نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی شارپ در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

درباره مرکز تعمیر لباسشویی در قزوین تکنیگ

خراب شدن موتور ماشین لباسشویی

ایراد در کارکرد بلبرینگ‌ها

خرابی خازن راه انداز دستگاه و یا قطعی یا آسیب دیدگی سیم‌های متصل به این قطعه

استفاده از مواد شوینده به اندازه نامناسب

استفاده از شوینده‌های بی‌کیفیت

وجود گرفتگی در مسیر تخلیه آب در ماشین لباسشویی شارپ

ریختن لباس بیش از حد ظرفیت داخل دیگ لباسشویی

بارگیری نامناسب لباس‌ها داخل دیگ لباسشویی و جمع شدن آنها در یک سمت از دیگ

خراب شدن کمک فنرهای ماشین لباسشویی

تراز نبودن پایه‌های لباسشویی شارپ

گیر کردن موادی مانند لایه چسب یا پرز و موی زیاد روی فیلتر

عدم توجه به نظافت منظم فیلتر لباسشویی و یا تعویض به موقع آن

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی شارپ از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین و سایر شهرهای ایران به شما به‌عنوان صاحب این دستگاه کمک می‌کند تا انواع نقص‌های فنی و مشکلات ظاهر شده در ماشین لباسشویی را به‌آسانی حذف نمایید و برای طولانی‌مدت بدون افزایش هزینه‌های جانبی، از این محصول استفاده کنید. تعمیر لباسشویی شارپ در قزوین و سایر مناطق می‌تواند باتوجه‌به مشکل بروز پیدا کرده در دستگاه آسان و یا پیچیده انجام شود. منطقی است که در موارد جدی‌تر با برقراری تماس با شماره‌تلفن 028-33336370 از تکنسین حرفه‌ای کمک بخواهید. در ادامه این متن باتوجه‌به اهمیت تشخیص نقص فنی در انواع ماشین‌های لباسشویی شارپ و همچنین آشنایی با اقدامات مناسب در جهت حل نقص فنی، توصیه‌هایی کاربردی را به شما ارائه خواهیم داد.

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین و حل کدهای خطا

وجود کدهای خطا می‌تواند به شما کمک کند تا بدون نیاز به کمک ویژه از سوی نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین و یا محل زندگی‌تان، عیب اصلی دستگاه را شناسایی نمایید و سپس در جهت رفع آنها اقدامات مناسب را انجام دهید. هر کد خطا نشان‌دهنده نقص فنی و مشکلی مشخص در دستگاه خواهد بود که با تعبیر نمودن آنها می‌توانید به‌آسانی متوجه مشکل شوید. در ادامه نمونه‌ای از رایج‌ترین کدهای خطا را که به شما برای تعمیر لباسشویی شارپ در قزوین و سایر شهرها کمک می‌نمایند، اشاره خواهیم کرد.

 • کد خطای E01

هنگامی‌که کد خطای E01 روی صفحه‌نمایش دستگاه شما مشاهده شود، بدین معنی است که درب ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده و به‌خوبی بسته نمی‌شود. بسته نشدن کامل درب دستگاه می‌تواند علل مختلفی داشته باشد از جمله این علل می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • دقت کافی را در چفت کردن درب دستگاه به خرج نداده‌اید و همین امر باعث نمایش کد خطای E01 شده است.
 • مانع یا عاملی خارجی باعث چفت نشدن کامل درب ماشین لباسشویی شده است. اغلب اوقات بی‌توجهی در جای‌دادن لباس‌ها درون محفظه دستگاه باعث این اتفاق خواهد شد.
 • وجود نقص فنی یا مشکل در میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی و یا قفل درب باعث می‌شود تا درب دستگاه به‌خوبی بسته نشود و شما این کد خطا را روی صفحه نمایشگر مشاهده نمایید.
 • این امکان نیز وجود دارد که درب دستگاه به طور کامل چفت شده باشد اما وجود نقص فنی در برد اصلی ماشین لباسشویی باعث نمایش این هشدار شده باشد.
 • وجود انواع اختلالات و نقص‌های فنی در سیم‌کشی دستگاه نیز می‌تواند زمینه‌ساز نمایش کد خطای E01 روی ماشین لباسشویی شما شوند.

درصورتی‌که از نبود مانع لای درب دستگاه مطمئن هستید و همچنان کد خطای E01 نمایش داده می‌شود برای حل مشکل حتماً با نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین یا منطقه محل زندگی‌تان تماس برقرار نمایید تا به شکل اصولی مشکل حل شود. شماره تماس 028-33336370 ارتباط شما با تکنسین حرفه‌ای را ایجاد نموده و شرایط حذف کامل کد خطای E01 ازروی دستگاه را فراهم می‌آورد.

