نمایندگی پکیج استانبول در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج استانبول در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج استانبول در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج استانبول | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج استانبول در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین 

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج استانبول در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج استانبول در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج استانبول در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج استانبول در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج استانبول در قزوین
تعمیر پکیج استانبول در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج استانبول در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج استانبول در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین

پکیج وسیله ای کوچک است که مورد استفاده بسیاری از سازندگان به خصوص در شهرهای بزرگ قرار می‌گیرد. علت این امر را می‌توان در فصای کوچکی که برای نصب این دستگاهها لازم است پیدا کرد. به این ترتیب، دیگر نیازی نیست، تا در این گرانی زمین و مسکن، فضای بزرگی را برای شوفاژخانه در نظر گرفت. در این میان شرکت های کوچک و بزرگ بسیاری به تولید این وسیله ورود کرده اند. یکی از این برندها، استانبول است. انواع این دستگاهها، در نمایندگی پکیج استانبول در قزوین عرضه می‌شوند. کار تعمیر پکیج در قزوین ، در مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ زیر نظر تکنسین متخصص و مجرب انجام می‌شود.

نمایندگی تعمیر پکیج استانبول در قزوین

پکیج استانبول

استانبول همان طور که از نام آن می توان حدس زد یک برند ترکیه ای است. پکیج دیواری استامبول در ظرفیت های مختلف، دارای کارکرد بسیار عالی و عملکرد خوب است. پکیج دیواری استامبول از قطعات اصلی ایتالیای و ترکیه ای بهره می برد. فن FIME ایتالیا کم صدا ترین فن پکیج می باشد و مانع از برهم خوردن آرامش شما در هنگام کارکرد پکیج می گردد. بلوک ست برنجی ترکیه ARCELL از ویژگی این محصول به حساب می آید. مبدل دوم از جنس استیل ضد رسوب zilmet می باشد. رسوب گرفتن این قطعه باعث پایین آمدن راندمان پکیج می‌شود. گارانتی 3 ساله این محصول از کیفیت بالای قطعات و دوام بالای این محصولات خبر می‌دهد. برای تعمیر پکیج استانبول به نمایندگی پکیج استانبول در قزوین مراجعه کنید.

ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی پکیج استانبول در قزوین

کیفیت بالای ساخت و دوام قطعات، تضمینی برای سلامت همیشگی دستگاه شما نیست. اگر نیاز به تعمیر پکیج استانبول پیدا کردید، باید دلیل خرابی دستگاه را بدانید تا برای رفع آن در محل، توسط تکنسین متخصص اقدام کنید. دانستن علت خرابی، به شما کمک می‌کند تا مشکل را به درستی برای تعمیرکار توضیح دهید و مطمئن شوید او قطعه مورد نیاز برای تعمیر در محل را به همرا می‌آورد. در ادامه با هم معنی برخی ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج استانبول در قزوین را می‌خوانیم:

نشتی آب

لوله ها و اتصالات را چک کنید و در صورت شل بودن یا سوراخ شدن آن ها را درست کنید. اگر ایرادی پیدا نکردید احتمالا مخزن پکیج ایراد دارد و یا سوراخ شده است. برای تعمیر پکیج استانبول در ترکیه و رفع فوری مشکل، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

 تعمیر پکیج استانبول در قزوین

گرم نبودن آب

اگر آب پکیج گرم نبود، ابتدا از کم نبودن ارتفاع شعله و وصل بودن گاز مطمئن شوید. سپس فشار آب را چک کنید. اگر فشار آب هم مناسب بود احتمالا دستگاه رسوب گرفته و نیاز به رسوب گیری دارد. اگر به تکنسین متخصص برای رسوب گیری، سرویس و تعمیر پکیج استانبول در قزوین نیاز داشتید از طریق شماره های موجود در سایت با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد

ایراد پرتکرار دیگر ثبت شده در نمایندگی پکیج استانبول در قزوین، که ممکن است بدون دیدن کد خطا با آن رو به رو شوید، سر و صدای زیاد است. این مشکل احتمالا به دلیل هواگرفتگی لوله هاست. می‌توانید سیستم را از طریق شیر هواگیری خود دستگاه یا شوفاژها، هواگیری کنید. برای این که نگران خیس شدن منزل نباشید بهترین گزینه برای هواگیری حوله خشک کن حمام است. برای تعمیر دستگاه خود، حتما از تکنسین مجاز نمانیدگی پکیج استانبول در قزوین کمک بگیرید.

مشکل در خروج دود

اگر خروج دود از محفظه احتراق پکیج استانبول با مشکل رو به رو شود و میزان دی اکسید کربن بیش از حالت عادی باشد، لازم است دود کش و مسیر خروجی دود را بررسی کنید. سپس فشار دود باید اندازه گیری شود. و درنهایت عملکرد سنسور محفظه احتراق بررسی شود. انجام این موارد برای سلامت ساکنان ضروری است.

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین

تعمیر پکیج استانبول در قزوین

اگر ساکن قزوین هستید و به دنبال تکنسین متخصص و وارد برای تعمیر سریع و با کیفیت دستگاه خود می‌گردید، همین حالا با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج استانبول در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج استانبول در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج استانبول در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج استانبول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج استانبول در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297