نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی فاگور در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

درباره مرکز تعمیر لباسشویی در قزوین تکنیگ

دلیل ایجاد این خطا ایراد در ورود آب به دستگاه است. ممکن است شیر آب بسته باشد یا فیلتر ورودی مسدود شده باشد. همچنین ممکن است شیر برقی خراب شده باشد یا مدار برد آسیب دیده باشد.

معیوب بودن دو شاخه یا پریز برق

ایراد در پارازیت گیر

آسیب دیدن قفل ایمنی درب

معیوب شدن میکروسوئیچ درب

ایراد در پریز برق و دو شاخه

ایراد در سیستم برق رسانی

ایراد در میکروسوئیچ درب

ایراد در هیدروستات

خرابی شیر آب ورودی و بسته نشدن درب دستگاه باعث می شوند دستگاه قادر به آبگیری نباشد. از عوامل دیگر می توان به خراب شدن پمپ لباسشویی و خرابی هیدروستات اشاره کرد.

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی فاگور از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین

لباسشویی یکی از اصلی ترین لوازم آشپزخانه های امروزی است که به دلیل تنوع بسیار زیاد در مدلها و تکنولوژی های ساخت گوناگون، کار تعمیر آن نیز، یک کار تخصصی و بسیار پیچیده است که باید توسط تکنسین متخصص انجام شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی راههای نگهداری و تعمیر لباسشویی ساخت برند فاگور بپردازیم. شما نیز برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین توسط تکنسین مجاز این دستگاه، می توانید با شماره ی  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ ، نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین تماس بگیرید.

لباسشویی فاگور

فاگور یک برند اسپانیایی تولید لوازم منزل است که در سال 1956 در ایالت باسک اسپانیا تاسیس شد. این برند در کشورهای مختلفی فعالیت و نمایندگی دارد. نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین نیز، انواع دستگاههای لباسشویی این برند را به فروش می رساند. فاگور تولیدات متنوعی از جمله آبسرد کن، آبمیوه گیری، آون توستر برقی، انواع اتوی خشک و بخار، پلوپز و آرام پز، جارو برقی، چای ساز، چرخ گوشت، سماور و کتری، غذاساز، ماشین ظرفشویی، همزن کاسه دار و لباسشویی دارد. لباسشویی های فاگور از کیفیت مناسبی برخوردار است. این وسیله با کیفیت نیر ممکن است به مرور زمان دچار ایراداتی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. در ادامه به بیان نکات مهم تعمیر و نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین می‌پردازیم.

ارورهای لباسشویی فاگور

لباسشویی فاگور از سیستم عیب یابی خودکار استفاده می کند. سیستمی که با پیدا کردن اختلال در عملکرد دستگاه و اطلاع آن به کاربر، کار تعمیر لباسشویی را ساده می‌کند. شما نیز با دانستن معنی این خطاها می‌توانید مشکل دستگاه را به درستی برای تعمیرکار توضیح دهید تا تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین برای شما، با بهترین کیفیت اتفاق بیفتد. با خواندن دفترچه راهنمای دستگاه می توانید معنی ارورها را پیدا کنید. در ادامه نیز معنی تعدادی از مهم ترین ارورهای دستگاه را با هم می‌خوانیم.

ارور F01:

این خطا به معنای مشکل ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩ ﺁﺏ است. علل مختلفی برای به وجود آمدن این خطا وجود دارد. ممکن است ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺑﺴﺘﻪ باشد، ابتدا آب را باز کنید. ممکن است ﻓﻴﻠﺘﺮ ﻭﺭﻭﺩﻱ ﺁﺏ ﻣﺴﺪﻭﺩ شده باشد ابتدا این شیر ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ. ممکن است ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ باشد و باید این قسمت را بررسی کنید. اگر مشکل را پبدا نکردید لازم است برد دستگاه بررسی شود.

نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین : ارور F02

وقتی بعد از 8 دقیقه کار تخلیه دستگاه انجام نشود، این ارور روی نمایشگر لباسشویی ظاهر می شود. مشکل در تخلیه ایراد رایج ثبت شده دیگر در نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین است. برای رفع این خطا لازم است ابتدا، قسمت های مختلف مانند شلنگ تخلیه و فیلترهای دستگاه چک شود. در نهایت پمپ تخلیه دستگاه که وظیفه تخلیه آب کثیف را پس از انجام مراحل مختلف بر عهده دارد چک می شود. در صورت خرابی این قسمت ممکن است لباس ها پس از شستشو به دلیل وجود آب کثیف تخلیه نشده از لباسشویی بوی بدی بگیرند و تمیز نیز نشده باشند. برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین، با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور F03:

خطای ارتفاع آب در لباسشویی فاگور که معمولا به دلیل ایراد در هیدروستات لباسشویی اتفاق می افتد. هیدروستات وسیله ای است که وظیفه تنظیم ارتفاع آب ورودی به لباسشویی فاگور را بر عهده دارد. برای بررسی این قطعه حتما از تکنسین متخصص کمک بگیرید و از قطعات فابریک یدک استفاده کنید.

