نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1. چه عواملی در فرایند گرم کردن پکیج ایساتیس اختلال ایجاد می‌کنند؟

اختلال در فرایند گرم شدن پکیج ایساتیس مشکلات متعددی از جمله سرد بودن آب و رادیاتور را به همراه دارد. از این رو، زمانی که با این شرایط روبرو شدید، در مرحله اول باید به سراغ شیر گاز بروید و از باز بودن آن مطمئن شوید. همچنین لازم است مطمئن شوید که گاز محل مورد نظرتان قطع نشده است و از فشار استاندارد برخوردار است. تأمین نشدن آب مورد نیاز دستگاه نیز می‌تواند دلیل دیگری برای گرم نکردن پکیج ایساتیس باشد. سایر دلایل بروز این مشکل عبارت‌اند از:

 • تنظیمات اشتباه گاز و آب
 • وجود رسوبات در پکیج
 • خرابی سنسور دما
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چه مواردی می‌توانند به نشت آب از پکیج ایساتیس کمک کنند؟

نشت آب با هر مقداری که باشد، لازم است مورد پیگیری جدی قرار بگیرد. هر گونه سهل‌انگاری در رسیدگی به این مشکل می‌تواند هزینه تعمیرات شما را افزایش دهد و موجبات آسیب به قطعات دیگر دستگاه را فراهم سازد. از طرف دیگر، بالا رفتن قبض پرداختی آب یکی دیگر از نتایج تأخیر در رفع نشت آب از پکیج ایساتیس است. به همین دلیل، لازم است با بررسی موارد زیر علت دقیق مشکل را شناسایی کنید:

 • فرسودگی، زنگ‌زدگی و یا خوردگی لوله‌های پکیج
 • اشکال در پمپ آب و پمپاژ نشدن درست آب توسط این قطعه
 • فشار زیاد آب درون دستگاه
 • اشکال در شیر کنترل دما
 • نصب اشتباه پکیج و متصل نشدن کامل اتصالات به دستگاه
 • فرسودگی یا سوراخ شدگی بدنه اصلی پکیج ایساتیس
 • وجود ایراد یا سوراخ در مبدل پکیج
 • اشکال در شیر ورودی دستگاه
 • معیوب بودن شیر خروجی پکیج
 • اشکال در شیر اطمینان دستگاه
 • خراب بودن شیر پرکن پکیج
 • اشکال در شیلنگ رابط منبع انبساط
 • معیوب بودن منبع انبساط
 • ریزش آب از محل سوزن پکیج

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

امروزه پکیج ها در انواع و تحت برندهای متنوع تولید می‌شوند. سیستم پکیج به دلیل امکان تنظیم دستی و دلخواه برای هر خانه به صورت جداگانه، اشغال کردن فضای کم، مصرف انژی کمتر و گرم کردن همزمان وسایل گرمایشی و تامین آب مورد نیاز مصرفی به طور گسترده و فزاینده مورد استقبال قرار گرفته است.

این وسیله هم مانند سایر وسایل منزل نیاز به مراقبت سرویس و رسیدگی دارد و گاها ممکن است نیاز به تعمیر نیز پیدا کند. در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی به بررسی پکیج های ساخت برند ایساتیس و تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین بپردازیم. یرای تعمیر پکیج ایساتیس با نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین تماس بگیرید. همین طور می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

معرفی برند ایساتیس

گروه صنعتی ایساتیس یک برند ایرانی نسبتا نوپاست که از سال 87 به قصد استفاده از تکنولوژی های مدرن و کارآمد به بازار تولید صنعتی محصولاتی چون پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتورهای پانلی و حوله­ ای و کولرگازی اسپیلت دیواری با کیفیتی بالا ورود کرد.

 

خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

پکبج های ایساتیس دیجیتال هستند و از یک صفحه نمایشگر استفاده می‌کنند که می‌تواند خطاهای موجود در مدار را به کاربر نشان دهد. با خواندن این خطاها،می‌توان به تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین پرداخت. ارورها در این دستگاهها از یک حرف و یک عدد تشکیل شده اند که هر کدام معنای متفاوتی دارند. با هم معنای تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین را می‌خوانیم.

