نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی آاگ در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

درباره مرکز تعمیر لباسشویی در قزوین تکنیگ

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیرماشین لباسشویی آاگ در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی آاگ از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین

امروزه ماشین های لباسشویی با دارا بودن انواع مدل ها و قابلیت های مختلف ، پاسخگوی تمامی نیازهای شست و شوی ما هستند. ولی اگر قرار باشد بین ماندگاری بیشتر هر کدام از آنها بحث کنیم ، نهایتا به این نتیجه خواهیم رسید که این کار کاملا بیهوده است. چرا که هر ماشین لباسشویی با هر برندی و هر میزان کیفیتی ، عمر محدودی دارد و شما با مراقبت و استفاده درست از آن ها ، تنها می توانید به ماندگاری آن ها کمک کنید. ماندگار تر کردن قطعات ماشین لباسشویی آاگ ، به شرطی حاصل خواهد شد که شما در هر دوره طولانی مدت از مصرف خود ، باید به سرویس کردن لباسشویی آاگ در قزوین بپردازید ؛ تا با هزینه های تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین خداحافظی کنید.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین  و برخورداری از خدمات تعمیر لباسشویی در قزوین  با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در محل

همانطور که خودتان می دانید ، بهترین خدمات مربوط به خدماتی می باشد که در منزل انجام شود. بنا بر این موضوع ، بهترین خدمات تعمیر لباسشویی آاگ در زنجان نیز ، تعمیر لباسشویی آاگ در محل است. مزیت استفاده از نمایندگی لباسشویی آاگ در محل این است که شما می توانید با میزان هزینه بسیار کمتر به علت جا به جایی نداشتن و پرداخت نکردن هزینه حمل و نقل ، به تعمیر و تعویض قطعات و عیب یابی ماشین لباسشویی خود بپردازید. با این تفاوت که شما شاهد و ناظر بر تمامی اعمال تعمیرکار خواهید بود و دیگر نگرانی و تردیدی در رابطه  با باز کردن قطعات فابریک ماشین لباسشویی خود نخواهید داشت. از طرفی می توانید زمان آمدن تعمیرکار را خودتان انتخاب کنید و نیازی به گرفتن مرخصی کاری و یا عقب انداختن کارهای واجب خود برای تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین ، نداشته باشید. لذا می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

ویژگی متخصصین ما در تعمیر لباسشویی آاگ در محل چه خواهد بود؟

متخصصین ما در زمان تعمیر لباسشویی آاگ در محل ، با همراه داشتن تمام ابزار و وسایلی که نیاز است تا به بهترین شکل ممکن لوازم شما را تعمیر کنند ، به بررسی اصولی با دقت خیلی بالا خواهند پرداخت و نیازی نیست نگرانی ای بابت همراه نداشتن ابزار مهم و حیاطی مربوط به لباسشویی خود باشید. همچنین تکنسین های ما در نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین به علت آموزش اصولی و درست در قزوین تکنیک ، آمادگی این را دارند که به سرعت خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین ، را برای شما مشتریان گرامی انجام دهند. لذا نیازی نیست که نگران جا به جایی و ضربه خوردن و به دنبال آن خراب شدن ماشین لباسشویی خود باشید.

مشکلات رایج لباسشویی آاگ و نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین

هر ماشین لباسشویی با هر برندی که خریداری کرده باشید ، یک روزی عمر قطعاتش به پایان خواهد رسید و نیازمند نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین خواهد شد. چرا که تمامی برندهای موجود دارای یک سری مشکلات خاصی می باشد که فعلا اجتناب ناپذیر است و نیازمند تعمیر و یا تعویض قطعات است. ما در ادامه این مطلب به بررسی برخی از این مشکلات و چگونگی فهمیدن نشانه های خراب شدن ماشین لباسشویی خودتان ، خواهیم پرداخت. پس با دقت و هوشیار با ما همراه باشید.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی آاگ چیست و آیا برای حل آن نیازی به تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین است؟

گاهی امکان دارد پس از گذشت مدتی ، شاهد این باشید که لباسشویی آاگ شما از خود سر و صدای غیر طبیعی تولید می کند که مربوط به چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی نیست. این مورد ممکن است یکی از ایرادات مهم و اساسی در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی آاگ باشد. مخصوصا زمانی که در حال خشک کردن لباس ها اتفاق بی افتد.

دو عامل اصلی می تواند باعث بروز این مساله شود که در ادامه به بررسی جداگانه هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت:

 • عامل اول خرابی های مربوط به دیگ دستگاه می باشد که در این صورت بلبرینگ، شفت، سه نظام و مفاصل داخلی آبکش دچار ایراد شده است.
 • عامل دوم نیز ایراد موتور ماشین لباسشویی است که نیاز به تعویض شفت، فولی یا بلبرینگ موتور می باشد. البته دلایل دیگری نیز از جمله خرابی پمپ، آزاد شدن اتصالات و … می تواند تولید صدای ناهنجار کند.

