نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین

چرا بهتر است تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین لباسشویی گرنیه | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیرماشین لباسشویی گرنیه در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی گرنیه در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین
تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر لباسشویی گرنیه از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند.
مجموعه قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مشکلات رایج جهت تعمیر لباسشویی در قزوین

سر و صدای بیش از حد

خرابی می تواند از تراز نبودن لباسشویی و یا مشکل در بلبرینگ های دستگاه باشد. 

تخلیه نکردن آب

خرابی می تواند از قسمت پمپ تخلیه باشد. اتصال صحیح و باز بودن مسیر شلنگ تخلیه را چک کنید.

آبریزش از جلوی درب

می‌تواند به علت ایراد در لاستیک دور درب باشد

نشت آب از لباسشویی

ممکن است شیر برقی یا هیدروستات لباسشویی ایرادی پیدا کرده باشند

عدم ورود آب به لباسشویی

از وصل بودن جریان آب مطمئن شوید. شلنگ ها و لوله ورودی لباسشویی بررسی شود.

روشن نشدن دستگاه

خرابی می تواند از برد اصلی دستگاه باشد ولی در این مورد باید دستگاه مورد برسی قرار گیرد 

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین

برای اینکه از ماشین لباسشویی خود در برابر هر گونه مشکلی مراقبت کنید ، لازم است که اقدامات لازم را جهت این کار بدانید. از این رو ما در ادامه این مطلب ، راهکارهایی جهت شناخت عواملی که سلامت ماشین لباسشویی شما را تهدید می کنند را بررسی خواهیم کرد. جهت ارتباط با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین و برخورداری از خدمات تعمیر لباسشویی با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید. در صورتی که دستگاه شما دارای کارت گارانتی و یا خدمات پس از فروش می باشد ، با نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه در قزوین در تماس باشید.

نکات ایمنی استفاده از لباسشویی گرنیه چیست و چگونه می توان از تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین پیشگیری کرد؟

همانطور که در مطلب قبل اشاره کردیم ، مهم است که چه اقداماتی را جهت حفظ و نگهداری از سلامت ماشین لباسشویی خود انجام می دهید. همچینین نکاتی وجود دارد که باید برای رعایت ایمنی خود رعایت کنید تا دچار دردسر نشوید. چرا که حتی متخصصین نیز ، گاهی اوقات خود را در معرض خطر می بینند ، بنابراین به عنوان یک فرد عادی ، که اطلاعات تخصصی درباره تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین ندارد ، برای شما خطرناک تر است. نکات ایمنی شامل موارد زیر است.

در قدم اول ، اولین موردی که باید نگران آسیب دیدن از آن باشید ، جریان برق است. زمانی که می خواهید مواردی را در لباسشویی خود چک کنید و دستگاه خود را شخصا عیب یابی کنید ، ضروری است که حتما مطمئن شوید دستگاه را از برق کشیده اید. همچنین ضروری است تا از نحوه عملکرد ماشین لباسشویی گرنیه آگاه باشید ، چرا که برخی از ماژول های جدید ماشین لباسشویی می توانند حتی بعد از جدا شدن ماشین لباسشویی از برق ضربه بزنند. اگر برای کار با وسایل برقی واجد شرایط و شایسته نیستید ، حتی به برداشتن درب و پنل پشتی نیز فکر نکنید. در زمان تعمیر لباسشویی در قزوین ، باید بسیار مراقب باشید که حواستان پرت نشود و یا اینکه زیاد درگیر تعمیر دستگاه نشوید که فراموش کنید دستگاه به برق متصل شده است ، به ویژه هنگامی که در حین آزمایش به برق وصل و جدا کردن آن ادامه می دهید.

اقدامات احتیاطی که باید پیش از رسیدن به مرحله تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین ، به انجام آن ها بپردازید چیست؟

از جمله اقداماتی که باید در حین استفاده از ماشین لباسشویی گرنیه ، باید به رعایت آن ها توجه کافی را نشان بدهید ، موارد زیر است. با ما همراه باشید.

