نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1. در هنگام مواجه شدن با صدای زیاد پکیج آماتیس، چه عواملی باید بررسی شوند؟

اگرچه فعالیت این پکیج‌ها با تولید اندکی صدا همراه است، اما گاهی شدت صداهای ایجاد شده از حالت عادی خارج می‌شود و به شما هشدار می‌دهد که اتفاقی در حال وقوع بوده که نیازمند بررسی‌های تخصصی است. اولین عاملی که باید برای پیدا کردن علت صدای ناهنجار این دستگاه‌ها بررسی شود، وضعیت محل نصب پکیج آماتیس از نظر هموار بودن یا نبودن آن است. همچنین این احتمال وجود دارد که علت این مشکل ناشی از لوله‌کشی‌های نامناسب باشد. سایر مواردی که باید در هنگام برخورد با صدای زیاد پکیج آماتیس مورد بررسی قرار بگیرند، شامل موارد زیر هستند:

 • سوپاپ‌های دستگاه
 • وضعیت مبدل اصلی پکیچ آماتیس از نظر وجود رسوبات در آن
 • کم بودن فشار آب ورودی دستگاه
 • پدیده انقباض و انبساط اجزای داخلی پکیج به دلیل ورود آب سرد در هنگام زمستان و اختلاف دمای بالای آب با قسمت‌های مختلف پکیج
 • وجود هوا در مدار داخلی دستگاه
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چه دلایلی پشت نشت آب از پکیج آماتیس هستند؟

نشت آب یا چکه کردن آب از پکیج‌های آماتیس پدیده جدی است که باید سریعاً برای حل آن اقدام کنید. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی که می‌توانند به نشت آب از دستگاه منجر شوند، استفاده از خدمات تعمیرکاران مبتدی و نصب اشتباه دستگاه است. از این رو، همواره توصیه می‌شود که خدمات مرتبط با پکیج‌های آماتیس را از مراکز معتبری مانند مجموعه قزوین تکنیک دریافت کنید و از کارشناسان حرفه‌ای آن کمک بخواهید. سایر مواردی که می‌توانند در این زمینه نقش مهمی ایفا کنند، عبارت‌اند از:

 • شل شدن اتصالات آب دستگاه و یا خرابی واشرهای پکیج
 • فراتر رفتن فشار آب از حالت استاندارد
 • وجود ترک یا سوراخ در مبدل دستگاه
 • وجود نقص در شیر اطمینان پکیج آماتیس
 • ایراد پیدا کردن لوله‌های انتقال آب به دستگاه و فرسودگی یا زنگ‌زدگی آن‌ها
 • خراب بودن سنسورهای دمایی تعبیه شده در پکیج و گزارش اشتباه دمای آب
 • خراب بودن پمپ سیر کولاتور
 • اشکال در شیر پرکن دستگاه
 • خرابی و فرسودگی شیر ورودی

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین

در سالهای اخیر استفاده از پکیج ها به دلیل راندمان بالا، مصرف انرژی کم و فضای کمی که اشغال می کنند، بیشتر شده است. یکی از برندهایی که طرفداران زیادی دارد، برند آماتیس است. در این پکیج ها از تکنولوژی روز استفاده شده و کار تعمیر آن ها نیز حتما باید توسط تکنسین مجاز نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین صورت بگیرد. برای دسترسی فوری به تکنسین متخصص و مجرب با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج آماتیس در قزوین

شناخت پکیج آماتیس

پکیج های آماتیس، با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، از لحاظ عملکرد و ایمنی، کارکردی ساده و بی نقص را تضمین می نماید. پکیج و شوفاژ دیواری آماتیس، با بازدهی بالای 93 درصد و در سه ظرفیت ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ از نوع تک مبدله و دو مبدله، دارای فن و دیجیتال و هوشمند، دارای صفحه نمایشگر و سیستم عیب یابی خودکار، با رده انرژی B تولید و در نمایندگی پیکج آماتیس در قزوین عرضه می‌شوند.

ارورهای رایج ثبت شده در نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین

سیستم عیب یابی خودکار پکیج آماتیس، به کمک تکنسین و کاربر می‌آید تا به راحتی مشکل دستگاه را پیدا کرده و برای رفع ایراد آن اقدام کنند. در ادامه معنی برخی ارورهای دستگاه را با هم می‌خوانیم.

ارور E01:‌ این ارور نشانگر ایراد در احتراق و عدم تشکیل شعله است. پس از اطمینان از اتصال جریان ورودی گاز دستگاه را ریست کنید. در بیش تر مواقع ایراد رفع می‌شود. اگر با این کار مشکل مرتفع نشد برای تعمیر پکیج در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور E02: این ارور خبر از ایراد در سنسور حرارتی دستگاه می‌دهد. همین طور احتمال دارد، اشکال در کلید حرارتی و به نقطه جوش رسیدن آب در مبدل حرارتی دستگاه است. دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید تا خنک شود. سپس، از تکنسین مجاز نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین کمک بگیرید.

 تعمیر پکیج آماتیس در قزوین

ارور E03: ارور به دلیل اشکال در تخلیه دود از پکیج است. حتما، مشکل را جدی بگیرید تا خطری برای ساکنان خانه به وجود نیاید. علت اصلی بروز این خطا، ایراد در محفظه دودکش یا ایراد در پرشر فن است. فن و پرشر را بررسی کنید. اگر فن کار نمی‌کرد به جز خرابی خود فن ممکن است ایراد از برق دستگاه هم باشد.

ارور E04: این خطا به معنی کم بودن فشار هواست. فشار سیستم را بررسی کرده و مدار گرمایشی پکیج را پر کنید. برای تعمیر پکیج آماتیس در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

ارور E05: ایراد در سنسور مدار وجود دارد. برای تعمیر یا تعویض این سنسور، با تکنسین مجاز نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین تماس بگیرید.

ارور E06: اشکالی در حسگر مدار مصرفی وجود دارد. ابتدا دستگاه را ریست کنید و اگر مشکل حل نشد، برای تعمیر این سنسور اقدام کنید.

ارورE09: ایراد پرتکرار دیگری که در نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین به ثبت رسیذه است، وجود بیش از حد آب در سیستم به دلیل باز ماندن شیر پر کن دستگاه است. تخلیه آب مدار گرمایشی از طریق شیر تخلیه و یا هواگیری رادیاتورها و رساندن آن به ۱٫۵ بار راه حل رفع این ارور است.

ارور E10: حسگر فلو سوییچ پکیج آماتیس خراب شده و باید برای تعویض آن اقدام کنید.

با تعدادی از پرتکرارترین خطاهای ثبت شده در نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین آشنا شدیم. اما برای فهمیدن معنی دقیق تمام خطاها و نحوه کار و نگهداری این پکیج حتما دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت مطالعه نمایید.

نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین

تعمیر پکیج آماتیس در قزوین

تکنسین های قزوین تکنیک، با حداقل 8 سال سابقه موفق تعمیر پکیج و دسترسی به آخرین راهکارهای تعمیر پکیج ایساتیس، آماده ارائه خدمات سریع، با کیفیت و در محل به همشهریان عزیز هستند. برای دسترسی به این خدمات با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید ( برای دریافت اطلاعات تعمیرات پکیج استانبول در قزوین اینجا کلید کنید )

نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج آماتیس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج آماتیس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج آماتیس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج آماتیس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297