نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین لباسشویی ویرپول | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیرماشین لباسشویی سامسونگ در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی ویرپول در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین
تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی ویرپول از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مشکلات رایج جهت تعمیر لباسشویی در قزوین

سر و صدای بیش از حد

خرابی می تواند از تراز نبودن لباسشویی و یا مشکل در بلبرینگ های دستگاه باشد. 

تخلیه نکردن آب

خرابی می تواند از قسمت پمپ تخلیه باشد. اتصال صحیح و باز بودن مسیر شلنگ تخلیه را چک کنید.

آبریزش از جلوی درب

می‌تواند به علت ایراد در لاستیک دور درب باشد

نشت آب از لباسشویی

ممکن است شیر برقی یا هیدروستات لباسشویی ایرادی پیدا کرده باشند

عدم ورود آب به لباسشویی

از وصل بودن جریان آب مطمئن شوید. شلنگ ها و لوله ورودی لباسشویی بررسی شود.

روشن نشدن دستگاه

خرابی می تواند از برد اصلی دستگاه باشد ولی در این مورد باید دستگاه مورد برسی قرار گیرد 

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین

تعمیر هر دستگاهی ممکن است به علت عدم دسترسی به خدماتی که دستگاه ارائه می دهد ، آزار دهنده باشد . لذا همه سعی می کنند تا اقداماتی را جهت پیشگیری از خراب شدن وسیله شان بکنند . یکی از این اقدامات ، سرویس کردن ماشین لباسشویی ویرپول در قزوین است. این کار علاوه بر این که ، هزینه های ناشی از تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین را کاهش می دهد ، بلکه هزینه سرویس لباسشویی ویرپول بسیار کم هزینه تر از هزینه تعمیرات و علی الخصوص تعویض قطعات می باشد. همچنین با سرویس کردن لوازم خود ، از خراب شدن زود هنگام دستگاه خود جلوگیری کنید و همچنین عملکرد دستگاه خود را بهبود ببخشید.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین و برخورداری از خدمات تعمیر لباسشویی با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین

هر دستگاهی در هنگام خراب شدن نیاز به عیب یابی توسط یک متخصص دوره دیده در حوزه مربوط به دستگاه خود دارد. از این رو بهتر است زمانی که دستگاهتان به مشکل می خورد ، پیش از اینکه خودتان هر اقدامی جهت تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین ، انجام دهید ؛ به تحقیق درباره بهترین نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین بپردازید که ، دستگاهتان  خدمات بیهوده و اشتباهی را دریافت نکند . چرا که ممکن است خدمات اشتباه به سلامت دستگاه شما آسیب بزند. در ادامه به بررسی مواردی خواهیم پرداخت که دانستنش موجب می شود ، که در هنگام معیوب شدن ماشین لباسشویی تان به راحتی بتوانید مشکل را تشخیص بدهید.

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین : علت اینکه لباسشویی لرزش و صدای زیاد دارد چیست؟

  • گاهی ممکن است متوجه سر و صدای زیاد و غیر عادی از سمت ماشین لباسشویی خود شوید. در این صورت بهتر است بدانید که مشکل ممکن است از خراب شدن بلبرینگ ماشین لباسشویی تان باشد . ممکن است پایه های کابین که زیر لباسشویی قرار دارد و وظیفه ایجاد اصطحکاک با سطح را دارند دچار فرسودگی و خوردگی شده باشند. متوازن نبودن پایه ها هم باعث ایجاد لرزش حین کارکردن می شود.
  • ممکن است کمک فنرها ضعیف یا شکسته شده باشند . در بخش بیرونی دیگ لباسشویی ، چند کمک فنر وجود دارد که برای ایجاد تعادل و تکان نخوردن دیگ تعبیه شده شده اند به مرور زمان این کمک ها ممکن است دچار شکستگی و نشتی و یا ضعیف شوند. که در این صورت نیاز به تعویض یا تعمیر خواهند داشت.
  • یکی دیگر از دلایلی باعث لرزش می شود زیاد بودن لباس ها داخل دیگ لباسشویی می باشد که باعث بهم خوردن تعادل می شود و بهتر است که از این کار پرهیز شود چون باعث خرابی بلبرینگ ها می شود.
  • یک نکته مهم اینکه اگر صدای ماشین لباسشویی زیاد شد و بوی سوختگی آمد احتمال خرابی موتور وجود دارد و بهتر است بانمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین تماس بگیرید. در صورت گرفتن خدمات از مجموعه ما ، تمامی خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی در قزوین در منزل و محل شما انجام می شود.