E0: این خطا به معنای مشکل در ورودی آب است. جریان ورودی آب را بررسی کنید، اگر وصل بود یا دستگاه شما رسوب گرفته یا سنسور ورودی آب ایراد پیدا کرده است. سعی کنید سالانه دو بار پکیج خود را سرویس کنید تا با مشکل رسوب گرفتگی دستگاه مواجه نشوید.

E1: مشکل در فشار آب وجود دارد. برای رفع این مشکل می‌توانید شیر آبی که در زیر پکیج وجود دارد را به صورت دستی باز کنید و فشار آن را تنظیم کنید.

E2: این ارور نشانگر عدم تشکیل شعله است. پس از اطمینان از اتصال جریان ورودی گاز دستگاه را ریست کنید. در بیش تر مواقع ایراد رفع می‌شود. اگر این اتفاق نیفتاد، برای تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

E3: سنسور NTC  گرمایشی که وظیفه اندازه گیری دمای پکیج را به عهده دارد، ایراد پیدا کرده است. برای تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین به نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین مراجعه کنید.

 تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

E4: NTC آب گرم مصرفی ایراد پیدا کرده است. دانستن این ایرادات به تعمیرکار کمک می‌کند تا راحت تر کار تعمیر انجام شود.

E5: دستگاه را از حالت تابستانی خارج کنید تا آب گرم دلخواه را داشته باشید.

E6: علت اصلی بروز این خطا، ایراد در محفظه دودکش یا ایراد در پرشر فن است. فن و پرشر را بررسی کنید. اگر فن کار نمی‌کرد به جز خرابی خود فن ممکن است ایراد از برق دستگاه هم باشد.

ایراد در محفظه دودکش را جدی بگیرید و در صورت بروز هر ایرادی مسیر آن را بررسی کنید تا گرفتگی وجود نداشته باشد. همین طور دودکش راچک کنید تا از جای خود تکان نحورده باشد. سالم کار کردن دودکش برای ایمنی ساکنین بسیار مهم است. اگر ایراد را پیدا نکردید یا حس کردید نمی‌توانید به درستی آن را رفع کنید، سریعا برای تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

E7: خطای پرتکرار دیگری که در نمانیدگی پکیج ایساتیس در قزوین به ثبت رسیده است و به معنای بالاتر بودن دمای پکیج از حد استاندارد است. این خطا معمولا در اثر خرابی ترموستات یا پمپ پکیج ایساتیس اتفاق می‌افتد که نیاز به بررسی و رفع ایراد دارد.

E8: ارتباط برد با صفحه نمایشگر قطع شده است. رفع این ایراد تخصصی و انجام سایر امور مربوط به تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین تنها با یک تماس با تیم تخصصی قزوین تکنیک برای شما امکانپذیر خواهد بود.

برد دستگاه مانند مغز متفکر پکیج است و در صورتی که به درستی کار نکند کل سیستم به مشکل می‌خورد و ممکن است حتی روشن نشود.

E9: جامپر دستگاه تکان خورده. باید آن را در جای درست خود قرار دهید.

با هم معنی تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین را خواندیم. برای فهمیدن معنی کامل ارورهای دستگاه خود، حتما دفترچه راهنمای آن را بخوانید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

در صورتی که، نیاز به تعمیر پکیج ایساتیس خود داشتید، ما در قزوین تکنیک نیروهای با مهارت را با چندین سال سابقه کار تخصصی روی پکیج، به شما معرفی می‌کنیم. کار کردن با دستگاه پکیج، مهارت زیادی لازم دارد و در صورتی که افراد نا وارد با آن کار کنند ممکن است سبب خرابی بیشتر و هزینه های اضافی و بی مورد شوند. برای تعمیر پکیج در قزوین به صورت فوری و با کیفیت با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج ایساتیس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

3 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین | شعبه اصلی 91011297-028»

 1. سلام پکیج من وقتی آب گرم رو باز میکنم خوب گرم نمیکنه.خیلی کم گرم میکنه تا حدی که فقط ولرم میشه آب.این مشکل از چیه؟

  1. با سلام دوست عزیز احتمال دارد اتصال لوله ها مورد داشته باشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست تعمیرات خود با مرکز قزوین تکنیک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297