نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی وست پوینت در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

درباره مرکز تعمیر لباسشویی در قزوین تکنیگ

انتخاب برنامه نامناسب برای شست و شو و استفاده از برنامه‌ای که درجه حرارت آب را به مقدار بالایی افزایش می‌دهد

ایراد در المنت هیتر

اختلال در سیم‌کشی‌های داخلی

خراب شدن ترموستات لباسشویی

نشتی آب و نفوذ رطوبت به برد الکترونیکی

قطع و وصل شدن‌های زیاد جریان برق

استفاده از ماشین لباسشویی در فضایی که گرم است

تمام شدن عمر مفید برد و فرسودگی این قطعه

عدم تخلیه شدن کامل آب از داخل دیگ ماشین لباسشویی و باقی ماندن آب‌های آلوده داخل دستگاه

ایراد در لولای درب ماشین لباسشویی

ایراد در میکروسوئیچ دستگاه

خراب شدن سوئیچ فشار 

توجه نکردن به ظرفیت ماشین لباسشویی

خراب شدن تسمه

خراب شدن فیوز حرارتی

نقص فنی در خازن راه انداز

ایراد در برد الکترونیکی 

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی وست پوینت از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین

لباسشویی ها با عبور دادن پرفشار آب گرم از الیاف لباس، باعث تمیز شدن لباس ها می شوند. مواد شوینده، کمک می کنند تا لکه های چربی و کثیفی لباس از بین بروند. استفاده زیاد از این وسیله باعث می‌شود تا بعد از مدتی لباسشویی با مشکل رو به رو شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. در این مطلب در خصوص لباسشویی وست پوینت مطالبی را ارائه می کنیم. برای تعمیر لباسشویی در قزوین با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

لباسشویی وست پوینت

وست پوینت یک برند فرانسوی با بیش از پنجاه سال سابقه تولید محصولات با کیفیت در بازار لوازم منزل است. مهم ترین محصولات وست پوینت در کشورمان یخچال فریزر ساید بای ساید وست پوینت، کولر گازی وست پوینت و لباسشویی این برند است که مورد بحث مقاله پیش رو است. لباسشویی وست‌پوینت با دور موتورهای ۱۲۰۰دور و ۱۴۰۰ دور در نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین وجود دارند. این لباسشویی ها با برنامه های متنوع شستشو به بازار عرضه شده اند، و دارای کلاس شستشو و کلاس مصرفی A و بهتر می‌باشند، این لباسشویی ها دارای عملکرد ذخیره انرژی و عملکرد ذخیره آب می‌باشند. اگر از این محصولات استفاده می کنید و نیاز به تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین دارید، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین : ارورها و تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین

سیستم عیب یابی لباسشویی وست پوینت، کمک قابل توجهی به ساده تر شدن کار تعمیر لباسشویی می کند. ارورهای لباسشویی وست پوینت به صورت کامل در دفترچه راهنمای دستگاه توضیح داده شده است. شما نیز می‌توانید اختلال عملکرد لباسشویی وست پوینت خود را از طریق خواندن این دفترچه یا خواندن ادامه این مطلب پیدا کنید. با هم با معنی تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین را می‌خوانیم.

ارور E10: دلایل مختلفی می تواند باعث به وجود آمدن این خطا شود. این خطا به معنای وجود داشتن بیش از حد آب در لباسشویی است. همین طور احتمال دارد، شیر برقی لباسشویی از کار افتاده است. اگر موتور تخلیه از کار بیفتد، ممکن است آب پس از شستشو تخلیه نشود و آب از حد مجاز بیشتر شود. ممکن است سنسور تنظیم میزان ارتفاع آب لباسشویی یا هیدروستات خراب شده باشد و دستگاه به مشکل خورده باشد. در مرحله آخر ممکن است برد دستگاه خراب باشد و دستور توقف کار را به لباسشویی وست پوینت ندهد. برای تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E21: قفل در لباسشویی خراب شده یا میکروسوییچ آن ایراد پیدا کرده است. میکروسوییچ وظیفه دارد برای جلوگیری از نشت آب از ماشین لباسشویی، بسته بودن کامل قفل در لباسشویی را چک کند. در صورتی که این قطعه تایید بسته بودن در به برد را ندهد، دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. همین طور ممکن است سیم های ارتباطی بین برد و درب لباسشویی قطع شده باشند. برای تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ارورE33: این ارور سومین ارور پرتکرار در نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین بوده و به معنای ایراد در هیدروستات یا سنسور تنظیم ارتفاع آب، آب از لباسشویی سرریز کرده یا سطح آن خیلی پایین است. با بررسی و تعمیر هیدورستات، می توان ارور فوق را رفع کرد.

ارور E34: این ارور دلایل متفاوتی دارد. مثلا ممکن است دمای آب درون لباسشویی وست پوینت از تنظیمات خارج شده باشد یا سنسور تنظیم دما از کار افتاده است. قطع شدن ارتباط بین سنسور تنظیم دما و برد هم دلیل دیگر بروز این خطاست.