علت اینکه ماشین لباسشویی ویرپول آب ریزی دارد ، چیست؟

ممکن است متوجه شوید که ماشین لباسشویی شما دچار آب ریزی شده است و کف آشپزخانه را خیس کرده است. در این صورت بهتر است بدانید که این موضوع یعنی آب ریزی ماشین لباسشویی ویرپول در یک مسیر مشخص اتفاق می افتد. علت این موضوع نیز می تواند نشتی در برخی از قطعات لباسشویی تان باشد. یعنی ممکن است سوراخ شدن لاستیک دور درب، پوسیدگی لوله شلنگ ها، سوراخ شدن جاپودری ، خراب شدن پمپ تخلیه ، خراب شدن شیر برقی علت اصلی این موضوع باشند که جهت رفع هر کدام به تنهایی نمی توانید کاری از پیش ببرید و نیاز دارید که حتما به نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین مراجعه کنید.

علت اینکه آب داخل ماشین لباسشویی ویرپول تخلیه نمی شود ، چه می تواند باشد و برای رفع آن ، آیا نیازی به نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین وجود دارد؟

گاهی ممکن است در هنگام خارج کردن لباس ها از دیگ ماشین لباسشویی ، متوجه شوید که داخل دیگ پر از آب است و ماشین لباسشویی ویرپول قادر به تخلیه این آب نبوده است. در این صورت بهتر است بدانید که این موضوع می تواند به دلیل خراب شدن پمپ تخلیه صورت بگیرید که ممکن است با تعمیر لباسشویی ویرپول در قزوین ، این مشکل حل شود ؛ و یا اینکه نیاز باشد که پمپ تخلیه را با نمونه اورجینالی تعویض کنید. جهت این کار بهتر است با نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین ، و یا در صورت داشتن کارت گارنتی و خدمات پس از فروش ، با نمایندگی های تعمیرات لباسشویی ویرپول در قزوین در تماس باشید.

البته ممکن است این موضوع مربوط به قسمت رله که در قسمت برد الکتریکی می باشد ، نیز پیش بیاید.

همچنین ممکن است شلنگ خروجی آب (شلنگ تخلیه ) پیچ و تاب خورده باشد و مسیر خروجی بسته شده باشد.

علت اینکه در هنگام دست زدن به ماشین لباسشویی ویرپول دچار برق گرفتگی می شوید ، چیست؟

گاهی ممکن است در هنگام دست زدن به درب ماشین لباسشویی ویرپول و یا پنل آن دچار برق گرفتگی شوید . که علت این موضوع می تواند به این دلیل باشد که سیم ارت  ماشین لباسشویی ویرپول ، به درستی به مسیر تخلیه زمین هدایت نشده است.

همچنین ممکن است بخشی از سیم کشی داخل لباسشویی لخت شده باشد جهت تماس با بدنه لباسشویی موقع تماس دست به آن دچار برق گرفتگی شوید. در هر صورت بهتر است با یک متخصص در این باره مشورت کنید. جهت ارتباط با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین و برخورداری از خدمات تعمیر لباسشویی ویرپول با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.

علت اینکه آب وارد ماشین لباسشویی ویرپول نمی شود ، چیست؟

گاهی ممکن است متوجه شوید پس از روشن کردن لباسشویی و ریختن لباس ها به درون دستگاه ، شاهد پر شدن آب به درون آن نشوید. علت این موضوع می تواند به دلایلی مانند : خراب بودن شیربرقی ، میکروسویچ درب ، برد الکترونیک یا تایمر ( مدل های تایمری ) مربوط باشد. و یا اینکه ممکن است مشکل از شلنگ ورودی آب باشد که پیچ خورده است و در ابتدا بسته شده است و یا اینکه فیلتر تصفیه آب در اثر جمع شدن رسوب و جرم مسدود شده باشند. در هر صورت لازم است که با متخصصین ما در نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین در حوزه تعمیر لباسشویی ، در تماس باشید.

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی ویرپول در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ویرپول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی ویرپول در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
رضا داوطلب

سلام خدمت شما تیم قزوین تکنیک ما مارک لباسشویی مون ویرپول هست شما برای خارج قزوین هم خدمات دارید

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297