نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین

چرا بهتر است تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر ال جی در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر ال جی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر ال جی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات مایکروفر ال جی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین
تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات مایکروفر ال جی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین

مایکروفر نمی‌تواند غذا را به خوبی گرم کند

علت به وجود آمدن این مشکل میتواند از خرابی مگنترون، سوختن دیود دستگاه، خرابی خازن، ایراد قفل درب دستگاه و… باشد.

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر در حین کار

ریشه این مشکل می‌تواند در اثر خرابی قفل درب دستگاه، ایراداتی در فن موتور، خرابی ترانسفورمر، خراب شدن سوییچ یا خازن و… باشد.

جرقه زدن مایکروفر

دیود مایکروفر مشکل دارد ، سوختگی در دیواره یا کف مایکروفر ، خرابی پوشش هادی مگنترون ، از بین رفتن قطعات فلزی و لعاب ، خرابی همزن مایکروفر

مایکروفر صدای بلند تولید می‌کند

اگر مایکروفر شما پرسروصدا است یا صداهای عجیب و نامعقولی تولید می‌کند، ممکن است ناشی از نقص لوله مگنترون باشد.

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین:

مایکروفر ها جز مهم ترین و پر کاربرد ترین لوازم ها در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند. با استفاده از این وسیله کاربران قادر خواهند بود در کمترین زمان ممکن غذا های خود را آماده و سرو کنند. به سبب کاربرد ویژه ای که این وسیله ها دارند، در سال های اخیر بسیار رایج شده و فروش آن ها بسیار افزایش پیدا کرد. مایکروفر ال جی یکی از مایکروفر هایی می باشد که بسیار با کیفیت است اما با این حال ممکن است در برخی مواقع دچار نقص یا ایراد شود.

کاربران و دارندگان مایکروفر ال جی ممکن است در برخی مواقع متوجه نقص و ایرادی در مایکروفر خود شوند که در این صورت لازم است برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین توسط نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر کمک بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین

خرابی ها و نقص های مایکروفر ال جی:

همان طور که پیش از این نیر ذکر شد ممکن است کاربران در مایکروفر ال جی ایراد ها و نقص هایی را مشاهده کنند. در برخی موارد این نقص ها جزیی می باشند و افراد عادی نیز توانایی بر طرف کردن آن ها را دارند؛ اما در بعضی مواقع دیگر ایراد ها تخصصی می باشند و لازم است برای برطرف کردن این خرابی ها از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند.

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین به کاربران و دارندگان این وسیله در تعمیر لوازم و وسایل خود کمک می کنند.

ارور یا کد خطا E1  در مایکروفر ال جی:

زمانی کاربران و دارندگان مایکروفر ال جی این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می کنند که اشکال و نقصی در ترمیستور دستگاه وجود داشته باشد. به بیان ساده تر در زمان اتصال کوتاه شدن ترمیستوراین ارور نمایش داده می شود.  برای رفع این ارور لازم است که ترمیستور دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود نقص یا ایراد آن را تعمیر یا تعویض کنید.

کاربران و دارندگان این مایکروفر می توانند برای رفع این ارور از نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین کمک بگیرید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و متخصصان با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

 

تعمیر مایکروفر توسط نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین با ارور یا کد خطا E2

اگر در حالت کانکشن دمای دستگاه در مدت ۱۰ دقیقه بیشتر از ۱۰۰ درجه سانتی گراد باشد این ارور و کد خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود. به بیان دقیق تر این ارور و کد خطا نشانگر ایراد و نقص در کانکشن دستگاه می باشد. بنابراین برای رفع این ارور لازم است که حالت کانکشن دستگاه را تنظیم کنید. تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه ای انجام می شود.

ارور یا کد خطا E10 در مایکروفر ال جی:

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود که ایرادی در دکمه های دستگاه وجود داشته باشد. به این صورت که زمانی که دکمه های مایکروفر ال جی اتصال کوتاه شده باشند این ارور به وجود می آید.  برای بر طرف کردن این ارور لازم است که از صحت و سالم بودن این دکمه ها اطمینان حاصل فرمایید.

شما می توانید برای تعمیر مایکروفر ال جی خود از نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین کمک بگیرید. این نمایندگی با دارا بودن متخصصان و کارشناسان با تجربه مایکروفر شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر خواهند کرد. 

 تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین

تعمیر مایکروفر ال جی توسط نمایندگی ال جی در قزوین با ارور یا کد خطا F10

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در دکمه های دستگاه وجود داشته باشد. اگر دکمه های مایکروفر ال جی گیر کرده باشد این ارور بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود. تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه ای انجام می شود.

ارور یا کد خطا F11 در مایکروفر ال جی:

این ارور و کد خطا بیانگر وجود نقص و ایراد در موتور مایکروفر می باشد. در این ارور ارتباط بین موتوراینورتر و برد الکترونیکی دستگاه برقرار نمی شود. برای رفع این ارور لازم است از ارتباط صحیح بین این دو قطعه اطمینان حاصل فرمایید. برای تعمیر این ارور می توانید از تیم های تعمیر مایکروفر کمک بگیرید. تعمیر مایکروفر ال جی توسط نمایندگی های مختلفی انجام می شود. نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین به کاربران در تعمیر مایکروفر ال جی کمک می کند.

تعمیر مایکروفر ال جی توسط نمایندگی ال جی در قزوین با ارور یا کد خطا F17

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر مایکروفر ال جی نمایش داده شود که سنسور و حسگر دمایی اینورتر دچار نقص و ایراد شده باشد. برای رفع این ارور و نقص لازم است این سنسور و حسگر را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن، آن را تعمیر کنید. همچنین کاربران و دارندگان مایکروفر ال جی می توانند در صورت نیاز از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. تعمیر مایکروفر ال جی در قزوین توسط نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین کمک بگیرند.

نمایندگی  مایکروفر ال جی در قزوین

کد خطا یا ارور LOC در مایکروفر ال جی:

زمانی که این ارور بر روی صفحه نمایشگر شما نمایش داده می شود؛ اشکال و نقص بزرگی در دستگاه وجود ندارد. برای رفع این ارور کافی است که کلید stop را فشار داده و نگه دارید تا این ارور از روی صفحه نمایشگر مایکروفر شما پاک شود.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله و متن بالا ذکر شد مایکروفر ها کاربرد های بسیاری در آشپزخانه ها دارند و در آسان و ساده شدن بسیاری از کار های مربوط به  پخت و آماده سازی غذا بسیار موثر هستند. مایکروفر ال جی نیز یکی از با کیفیت ترین مایکروفر های موجود در بازار می باشد. با این حال ممکن است در برخی مواقع نقص ها و ایراد هایی در این مایکروفر ایجاد شود که در این صورت پیشنهاد می شود کاربران سریعا اقدام به تعمیر آن کنند تا تقص های بیشتری به وجود نیاید.

تعمیر مایکروفر در قزوین توسط نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی مایکروفر ال جی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر ال جی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر ال جی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
محبوبه

سلام خسته نباشید من ماکروفرم موقع روشن کردن جرقه میزنه علتش چیه؟

سمانه

سلام سینی مایکروفر سایز ۳۲ میخواستم

شیرین جعفری راد

ماکروفر ما غذارو گرم نمیکنه قابل تعمیر هست به نظرتون؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297