ارور E36: گرمایش آب با مشکل مواجه شده است و دمای آب به دمای مورد نظر برد برای اجرای برنامه‌های مختلف شستشو نمی رسد. ممکن است ایراد از سنسور حرارتی لباسشویی بوده باشد یا هیترهایی که کار گرم کردن آب ورودی را انجام می دهند، خراب شده باشند. لازم است تا هر دو قسمت بررسی شده و ایراد رفع شود. برای تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور E60: این ارور هم حاکی از ایراد در موتور ماشین لباسشویی است. ممکن است اتصال کوتاه در موتور نیز رخ داده باشد یا سنسور سرعت آن دچار ایراد شده باشد. باید ابتدا اتصال دهنده های و دسته سیم های موتور، بررسی شوند. سپس تاکومتر و اتصالات آن به موتور را چک کنید. بررسی موتور دستگاه و تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین، کاری کاملا تخصصی است. برای انجام آن از تکنسین مجاز وسیله خود کمک بگیرید.

ارور E70: این ارور کمتر در لباسشویی های دیگر اتفاق می افتد، اما به عنوان یک خطای پرتکرار در نمایندگی لباسشویی وست پوینت ثبت شده است و وقتی اتفاق می افتد که موتور لباسشویی دستور قطع کار را نگیرد و دکمه پاور نیز کار نکند. در این زمان لباسشویی وست پوینت چندین ساعت کار می کند و ممکن است موتور آسیب جدی ببیند. زمان هر برنامه شستشو کاملا مشخص است. اگر کار دستگاه بیشتر طول کشید، برای تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E70: برد الکترونیکی ماشین لباسشویی وست پوینت عملکرد درستی از خود نشان نمی دهد. در صورت نیاز لازم است برد الکترونیکی تعمیر و یا تعویض گردد. تعمیر برد کاری بسیار حساس است و این قطعه از مهم ترین قسمتهای لباسشویی وست پوینت است. برای تعمیر آن حتما از فرد متخصص کمک بگیرید.

راهکارهای نگهداری از لباسشویی وست پوینت

اما رفع هر کدام از ارورهایی که در قسمت قبل گفته شد، نیاز به هزینه مالی گاها بالایی دارد. خرابی های احتمالی لباسشویی وست پوینت می تواند به دلیل رعایت نکردن شرایط نگهداری آن رخ دهد، به همین دلیل، در ادامه نکاتی را در خصوص روش های مناسب نگهداری از لباسشویی وست پوینت می‌خوانیم:

  • لباسشویی وست پوینت را بیش از حد استاندارد سبک یا سنگین نکنید. سنگینی دستگاه به موتور آسیب می رساند و سبکی بیش از حد، درام را در دور تند از مدار حرکتی خارج می کند.
  • برنامه شستشوی مناسب را برای شستشن لباس های خود، از داخل دفترچه راهنمای دستگاه انتخاب کنید.
  • از تراز نصب شدن دستگاه اطمینان پیدا کنید و آن را پنج تا ده سانتی متر جلوتر از دیوار قرار دهید تا هوای کافی برای خنک کردن موتور، وجود داشته باشد. تراز نبودن دستگاه می تواند علاوه بر سر و صدای زیاد و لق زدن دستگاه، به موتور لباسشویی وست پوینت آسیب بزند.
  • فیلترهای لباسشویی را حداقل سالانه دو بار چک کنید تا با پرز و الیاف آن را مسدود نکرده باشد. اگر حیوان خانگی مانند سگ یا گربه دارید، این کار را در فواصل زمانی کوتاهتر انجام دهید.
  • زمانی که کار لباسشویی وست پوینت تمام شد، سی دقیقه در لباسشویی را باز بگذارید تا رطوبت خارج شده و لباسشویی خشک شود. وجود رطوبت، دیگ لباسشویی را به محلی برای رشد قارچها و باکتری ها تبدیل می کند.
  • سالانه چند بار، دستگاه را روی تمیز کردن اتومات بگذارید تا دستگاه را از جرم و آلودگی پاک شود.
  • دکمه سلکتور را به هیچ عنوان در خلاف جهت نچرخانید.
  • جای پودر لباسشویی را هر چند وقت یک بار از محفظه خارج کرده و آن را کاملا شسته و بگذارید خشک شود.

در صورت رعایت این نکات نیاز به نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین کم خواهد شد و طول عمر دستگاه شما افزایش خواهد یافت.

تعمیر لباسشویی وست پوینت در قزوین

لباسشویی وست پوینت دستگاهی خوش ساخت و با کیفیت است که به همین میزان حساسیت های تعمیر آن نیز بیشتر است. به همین دلیل، ما در مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، بهترین تکنسین های شهر را با حداقل 8 سال سابقه کار تخصصی روی ماشین لباسشویی، گلچین کرده و دوره آموزشی تعمیر تخصصی لباسشویی وست پوینت را برای آنها برگزار کردیم تا خیال همشهریان را از بابت کیفیت خدمات و عدم نیاز به پرداخت هزینه های اضافه و بعضا گزاف و دوباره کاری در تعمیر دستگاه، به دلیل ناشی بودن تعمیر کاران راحت کرده باشیم. شما نیز می توانید، برای تعمیر لباسشویی با خاطری آسوده، با نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین با شماره ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.( دریافت اطلاعت تعمیرات لباسشویی آاگ در قزوین )

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی وست پوینت در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی وست پوینت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی وست پوینت در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی لباسشویی وست پوینت در قزوین | شعبه اصلی 91011297-028»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297