تعمیر پکیج در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چرا پکیج به صورت خود به خود خاموش می‌شود؟

گاهی اوقات در پکیج‌ها مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه ظاهر می‌شود که اغلب بدون هیچگونه هشدار قبلی اتفاق می‌افتد. این مسئله می‌تواند بنا به دلایل مختلفی در دستگاه شما نمودار شود که از جمله آنها می‌توان به کمبود گاز در دستگاه اشاره داشت. اگر بنا به هر دلیل منبع گاز ورودی به پکیج قطع شده یا فشار آن کافی نباشد دستگاه شما قادر به دریافت سوخت لازم نخواهد بود و خاموش می‌گردد.

احتمال دیگر بروز خرابی‌های الکتریکی در دستگاه می‌باشد که ممکن است به دنبال قطعی برق دستگاه یا سوختن فیوزهای آن اتفاق بیفتد. در ابتدا به بررسی برق دستگاه خود می‌پردازیم و اگر لازم بود فیوزهای سوخته آن را تعویض خواهیم کرد. از جمله احتمالات دیگر خراب شدن ترموستات پکیج دیواری می‌باشد که ممکن است باعث عمل نکردن آن شود. حتی احتمال اشتباه بودن تنظیمات ترموستات را نیز باید در نظر داشته باشید. در نهایت نیز قطعاتی مانند فن یا الکترو وال دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. 

تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

دلیل روشن نشدن پکیج دیواری چیست؟

پکیج‌های دیواری اغلب از گاز به عنوان سوخت خود استفاده می‌کنند و یکی از اصلی‌ترین دلایل روشن نشدن آنها می‌تواند کمبود گاز درون دستگاه باشد. شاید به اشتباه شیر گاز پکیج خود را بسته‌اید و یا اینکه فشار گاز ورودی ساختمان شما کافی نیست و به دنبال آن دستگاه قادر به دریافت سوخت برای روشن شدن نمی‌باشد. برای بررسی فشار گاز ورودی پکیج اغلب از دستگاهی به نام منومتر استفاده می‌شود. 

احتمال دیگر بروز خرابی در بخش‌های الکترونیکی دستگاه است. مثلاً امکان دارد پنل کنترل الکترونیک پکیج شما دچار آسیب شده باشد و یا دستگاه را به برق وصل نکرده باشید. اگر کد خطایی در صفحه نمایش پکیج شما روشن شده است می‌توانید از دفترچه راهنما برای شناخت دقیق‌تر علت بروز مشکل کمک بگیرید. خراب شدن قطعات مکانیکی پکیج مانند شیر آب یا ترموستات نیز می‌تواند در بروز این مشکل تاثیر داشته باشند. همچنین بهتر است بخش‌هایی مانند الکترو وان و فن دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید. 

چه دلایلی می‌توانند سبب داغ بودن بیش از حد آب در پکیج‌های دیواری باشند؟

به همان اندازه که سرد بودن آب در پکیج‌های دیواری نشانه بروز مشکل در بخشی از دستگاه است، داغ بودن بیش از حد آن نیز غیر عادی است و باید پیگیری‌های لازم در مورد آن انجام شود. قبل از آن که به دلایل فنی و مهم این مشکل اشاره کنیم، لازم است که تنظیمات پکیج خود را بررسی کنید و از درست بودن آن مطمئن شوید؛ چراکه بسیار اتفاق می‌افتد که دمای بالای آب به دلیل ناآشنا بودن مصرف‌کننده با تنظیمات اختصاصی هر برند پکیج دیواری است. سایر دلایل مؤثر در این زمینه عبارت‌اند از:

 • وجود گرفتگی در مسیر لوله‌های آب دستگاه و در معرض حرارت قرار گرفتن مقدار کمی آب
 • تشکیل شدن رسوبات در دستگاه
 • معیوب بودن سنسورهای حرارتی موجود در پکیج
 • وجود اشکال در شیر پرکننده
 • معیوب بودن المنت پکیج
 • کارکرد مداوم فلوسوئیچ
 • بلند بودن بیش از حد شعله دستگاه
تعمیرات انواع پکیج در قزوین
تعمیرات پکیج دیواری در قزوین