 • کد خطای E02

کد خطای E02 از هشدارهایی است که در صورت وجود اختلال یا مشکل در فرایند آبگیری دستگاه با آن مواجه خواهید شد. دستگاه در مراحل مختلفی آبگیری انجام خواهد داد که بروز مشکل در هر یک از این مراحل به معنی ایجاد مشکل در فرایند شست‌وشو خواهد بود. نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین و سایر شهرها به شما برای رفع این کد خطا کمک خواهد نمود اما بهتر است پیش از اقدام جدی دراین‌خصوص از نبود عوامل زیر مطمئن شوید:

 • وجود هرگونه مانع یا گرفتگی در مسیر انتقال آب به دستگاه می‌تواند فرایند آبگیری را با خطا مواجه سازد. مهم است که شیرهای آب، شلنگ‌های انتقال آب و محفظه ورودی آب ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. به یاد داشته باشید که گاهی پیچ‌خوردگی و یا پوسیدگی در این مسیر نیز می‌تواند باعث نمایش کد خطای E02 روی ماشین لباسشویی شود.
 • گرفتگی و یا فرسودگی فیلترهای ورودی آب می‌توانند پروسه آبگیری ماشین لباسشویی را با مشکل مواجه کنند. مهم است که به طور منظم برای تمیزکردن این فیلترها اقدام نمایید و حتی در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید. تعمیر لباسشویی شارپ در قزوین و یا هر شهر دیگری تحت این شرایط آسان و بدون نیاز به کمک تکنسین حرفه‌ای انجام خواهد شد.
 • افت فشار آب ورودی از سوی منبع تأمین آب و یا بسته بودن شیرهای آب نیز از دیگر عوامل مؤثر در نمایش این کد خطا هستند که شما می‌توانید بدون نیاز به کمک نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین یا سایر مناطق آن را بررسی نمایید.

اگر باوجود اقدامات بالا همچنان می‌توانید کد خطای E02 را روی ماشین لباسشویی مشاهده نمایید بایستی برای تعمیر دستگاه به‌طورجدی از نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین یا محل زندگی‌تان کمک بخواهید. این احتمال وجود دارد که شیر برقی، برد اصلی، تایمر و یا سیم‌کشی برق ماشین لباسشویی با نقص فنی همراه باشند.

 • اقدام نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین برای حذف کد خطای E04

نمایش این کد خطا اغلب با سرریز شدن آب از درون لباسشویی هم‌زمان می‌شود. اگر هشدار E04 روی دستگاه شما ظاهر شده است، دستگاه را خاموش نمایید و برای تعمیر لباسشویی شارپ در قزوین یا محل زندگی‌تان با تکنسین حرفه‌ای ارتباط برقرار نمایید. عواملی مانند ایجاد اختلال یا نقص فنی در پمپ تخلیه، سنسور تنظیم سطح آب، تایمر، برد اصلی و شیر برقی دستگاه از جمله موارد زمینه‌ساز نمایش کد خطای E04 روی ماشین لباسشویی خواهند بود. نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین و اقصی‌نقاط ایران در چنین شرایطی بایستی علت اصلی به‌هم‌خوردن فرایند آبگیری و تخلیه آب دستگاه را شناسایی نماید و در صورت نیاز برای تعمیر یا تعویض قطعات اقدام نمایند.

جمع‌بندی

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین یا شهر محل زندگی شما شرایطی را ایجاد می‌کند تا بتوانید بدون مشکل و سردرگمی به هنگام بروز نقص فنی در ماشین لباسشویی اقدام مناسب را انجام دهید. تعمیر لباسشویی در قزوین یا سایر شهرها تحت آسیب‌ها و نقص فنی‌های گوناگون به دست تکنسین حرفه‌ای می‌تواند بسیار موفقیت‌آمیز پیش برود. شماره تماس 028-33336370 به شما برای دسترسی به تعمیرکاران حرفه‌ای و قابل‌اطمینان برای حل مشکل انواع لباس‌شویی‌های شارپ کمک خواهد نمود. دقت داشته باشید که به هنگام تعویض قطعات ماشین لباسشویی برای انتخاب درست قطعات جایگزین تنها می‌توانید به نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین و سایر شهرها اطمینان نمایید. ( چرا بهتر است تعمیرات لباسشویی سینجر در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی شارپ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی شارپ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی شارپ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی شارپ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297