  • حتما زمانی که ماشین لباسشویی را باز کردید ، آن را به حال خود در وسط آشپرخانه رها نکنید . چرا که ممکن است کسی بدون اطلاع به سیم های لخت دست بزند و دچار برق گرفتگی شود.
  • همیشه از وارونه نشدن ماشین لباسشویی پیش از انجام تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین ، اطمینان حاصل کنید زیرا آب می تواند بر روی قطعات برقی جاری شود. اگر می خواهید دستگاه به قسمت های زیر دستگاه دسترسی داشته باشد ، می توانید آن را در پشت یا جلو قرار دهید.
  • حتما پیش از اینکه ماشین لباسشویی گرنیه را جهت انجام امور مربوط به تعمیر ، بیرون بکشید ؛ از اینکه شیلنگ های پر کننده در قسمت پشتی ماشین ، به اندازه کافی بلند باشند ، اطمینان حاصل کنید. به این علت که بسیاری از شیلنگ ها آنقدر بلند نیستند که به شما اجازه می دهند ماشین لباسشویی را به طور کامل بیرون بیاورید و اتصالات پلاستیکی می توانند آب را در همه جا از بین ببرند.
  • پس از انجام تعمیر ، همیشه مطمئن شوید که ماشین لباسشویی خاموش است و آن را بدون مراقبت رها نکنید. همیشه آن را به درستی و به طور کامل از نظر نشت یا خطا آزمایش کنید.
  • وسایل ایمنی مانند قفل درب یا فیوز را در اطراف رها نکنید.
  • این نکات ایمنی می تواند به شما در کاهش خطر تصادفات در خانه یا محل کار شما کمک کند. با این حال توصیه می شود در صورت بروز مشکل در لوازم خانگی خود مانند ماشین لباسشویی ، همیشه از خدمات متخصصین این حوزه استفاده کنید. به این علت که ایمن تر است که این کار را در اختیار افرادی بگذاریم که دارای دانش و تجربه زیادی در آن زمینه هستند.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین و برخورداری از خدمات تعمیر لباسشویی با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی گرنیه و استفاده از از خدمات تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین

ماشین لباسشویی گرنیه ، دارای مشکلات خاص و رایجی می باشد که ممکن است برخی شان در سایر برند ها نیز مشترک باشد. از این رو در ادامه این مطلب به بررسی برخی از این مشکلات خواهیم پرداخت و مختصر توضیحی درباره هر کدام از آن ها خواهیم داد. بهتر است جهت پیشگیری از تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین ، به رعایت این نکات بپردازید.

علت اینکه ماشین لباسشویی گرنیه قادر به گرم کردن آب نمی باشد ، چیست؟

بهتر است بدانید که برای اینکه  سیستم گرمایش آب ماشین لباسشویی گرنیه را مورد بررسی قرار دهید ، نمی توانید تنها به دمای شیشه درب ماشین لباسشویی خود اکتفا کنید چرا که ، عموماً در لباسشویی،  عدم گرم کردن آب تا دمای مناسب با توقف چرخه کاری و نمایش اروری خاص ( مانند F02 در لباسشویی گرنیه ) همراه می باشد. از دلایل بروز این مشکل می توان به خرابی المنت حرارتی ، ترموستات ، هیدروستات و یا تایمر لباسشویی اشاره کرد . جهت بررسی قطعات فوق نیاز به مولتی متر بوده و تعویض آن مستلزم حضور تکنسین متخصص می باشد. لذا جهت ارتباط با کارشناسان ما در قزوین تکنیک و برخورداری از خدمات تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین با شماره تماس ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس حاصل فرمایید.

چرا قزوین تکنیک ، انتخاب شماست؟

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین با دارا بودن افرادی متخصص ، کاردان و کاربلد در حوزه تعمیر لباسشویی گرنیه در قزوین ، با سال ها تجربه کار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ، این افتخار را دارند که به عنوان با کیفیت ترین و بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوزام خانه و آشپزخانه ، شناخته شوند. همچنین رضایت مندی بالای این مشتریان عزیزمان در طول سال های همکاری ، ضمانتی بر کیفیت ، دقت و سرعت خدمات ما می باشد.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی گرنیه در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی گرنیه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی گرنیه در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
محسن ذاکر زاده

داخل لباسشویی ما آب جمع میشه وقتی خاموشه تعمیرکاراتون میتونن بیان برای تعمیر امشب

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297