چرا در پکیچ دیواری هیچ جرقه‌ای به وجود نمی‌آید؟

وجود جرقه برای روشن شدن پکیج الزامی است. از این رو، اگر متوجه شدید که شعله یا جرقه‌ای در دستگاه شکل نمی‌گیرد، لازم است در فرایند عیب‌یابی این مشکل به سراغ موارد زیر بروید:

 • قطع جریان برق، گاز و آب
 • استاندارد نبودن قطر و ابعاد لوله گاز
 • استاندارد نبودن فشار گاز و آب
 • نوسانات مکرر برق
 • وجود ایراد در سیم‌کشی‌های داخلی پکیج
 • معیوب بودن میل یون دستگاه
 • مناسب نبودن قطر لوله استفاده شده برای تهویه پکیج
 • نصب نادرست سیستم تهویه پکیج
 • معیوب بودن فلومتر
 • عدم رعایت فاصله استاندارد میان الکترود جرقه زن و بدنه
 • معیوب بودن ترانس جرقه زن
 • اشکال در برد اصلی دستگاه
 • تجمع گرد و غبار و سایر الودگی‌ها روی الکترود جرقه زن پکیج
 • وجود ترک یا شکستگی در چینی الکترود پکیج
 • وجود اشکال در فندک پیزو الکتریک دستگاه

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند
این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .
آب را بیش از اندازه داغ می کند.
یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.
خاموشی ناگهان دستگاه
اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.
پکیج سر و صدای زیادی دارد
وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.
Previous
Next

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر پکیج در قزوین

پکیج ها که قابلیت گرم کردن آب و سیستم گرمایشی خانه را به صورت همزمان دارند و علاوه برا ین فضای کمتری از یک آبگرمکن زمینی را اشغال می‌کنند. این دستگاهها در مدل های مختلفی مانند: زمینی و دیواری، دارای فن و بدون فن و گازی و برقی وجود دارند. این وسیله در بیش تر ساختمان های مدرن و به روز، به دلیل جای کمی که می‌گیرد و به دلیل عدم نیاز به فضای جداگانه مانند شوفاژخانه و امکان تنظیم دستی توسط هر خانه، مورد استقبال و استفاده روزافزون سازندگان قرار گرفته تا با توجه به قیمت ساختمان و زمین به خصوص در شهرهای بزرگ، فضای بیشتری به متراژ خانه و مشاعات تعلق بگیرد. راندمان بالا و استفاده بهینه از گاز، دیگر دلایل استفاده از پکیج است. پکیج ها در مدل ها و تحت عنوان برندهای متفاوت تولید می‌شوند. تعمیر هر برند، نیاز به حضور تکنسین متخصص دارد. برای تعمیر پکیج در قزوین توسط تکنسین متخصص، دوره دیده و آشنا به دستگاه شما، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نصب پکیج

اولین نکته در خصوص استفاده از پکیج نصب صحیح آن است. رعایت برخی از موارد مانند انتخاب جای صاف و هموار برای عملکرد مناسب پکیج ها حائز اهمیت بسیار بالایی است. در نمونه هایی که دارای فن هستند، محفظه ی سوختن پکیج که شعله در آن قرار گرفته، به صورت بسته است و به همین دلیل، می‌توان پکیج را در همه جا اعم از فضای داخل و خارجی مورد نظر همچون داخل آشپزخانه، روی تراس، درون انباری و هر جای دیگری نصب و استفاده کرد.

پکیج ها، در مدل های دو مبدله برای مکان هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که سختی آب بالایی دارند یا قرار است فضایی بالای صد متر را گرم کنند.  برای مدل تک مبدله پکیج ها، حتما از یک فیلتر اضافی در محل ورود آب استفاده کنید تا از ورود رسوبات اضافه به دستگاه جلوگیری شود. در صورتی که نیاز به سرویس و یا تعمیر پکیج در قزوین دارید با همکاران ما در قزوین تکنیک تماس بگیرید تا مشکل شما در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع گردد.

