نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج ایساتیس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین
تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

امروزه پکیج ها در انواع و تحت برندهای متنوع تولید می‌شوند. سیستم پکیج به دلیل امکان تنظیم دستی و دلخواه برای هر خانه به صورت جداگانه، اشغال کردن فضای کم، مصرف انژی کمتر و گرم کردن همزمان وسایل گرمایشی و تامین آب مورد نیاز مصرفی به طور گسترده و فزاینده مورد استقبال قرار گرفته است.

این وسیله هم مانند سایر وسایل منزل نیاز به مراقبت سرویس و رسیدگی دارد و گاها ممکن است نیاز به تعمیر نیز پیدا کند. در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی به بررسی پکیج های ساخت برند ایساتیس و تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین بپردازیم. یرای تعمیر پکیج ایساتیس با نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین تماس بگیرید. همین طور می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

معرفی برند ایساتیس

گروه صنعتی ایساتیس یک برند ایرانی نسبتا نوپاست که از سال 87 به قصد استفاده از تکنولوژی های مدرن و کارآمد به بازار تولید صنعتی محصولاتی چون پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتورهای پانلی و حوله­ ای و کولرگازی اسپیلت دیواری با کیفیتی بالا ورود کرد.

 

خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

پکبج های ایساتیس دیجیتال هستند و از یک صفحه نمایشگر استفاده می‌کنند که می‌تواند خطاهای موجود در مدار را به کاربر نشان دهد. با خواندن این خطاها،می‌توان به تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین پرداخت. ارورها در این دستگاهها از یک حرف و یک عدد تشکیل شده اند که هر کدام معنای متفاوتی دارند. با هم معنای تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین را می‌خوانیم.

E0: این خطا به معنای مشکل در ورودی آب است. جریان ورودی آب را بررسی کنید، اگر وصل بود یا دستگاه شما رسوب گرفته یا سنسور ورودی آب ایراد پیدا کرده است. سعی کنید سالانه دو بار پکیج خود را سرویس کنید تا با مشکل رسوب گرفتگی دستگاه مواجه نشوید.

E1: مشکل در فشار آب وجود دارد. برای رفع این مشکل می‌توانید شیر آبی که در زیر پکیج وجود دارد را به صورت دستی باز کنید و فشار آن را تنظیم کنید.

E2: این ارور نشانگر عدم تشکیل شعله است. پس از اطمینان از اتصال جریان ورودی گاز دستگاه را ریست کنید. در بیش تر مواقع ایراد رفع می‌شود. اگر این اتفاق نیفتاد، برای تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

E3: سنسور NTC  گرمایشی که وظیفه اندازه گیری دمای پکیج را به عهده دارد، ایراد پیدا کرده است. برای تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین به نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین مراجعه کنید.

 تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

E4: NTC آب گرم مصرفی ایراد پیدا کرده است. دانستن این ایرادات به تعمیرکار کمک می‌کند تا راحت تر کار تعمیر انجام شود.

E5: دستگاه را از حالت تابستانی خارج کنید تا آب گرم دلخواه را داشته باشید.

E6: علت اصلی بروز این خطا، ایراد در محفظه دودکش یا ایراد در پرشر فن است. فن و پرشر را بررسی کنید. اگر فن کار نمی‌کرد به جز خرابی خود فن ممکن است ایراد از برق دستگاه هم باشد.

ایراد در محفظه دودکش را جدی بگیرید و در صورت بروز هر ایرادی مسیر آن را بررسی کنید تا گرفتگی وجود نداشته باشد. همین طور دودکش راچک کنید تا از جای خود تکان نحورده باشد. سالم کار کردن دودکش برای ایمنی ساکنین بسیار مهم است. اگر ایراد را پیدا نکردید یا حس کردید نمی‌توانید به درستی آن را رفع کنید، سریعا برای تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

E7: خطای پرتکرار دیگری که در نمانیدگی پکیج ایساتیس در قزوین به ثبت رسیده است و به معنای بالاتر بودن دمای پکیج از حد استاندارد است. این خطا معمولا در اثر خرابی ترموستات یا پمپ پکیج ایساتیس اتفاق می‌افتد که نیاز به بررسی و رفع ایراد دارد.

E8: ارتباط برد با صفحه نمایشگر قطع شده است. رفع این ایراد تخصصی و انجام سایر امور مربوط به تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین تنها با یک تماس با تیم تخصصی قزوین تکنیک برای شما امکانپذیر خواهد بود.

برد دستگاه مانند مغز متفکر پکیج است و در صورتی که به درستی کار نکند کل سیستم به مشکل می‌خورد و ممکن است حتی روشن نشود.

E9: جامپر دستگاه تکان خورده. باید آن را در جای درست خود قرار دهید.

با هم معنی تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین را خواندیم. برای فهمیدن معنی کامل ارورهای دستگاه خود، حتما دفترچه راهنمای آن را بخوانید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین

تعمیر پکیج ایساتیس در قزوین

در صورتی که، نیاز به تعمیر پکیج ایساتیس خود داشتید، ما در قزوین تکنیک نیروهای با مهارت را با چندین سال سابقه کار تخصصی روی پکیج، به شما معرفی می‌کنیم. کار کردن با دستگاه پکیج، مهارت زیادی لازم دارد و در صورتی که افراد نا وارد با آن کار کنند ممکن است سبب خرابی بیشتر و هزینه های اضافی و بی مورد شوند. برای تعمیر پکیج در قزوین به صورت فوری و با کیفیت با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج ایساتیس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج ایساتیس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج ایساتیس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

3 2 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
fereshteh

سلام پکیج من وقتی آب گرم رو باز میکنم خوب گرم نمیکنه.خیلی کم گرم میکنه تا حدی که فقط ولرم میشه آب.این مشکل از چیه؟

نسیم ملک زاده

پکیج ما نشتی داره میتونید امروز عصر تعمیرکار بفرستید تعمیر کنن

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297