نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین لباسشویی آتلانت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آتلانت در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی آتلانت  در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین
تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی آتلانت از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مشکلات رایج جهت تعمیر لباسشویی در قزوین

سر و صدای بیش از حد

خرابی می تواند از تراز نبودن لباسشویی و یا مشکل در بلبرینگ های دستگاه باشد. 

تخلیه نکردن آب

خرابی می تواند از قسمت پمپ تخلیه باشد. اتصال صحیح و باز بودن مسیر شلنگ تخلیه را چک کنید.

آبریزش از جلوی درب

می‌تواند به علت ایراد در لاستیک دور درب باشد

نشت آب از لباسشویی

ممکن است شیر برقی یا هیدروستات لباسشویی ایرادی پیدا کرده باشند

عدم ورود آب به لباسشویی

از وصل بودن جریان آب مطمئن شوید. شلنگ ها و لوله ورودی لباسشویی بررسی شود.

روشن نشدن دستگاه

خرابی می تواند از برد اصلی دستگاه باشد ولی در این مورد باید دستگاه مورد برسی قرار گیرد 

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین

لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم‌خانگی است که استفاده از آن در تمامی خانه‌ها رواج دارد. مهم است که بتوان به‌درستی از این محصول و قابلیت‌های آن بهره برد. آتلانت یکی از نام‌های قابل‌اطمینان در خصوص طراحی و تولید ماشین‌های لباسشویی است که ممکن است شما نیز از آن استفاده کنید. نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین و سایر شهرهای ایران این فرصت را به وجود می‌آورد تا کاربران این محصول کوچک‌ترین نگرانی درمورد تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین یا شهر محل زندگی خود نداشته باشند و بتوانند به‌آسانی به نیروی تعمیرکار حرفه‌ای و همچنین قطعات جانبی اصل دسترسی داشته باشند. در کنار اینها شماره تماس 028-33336370 یک راه ارتباطی ساده میان مشتریان و تکنسین حرفه‌ای تعمیر لباسشویی در قزوین خواهد بود. در ادامه این متن توصیه‌هایی برای عیب‌یابی دقیق این ماشین لباسشویی و اقدامات مناسب برای حل آنها ارائه خواهیم داد.

نمایندگی-لباسشویی-آتلانت-در-قزوین

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین برای حل شست‌وشوی بی‌کیفیت

یکی از مشکلات رایجی که در انواع ماشین‌های لباسشویی دیده می‌شود، شست‌وشوی بی‌کیفیت و نامناسب لباس‌ها است. این مسئله می‌تواند به دلیل بروز نقص فنی در بخش‌های مختلف دستگاه و یا ایجاد اختلال در فرایند عملکردی دستگاه به وجود آمده باشد. نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین و یا سایر شهرها در صورت بروز این مشکل مسائل و احتمالات زیر را مورد بررسی قرار خواهد داد.

  • فرایند آبگیری ناقص

در اغلب مواقع شست‌وشوی بی‌کیفیت حاصل از فرایند آبگیری ناقص خواهد بود. درصورتی‌که آبگیری در دستگاه به‌درستی انجام نشود، کف و آلودگی روی لباس‌ها باقی خواهد ماند و حتی مشکلاتی مانند بو گرفتن دستگاه نیز مشاهده خواهد شد. این مسئله به دلیل وجود نقص فنی در دو قطعه شیر برقی و یا هیدروستات ایجاد خواهد شد. تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین یا سایر شهرها تحت چنین شرایطی با حل ایراد در تأمین آب موردنیاز آبگیری و یا سنسورهای تنظیم سطح آب و زمان شست‌وشو انجام خواهد شد. گفتنی است که شما به کمک افراد متخصص در این مراحل نیاز خواهید داشت.

  • انتخاب اشتباه مواد شوینده

یکی از احتمالاتی که حین مواجه با شست‌وشوی بی‌کیفیت بایستی به آن توجه نشان دهید، انتخاب اشتباه مواد شوینده است. مواد شوینده بیش از حد غلیظ و یا نمونه‌هایی که مناسب ماشین لباسشویی نیستند؛ می‌توانند فرایند شست‌وشو را با مشکل مواجه سازند و حتی به دستگاه نیز آسیب برسانند. باتوجه‌به این احتمال نیاز است که پیش از کمک‌گرفتن از نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین یا سایر شهرها از مناسب‌بودن نوع مواد شوینده و حجم استفاده شده از آنها در هر نوبت اطمینان حاصل نمایید.