ارور F04:

این ارور نشانگر ایراد در درب لباسشویی فاگور است. اگر درب ماشین لباسشویی بسته نشود، برد دستگاه اجازه آغاز به کار را به دستگاه نمی دهد تا نشتی آب اتفاق نیفتد. اما ممکن است چند بار هم درب دستگاه را باز و بسته کنید و پس از اطمینان از بسته بودن آن باز هم همین ارور را دریافت کنید. در این صورت، میکروسوییچ درب لباسشویی فاگور که وظیفه چک کردن درب لباسشویی و تایید بسته بودن آن را به برد می دهد، خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین، کار را به تعمیرکار مجاز نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین دستگاه بسپارید.

ارور F05:

این خطا احتمالا به دلیل ایراد در NTC یا سنسور دمایی لباسشویی است. خطایی که می تواند سیستم خشک کن را از مدار خارج کند. پس از اتمام کار شستشو، در دور خشک کن دستگاه، به کمک المنت ها و هیترهای مخصوص و رفتن دستگاه به دور تند، کار آبگیری و خشک کردن لباس ها در لباسشویی فاگور اتفاق می افتد. در صورتی که این قطعات به مشکل بخورند، باید برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین اقدام نمایید.

ارور F06:

ایراد در ترموستات دستگاه وجود دارد. لباسشویی فاگور از برنامه های مختلف شسشتو استفاده می کند که به کمک سلکتور و صفحه نمایشگر لباسشویی یا با خواندن دفترچه راهنمای این دستگاهها، می توانید با هر مدل شستشو آشنا شوید. هر کدام از برنامه های شستشو، با دمای خاصی این کار را انجام می دهند. دماهای مختلف توسط ترموستات به لباسشویی فاگور اعلام می شود. در صورت معیوب شدن ترموستات، برنامه های شستشو به مشکل خورده و به درستی اجرا نمی شوند. برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور F07:

خطا از برد الکتریکی دستگاه است. رفع این ایراد کاملا تخصصی است و باید از تکنسین متخصص کمک بگیرید. برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین توسط تکنسین متخصص با نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین تماس بگیرید.

ارور F08:

یکی دیگر از ایرادهای پر تکرار ثبت شده در نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین است که نشانگر ایراد در ﺳﺮﻋﺖ ﻣﻮﺗﻮر لباسشویی است. یا موتور لباسشویی فاگور ایراد دارد یا تاکومتر دستگاه که وظیفه اندازه گیری سرعت موتور را دارد ایراد پیدا کرده است. برای رفع این ایراد از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

ارور C03:

مشکل دیگر رایج ثبت شده در نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین، خطای تراز دستگاه است. وقتی دستگاه تراز نباشد، باعث ایجاد سر و صدای اضافه از دستگاه و لرزش زیاد در آن می‌شود. همین طور ممکن است به دلیل کج بودن دستگاه موتور آن آسیب ببیند. آسیب دیدن موتور باعث ایجاد هزینه های زیاد در تعمیر می شود. به همین دلیل تراز نصب شدن دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. برای تعمیر لباسشویی در قزوین ، با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نگهداری و تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین

در ادامه نکاتی را در خصوص نگهداری صحیح از لباسشویی فاگور می خوانیم.

  • وسایل سنگین را روی لباسشویی نگذارید.
  • از تراز بودن دستگاه هنگام نصب و استفاده اطمینان پیدا کنید. تراز نبودن دستگاه، می تواند به موتور لباسشویی فاگور آسیب بزند و باعث لرزش های زیاد و ایجاد سر و صدا در دستگاه شما بشود.
  • حتما دستگاه را به اندازه استاندارد پر کنید. سبک بودن بیش از حد و سنگین کردن زیاد لباسشویی هر دو آسیب زاست.
  • پودر و یا مایع لباسشویی را به میزان مشخص شده روی بسته بندی آن در دستگاه بریزید. ریختن بیش از حد موارد شوینده نه تنها کمکی به تمیزتر شسته شدن لباس ها نمی‌کند، بلکه باعث ایجاد کف اضافه و آسیب دیدن برد و سایر قطعات الکتریکی می شود.
  • دکمه سلکتور لباسشویی فاگور را در خلاف جهت نچرخانید.
  • برای شستن لباس های مختلف، برنامه های شستشوی مختلف وجود دارند. با خواندن دفترچه راهنمای دستگاه، بهترین برنامه را برای شستشوی لباس خود انتخاب کنید تا بدون آسیب به لباس ها بیشترین کیفیت شستشو را تجربه کنید.

تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین

اگر ساکن قزوین هستید برای تعمیر لباسشویی فاگور در قزوین، توسط تکنسین متخصص و مجاز نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین و استفاده از قطعات یدک فابریک دستگاه و دریافت خدمات تضمین شده توسط تکنسین مجاز لباسشویی فاگور، با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. ( چرا بهتر است تعمیرات لباسشویی کرال در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی کرال در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی فاگور باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی فاگور در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی لباسشویی فاگور در قزوین | شعبه اصلی 91011297-028»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297