نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین

چرا بهتر است تعمیر مایکروفر سانی در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر سانی در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر سانی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر سانی در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر سانی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر سانی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات مایکروفر سانی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر مایکروفر سانی در قزوین
تعمیر مایکروفر سانی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات مایکروفر سانی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر مایکروفر سانی در قزوین

مایکروفر نمی‌تواند غذا را به خوبی گرم کند

علت به وجود آمدن این مشکل میتواند از خرابی مگنترون، سوختن دیود دستگاه، خرابی خازن، ایراد قفل درب دستگاه و… باشد.

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر در حین کار

ریشه این مشکل می‌تواند در اثر خرابی قفل درب دستگاه، ایراداتی در فن موتور، خرابی ترانسفورمر، خراب شدن سوییچ یا خازن و… باشد.

جرقه زدن مایکروفر

دیود مایکروفر مشکل دارد ، سوختگی در دیواره یا کف مایکروفر ، خرابی پوشش هادی مگنترون ، از بین رفتن قطعات فلزی و لعاب ، خرابی همزن مایکروفر

مایکروفر صدای بلند تولید می‌کند

اگر مایکروفر شما پرسروصدا است یا صداهای عجیب و نامعقولی تولید می‌کند، ممکن است ناشی از نقص لوله مگنترون باشد.

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین

 مایکروفرها از جمله مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل و ابزار ها در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها می باشند. با استفاده از این وسایل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه از جمله کار های مربوط به پخت و پز، گرم کردن و داغ کردن غذا بسیار سریع تر انجام می شود. بنابراین در وقت و زمان کاربران بسیار صرفه جویی می‌ شود. مایکروفر سانی یکی از با کیفیت ترین مایکروفر های موجود در بازار می باشد که بسیاری از افراد علاقه مند به خرید این مایکروفر هستند.

 ممکن است کاربران در حین استفاده از دستگاه خود متوجه ایراد و نقصی در آن شوند که در این صورت می‌ توانند از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله مایکروفر کمک خواهد کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این نمایندگی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین

 نقص و خرابیهای مایکروفر سانی

 همان طور که در متن مقدمه نیز ذکر شد ممکن است کاربران در حین استفاده از مایکروفر خود متوجه وجود نقص و ایراداتی در دستگاه شوند که سبب ایجاد اختلال در کار دستگاه می شود. در صورت بروز این قبیل مشکلات کاربران ملزم هستند از متخصصان و کارشناسان تعمیر لوازم خانگی کمک بگیرند. تعمیر مایکروفر سانی در قزوین توسط نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین صورت می‌ گیرد.

 تعمیر مایکروفر سانی  در صورت روشن نشدن دستگاه

 اگر کاربران در حین استفاده از مایکروفر سانی متوجه شدند که دستگاه روشن نمی شود، لازم است مواردی را مورد بررسی قرار دهند. اول از همه لازم است ولتاژ برق ورودی و اتصالات و سیم های دستگاه و ورودی برق را با دقت مورد بررسی قرار دهند و اگر ایرادی در آن وجود داشت؛ آن را برطرف نمایند. همچنین پیشنهاد می شود برد الکترونیکی دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود نقص یا ایراد آن را برطرف کنید.

تعمیر مایکروفر سانی در قزوین

 تعمیر مایکروفر توسط نمایندگی مایکروفر در قزوین در صورت بروز مشکل در گرم کردن غذا

 اگر کاربران متوجه ایراد یا نقصی در گرم کردن غذا توسط مایکروفر شدند؛ لازم است برخی از قطعات را مورد بررسی قرار دهند. از قطعات موثر در گرم شدن دستگاه می‌ توان به دیود و خازن آن اشاره کرد و بررسی کردن این قطعات از کار هایی است که کاربران در مواجه شدن با این مشکل باید انجام دهند. همچنین پیشنهاد می‌ شود برد الکترونیکی دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهند زیرا در صورت وجود نقص در برد الکترونیکی نیز این مشکل به وجود می‌آید.

  تعمیر مایکروفر سانی در صورت کار نکردن گریل دستگاه

 از جمله ایرادات این نوع مایکروفر که سبب کار نکردن گریل دستگاه می‌ شود، ایراد و نقص در ترموستات و المنت دستگاه است. همچنین پیشنهاد می شود کاربران در صورت بروز این مشکل برد الکترونیکی مایکروفر را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهند.  کاربران می توانند برای تعمیر مایکروفر خود از نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین کمک بگیرند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این نمایندگی با  شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در قزوین

 جمع بندی

 همان طور که در مقاله بالا ذکر شد مایکروفر ها جزء کاربردی ترین و موثرترین لوازم و ابزار ها در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها می باشند. بنابراین وجود نقص و ایراد در آن ها بسیاری از کارها عقب می‌افتد و زمان و وقت کاربران را تلف می شود. بنابراین لازم است کاربران در هنگام مواجه شدن با نقص و ایراد در مایکروفر خود سریعا اقدام به تعمیر آن کنند. تعمیر مایکروفر در قزوین  توسط نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

 

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی مایکروفر سانی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر سانی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر سانی  باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر سانی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297