تعمیر پکیج در قزوین

نکات مهم نگهداری از پکیج

به دلیل استفاده از قطعات و متعلقات متنوع در تجهیزات گرمایشی، مراقبت و نگهداری اصولی از این دستگاهها اهمیت زیادی دارد. نگهداری از پکیج دیواری از پیش شرط های اصلی برای افزایش کارکرد و راندمان این دستگاهها است.نکات زیر در نگهداری از پکیج از اهمیت بالایی برخوردار است.

کنترل فشار پکیج: کنترل فشار پکیج دیواری مهم ترین کاریست که باید به صورت روزانه و منظم انجام شود. فشار استاندارد پکیج های دیواری یک الی 1.5 بار می باشد. نوسان داشتن فشار دستگاه، پایین رفتن یا افزایش فشار تا حدود 3 بار، حکایت از عدم تنظیم فشار دستگاه دارد.

دودکش پکیج را چک کنید: مطمئن شدن از سلامت دودکش، از درجه اهمیت بسیار بالایی در افزایش سطح ایمنی پکیج برخوردار است. استفاده از کلاهک های ایمن و استاندارد، از جمع شدن مواد آلاینده و سمی در فضا جلوگیری می کند. همچنین، مطمئن شدن از باز بودن و عدم گرفتگی مسیر دودکش، از دیگر اصول مهم و حائز اهمیت در این زمینه قلمداد می گردد. این امر سلامت و امنیت خانواده را تضمین می‌کند.

رسوب گیری پکیج را منظم انجام دهید: رسوب گیری از مهم ترین اقدامات جهت مراقبت و نگهداری از پکیج دیواری و بهینه کردن عملکرد دستگاه، محسوب می‌شود. یکی از عوامل مهم و اساسی خرابی و مشکلات انواع پکیج، نفوذ رسوب در ساختار و اجزای دستگاه می باشد. در آب بسیاری از مناطق املاح، آلاینده ها و ذرات ریزی وجود دارد که در گذشت زمان، وجود این املاح سبب ایجاد رسوب در قطعات و متعلقات پکیج مانند پمپ و مبدل می شود.

صافی و فیلتر پکیج را بررسی کنید: از دیگر موارد مهم در نگهداری صحیح از پکیج دیواری، بررسی صافی و فیلترهای آب است. در سیستم لوله کشی ناخالصی هایی نظیر شن و سنگ ریزه وجود دارد. جمع شدن این مواد پشت فیلترها و صافی ها، عملکرد کلی پکیج را تحت شعاع قرار می دهد. به همین دلیل، با بررسی صافی های دستگاه می‌توان از سلامت و عدم انسداد این بخش مطمئن شد.

سرویس فصلی را جدی بگیرید: از دیگر اصول مهم برای افزایش طول عمر و نگهداری از پکیج دیواری، انجام سرویس های فصلی دستگاه به صورت منظم می باشد. انجام فرآیند سرویس پکیج قبل از آغاز فصل سرما، در افزایش بهره وری و کارکرد دستگاه تاثیر بسزایی برجای می گذارد.

برای تعمیر پکیج در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ایرادات رایج و تعمیر پکیج در قزوین

با وجود مزایای متعددی که این دستگاهها دارند، پکیج ها هم گاها دچار ایراداتی می‌شوند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. شناختن این ایرادات به شما کمک می‌کند تا با آرامش مشکل دستگاه خود را برای تعمیرکار توضیح دهید. به همین دلیل در ادامه این مطلب به معرفی برخی ایرادات پرتکراری که نیاز به تعمیر پکیج در قزوین را ایجاد می‌کنند می‌پردازیم.

پکیج روشن نمی‌شود

پیش از هز چیز، از باز بودن شیر آب، وصل بودن پریز برق دستگاه و وجود گاز در مدار پکیج اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل رفع نشد لازم است مواردی مانند جرقه زن، دود کش، برد و شیر فشار بررسی شوند. اگر پکیج روشن می‌شود ولی شوفاژها به درستی گرم نمی‌شوند، لازم است هواگیری سیستم انجام شود. برای انجام تمام امور مربوط به سرویس و تعمیر پکیج در قزوین از تکنسین های متخصص قزوین تکنیک کمک بگیرید.

