دهد. در صورت بروز مشکل در این قسمت ها با اختلال در عملکرد خشک کن ظرفشویی رو به رو خواهید شد و حتی ممکن است با باز کردن در ظرفشویی شاهد چکه کردن و جاری شدن آب باشید. برای حل این مساله و تعمیر ظرفشویی گرنیه در قزوین با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نشت آب از ظرفشویی گرنیه

مشکل نشت آب از ظرفشویی گرنیه، به دلایل مختلفی مانند شل شدن شلنگ های ورودی و خروجی یا اتصالات آن ها، خرابی واشر لاستیکی دور در، ترک یا پارگی واشر پمپ تخلیه یا خرابی این پمپ اشاره کرد. برای رفع این موارد و تعمیر ظرفشویی گرنیه در قزوین از تکنسین متخصص و مجرب کمک بگیرید.

طول کشیدن کار ظرفشویی گرنیه

این مشکل عمدتا به علت  خراب شدن قطعاتی مانند قطعه گرماساز، ترموستات و موتور تایمر، اتفاق می‌افتد. تعمیر موارد بالا تخصصی است و باید از تعمیرکار مجاز دستگاه کمک بخواهید.

نمایندگی-تعمیرات--ظرفشویی-گرنیه-در-قزوین

تعمیر ظرفشویی گرنیه در قزوین

با بالا رفتن قیمت قطعات و کمیاب شدن آن ها، قیمت تعمیر لوازم منزل از جمله ظرفشویی بالا رفته است. به همین دلیل، استفاده از فرد با تجربه و با دانش، می تواند از تحمیل هزینه های اضافه و بی مورد به کاربران جلوگیری کند. در مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک علاوه برا استفاده از نیروهای ماهر و متخصص که خدمات خود را تضمین می کنند، از قطعات فابریک یدک دستگاه نیز استفاده می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد ما برای تعمیر ظرفشویی در قزوین ، تماس با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ است. ( چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی آبسال در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی گرنیه در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی گرنیه در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی گرنیه در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی گرنیه در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی گرنیه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی گرنیه در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297