اگر متوجه شدید که مشکل از هیچ کدام یک از موارد گفته شده نبود ، حتما با همکاران ما در نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین جهت تعمیر لباسشویی در تماس باشید. به این منظور با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین : علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی آاگ چیست و چگونه می توان به رفع آن ها پرداخت؟

برخی از مشتریان گزارش کرده اند که گاهی پیش می آید که ماشین لباسشویی آاگ ، عمل آب گیری از لباس های شسته شده را انجام نمی دهد و یا به درستی این کار را نمی کند. این موضوع می تواند بسیار آزار دهنده باشد. بهتر است بدانید حل این موضوع باید توسط یک متخصص انجام شود و شما به تنهایی نمی توانید به رفع  آن و یا تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین ، بپردازید.

در هر ماشین لباسشویی ، دو قطعه هستند که وظیفه ورود آب را به داخل ماشین لباسشویی آاگ هندل می کنند.

 1. اولین قطعه شیربرقی می باشد که وظیفه قطع و وصل ورود آب را در اختیار دارد.
 2. قطعه دوم آکواستاپ aqua stop بوده که در ماشین لباسشویی های جدید آاگ قرار دارد.

 در ماشین لباسشویی آاگ ،  زمانی که این دو قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند بر روی صفحه نمایش دستگاه ارور F29 ظاهر خواهد شد. توجه کنید که عدم آبگیری زمانی که این قطعات مربوط است که دستگاه استارت خورده و صدای آبگیری را می شنوید اما آب وارد نمی شود.

علت داغ بودن و چروک بودن لباس ها در پایان کار لباسشویی آاگ چیست و چگونه  می توان بدون نیاز به تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین ، این موارد را حل کرد؟

گاهی ممکن است پیش بیاید که بعد از شستن کامل لباس ها و خارج کردن آن ها از ماشین لباسشویی آاگ ، متوجه شوید که لباس ها به قدری داغ است که بخار از آن ها بلند می شود و یا اینکه لباس ها به قدر غیر قابل توجیهی چروک باشند. بهتر است اصلا نگران این موضوع نباشید و به خاطر داشته باشید که این موضوع نیازی به تعمیر لباسشویی آاگ در قزوین ، ندارد و تنها مربوط به شیوه نصب اشتباه ماشین لباسشویی ااگ است. راه حل این موضوع بسیار ساده است ؛ و شما می توانید تنها با عوض کردن شلنگ ورودی آب لباسشویی به رفع این موضوع بپردازید. به این صورت که شیر آب داغ را باز کرده و آن را به آّب سرد وصل کنید. ولی اگر فکر می کنید که این موضوع را به تنهایی و یا به سهولت نمی توانید انجام دهید و یا اینکه از انجام درست آن اطمینان کافی ندارید ، بهتر است با مرکز نمایندگی لباسشویی آآگ در قزوین و یا در صورت نداشتن کارت گارانتی ، با مرکز نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین در تماس باشید تا راهنمایی های لازم و یا خدمات درست را دریافت کنید.

چرا نمایدگی لباسشویی آاگ در قزوین انتخاب شماست؟

 ما در نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین ، با دارا بودن کادری مجرب از تعمیرکاران ، متخصصین و تکنسین های حرفه ای و دوره دیده ، با سالها تجربه در زمینه تعمیر انواع  لوازم خانگی ، ضمانتی بر کیفیت و دقت در خدمات انجام شده از سوی این مرکز می باشیم. جهت ارتباط با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین و برخورداری از خدمات تعمیر با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.( دریافت اطلاعات تعمیرات لباسشویی وست پوینت در قزوین )

نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی آاگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی آاگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی آاگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

5 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی لباسشویی آاگ در قزوین | شعبه اصلی 91011297-028»

 1. سامیار لنگرودی

  سلام.حدودا دو هفتس که صدای لباسشویی به قدری زیاده که همه ما رو نگران کرده و نمیدونیم مشکل از کجاست
  با عرض سلام، لاستیک دور درب لباسشویی خود را چک کنید ممکن است خراب شده باشد یا از جای خود خارج شده باشد و همچنین ممکن است بلبرینگ ها خراب شده باشند که باید چک شوند
  برای بررسی بیشتر و اعزام تکنسین با مرکز تماس بگیرید

 2. امیررضا رنج بران

  سلام وقتتون بخیر لباسشویی ما درش قفل شده و باز نمیشه میتونید راهنمایی کنید با کودوم دکمه میتونم بازش کنم درست بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297