پکیج خاموش نمی‌شود

پس از روشن نشدن پکیج، خاموش نشدن اتوماتیک پکیج، یکی از مسائل رایجی است که برای برند های مختلف پکیج اتفاق می‌افتد. این ایراد می‌تواند به دلیل دیر روشن شدن دستگاه یا هوای بسیار سرد اتفاق بیفتد. اگر سه ربع به دستگاه زمان دادید و دمای پکیج به دمای دلخواه نرسید، احتمال زیاد سنسور NTC که وظیفه اندازه گیری دمای پکیج را بر عهده دارد، ایراد پیدا کرده و نیاز به تعمیر دارد. برای رفع این مشکل و یا هر نیاز دیگر برای تعمیر پکیج در قزوین از طریق ثبت درخواست در همین سایت با همکاران ما در قزوین تکنیک در تماس باشید.

روشن شدن پکیج به صورت انفجاری

معمولا انفجاری روشن شدن پکیج به دلیل ایراد در جرقه زن دستگاه است. زیاد شدن فاصله جرقه زن و شعله، ضعیف شدن جرقه زدن و بسته شدن سوراخ های شعله از دلایل بروز مشکل روشن شدن انفجاری و با صدای زیاد پکیج ها هستند. برای ایمنی بیش‌تر خود و خانواده در صورتی که این مشکل را مشاهده کردید سریعا اقدام نموده و برای تعمیر پکیج قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید تا تکنسین متخصص دستگاه شما را بررسی کند.

سر و صدای زیاد و تعمیر پکیج در قزوین

حتما با صداهای عادی در پکیج مانند صدای جرقه زن و… آشنایی دارید. اگر صدای جدید از پکیج خود شنیدید ممکن است قطعات دیگر دستگاه ایراد پیدا کرده باشند. قبل از بررسی قطعات لازم است شوفاژها را هواگیری کنید. پایین بودن بیش از حد دمای آب ورودی هم می‌تواند پکیج شما را به سر و صدا بیاندازد. ایراد در فن، سوپاپ ها، پمپ، رسوب گرفتن مبدل دستگاه و به هم خوردن جای قرارگیری پکیج از دیگر دلایل سر و صدا در دستگاه شماست. تعمیر پکیج در قزوین را به تکنسین های متخصص قزوین تکنیک بسپارید.

افت فشار پکیج

افت فشار، یکی از عیوب رایج در پکیج های مختلف است. معمولا دلیل این مساله ایراد یا سوراخ شدن منبع انبساط است که وظیفه ی ایجاد تعادل و حفظ فشار آب گرم پکیج را دارد. پس از منبع لازم است از نشتی نداشتن منبع مطمئن شوید. هوا گرفتن یکی از دلایل مهم دیگریست که باعث افت فشار می‌شود. با استفاده از شیر هواگیری رادیاتور یا حوله خشک کن حمام فشار داخل مدار را تخلیه کنید تا مشکل پکیج شما حل شود. اگر هیچ کدام از این موارد جواب نداد نیاز به حضور تکنسین متخصص و با دانش برای تعمیر پکیج در قزوین دارید.

گرمای مورد نیاز تامین نمی‌شود

به احتمال فراوان، این ایراد به دلیل کوتاه بودن شعله پدید آمده است و نیاز است گاز ورودی به پکیج چک شود. دور بودن جرقه از شعله، خرابی پمپ و ایراد در برد دلایل دیگری هستند که ممکن است باعث گرمای ناکافی آب پکیج شوند. برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در قزوین با همکاران ما در قزوین تکنیک تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را با بهترین کیفیت حل کنند.

تعمیر پکیج در قزوین

با تعدادی از مشکلات رایج در پکیج ها آشنا شدیم. برای رفع این مشکلات یا هر مشکل دیگری که در دستگاه شما به وجود آمد، می‌توانید با قزوین تکنیک تماس بگیرید. تعمیر پکیج در قزوین توسط تکنسین متخصص دستگاه، که دوره تخصصی تعمیر پکیج شما را دیده انجام می شود. تکنسین های قزوین تکنیک ، به جای تعویض قطعات آنها را تعمیر می‌کنند و در صورت نیاز به تعویض از قطعات یدک فابریک دستگاه استفاده می‌کند. برای استفاده از این خدمات، کافیست با قزوین تکنیک با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک

قزوین تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر پکیج در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج  باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297