  • مشکلات تنظیم دما

یکی از معیارهای مؤثر در شست‌وشوی باکیفیت ماشین‌های لباسشویی، افزایش دمای آب در محدوده مشخص است. این اتفاق به کمک قطعه‌ای به نام المنت انجام خواهد شد. حال اگر این قطعه رسوب بگیرد و یا به هر علتی نتواند عملکرد مناسب خود را داشته باشد، شست‌وشوی نهایی باکیفیت مناسب و قابل‌قبول نخواهد بود. شما در چنین موقعیتی برای حل مشکل دستگاه به کمک نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین و یا سایر شهرها نیاز خواهید داشت.

تعمیر-لباسشویی-آتلانت-در-قزوین

  • تخلیه نامناسب

تخلیه آب یکی از مراحل مهم در فرایند شست‌وشوی لباس‌ها خواهد بود. این مرحله کمک می‌کند تا آلودگی‌های جمع‌شده در محفظه تخلیه شوند و بدین ترتیب لباس‌ها متناسب باکیفیت مدنظر تحویل داده شوند. وجود انواع مانع و گرفتگی در مسیر تخلیه آب و یا بروز نقص فنی در پمپ تخلیه آب باعث می‌شود تا این مرحله به‌درستی انجام نشود و شما از کیفیت نهایی عملکرد دستگاه احساس رضایت نداشته باشید.

دقت داشته باشید که مهم است در فرایند تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین یا سایر شهرها حتماً از نظر و اقدامات تکنسین حرفه‌ای استفاده نمایید. شماره تماس 028-33336370  به شما برای برقراری ارتباط با نیروهای تعمیر حرفه‌ای کمک خواهد کرد. بهره‌مندی از خدمات نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین و تمامی شهرهای ایران می‌تواند حس اعتماد و رضایت را در شما به همراه داشته باشد.

اقدام نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین حین روشن نشدن دستگاه

از نمونه اتفاقات استرس‌زا به هنگام کار با انواع لوازم برقی، روشن نشدن آنها است. درصورتی‌که دستگاه لباسشویی آتلانت شما روشن نمی‌شود پیش از اینکه بخواهید از نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین یا سایر شهرها کمک بگیرید لازم است موقعیت‌های زیر را بررسی نمایید:

  • مشکل منبع تأمین

پیش از هرگونه اقدام جدی در چنین موقعیتی مطمئن شوید که سیستم تأمین برق مشکلی نداشته باشد. از وجود جریان برق در پریز مطمئن شوید و همچنین از سلامت پریز و اتصال کامل سیم لباسشویی با آن نیز اطمینان حاصل نمایید. در صورت وجود مشکل در تأمین برق نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین یا سایر شهرها نمی‌تواند کمک خاصی به شما ارائه دهد.

  • سیم اتصال

وجود پوسیدگی، خمیدگی و یا هر مسئله‌ای که باعث قطع شدن سیم اتصال دستگاه شده باشد ممکن است مانع از روشن‌شدن بدون مشکل ماشین لباسشویی شوند. سلامت سیم اتصال و مراقبت از آن در شرایط استاندارد و ایمن از جمله وظایف شما به هنگام کار با این محصول خواهد بود.

درصورتی‌که در موارد بالا مشکل یا مسئله خاصی مشاهده نکردید، برای تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین یا محل زندگی‌تان، احتمالات زیر را در نظر داشته باشید:

  • نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین و عیب‌یابی سیم‌کشی دستگاه

وجود نقص فنی در مجموعه کلید دستگاه، قفل ایمنی، پارازیت گیر و سایر بخش‌های سیم‌کشی آن می‌تواند مانع از انتقال درست جریان الکتریکی و به دنبال آن روشن‌شدن ماشین لباسشویی شود. مهم است که به کمک اهم‌متر و سنجش سلامت هر قطعه از ولتاژ برق در قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی، محل اصلی مشکل را پیدا نمود.

  • ایراد در برد اصلی

وجود نقص فنی در برد اصلی دستگاه یکی از اساسی‌ترین مسائلی است که مانع از روشن‌شدن محصول خواهد شد. پیداکردن منشأ مشکل و حل آن در چنین شرایطی بایستی حتماً به دست تکنسین حرفه‌ای و نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین و یا سایر شهرها انجام شود درغیر این صورت ممکن است مشکلی جدی‌تر به وجود بیاید.

نمایندگی-تعمیرات-لباسشویی-آتلانت-در-قزوینر

جمع‌بندی

شما در طولانی‌مدت نیاز به خدمات مطمئن در جهت تعمیر لباسشویی آتلانت در قزوین و یا سایر شهرهای ایران خواهید داشت. دراین‌خصوص شما می‌توانید از شماره تماس 028-33336370  استفاده کنید و بدین شکل با تکنسین حرفه‌ای و قابل‌اطمینان متصل شوید. گفتنی است که نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین یا محل زندگی‌تان به شما برای حل مشکلات احتمالی دستگاه و افزایش طول عمر مفید آن کمک خواهد کرد.

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی آتلانت در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی آتلانت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی آتلانت در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297