نمایندگی پکیج شاپه در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1. چه عواملی می‌توانند به تولید صدای بلند و بیش از حد پکیج شاپه کمک کنند؟

یکی از دلایلی اصلی نصب پکیج‌های دیواری در محیطی خارج از ساختمان، کمک به کاهش صدای آن در هنگام فعالیت است، اما گاهی این صداها از حالت عادی فراتر رفته و بسیار بلند و زیاد می‌شوند. در این شرایط، بررسی موارد زیر باید در دستور کار باشد:

 • بررسی روتور پمپ سیرکولاتور پکیج و اطمینان از سلامت آن
 • بالانس بودن توربین تعبیه شده در فن پکیج
 • سلامت کلی فن دستگاه
 • نبود رسوبات مختلف در لوله‌ها و فضای داخلی پکیج
 • جرم نگرفتن مبدل
 • نبود هوا در مدار گردش آب و انجام سرویس‌های دوره‌ای
 • تراز و هموار بودن سطح قرارگیری پکیج
 • طراحی درست و اصولی لوله‌های متصل به دستگاه
 • عملکرد اصولی و درست اورینگ‌ها در پکیج
 • سرد نبودن بیش از حد آب ورودی (دلیل این امر آن است که اختلاف دمای زیاد آب با قطعات داخلی می‌تواند به پدیده‌های انقباض و انبساط بینجامد که این پدیده‌ها با تولید صدا همراه خواهند بود.)
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چه موادی می‌توانند در گرم نشدن مطلوب آب در پکیج شاپه مشارکت کنند؟

زمانی که متوجه شدید آب حاصل از فعالیت پکیج دمای مطلوبی ندارد، لازم است از تعمیرکاران مجرب مجموعه‌هایی مانند قزوین تکنیک بخواهید تا ضمن بررسی مواردی که در ادامه بیان می‌کنیم، فشار آب ورودی دستگاه را نیز بررسی کنند و اطمینان یابند که در حد 5/1 بار است. همچنین خاموش بودن پکیج نیز می‌تواند دلیل دیگری برای پایین بودن دمای آب باشد. سایر مواردی که می‌توانند در این زمینه دخیل باشند، عبارت‌اند از:

 • اشکال در فلومتر پکیج
 • خرابی فلورگلاتور دستگاه
 • اشکال در سنسور تعبیه شده در پکیج که مسئول سنجش دمای آب است.
 • کم بودن فشار گاز ورودی به دستگاه و بالطبع، کم بودن شعله پکیچ
 • به هم خوردن تنظیمات شیر گاز دستگاه
 • مسدود بودن فیلتر گاز پکیج
 • انسداد یا گرفتگی در مبدل دستگاه

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین

پکیج شاپه، یکی از برندهای با کیفیت پکیج است که در دو مدل آنالوگ و دیجیتال در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین، مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای تعمیر پکیج شاپه در قزوین و تعمیر پکیج بوتان در قزوین، باید معنای ارورهای دستگاه را بدانید یا از تکنسین مجاز مورد تایید نمایندگی پکیج شاپه در قزوین کمک بگیرید. برای استفاده از تکنسین متخصص و مجرب با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج شاپه در زوین

ارورهای پکیج آنالوگ شاپه

ابتدا به بررسی ارورهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین، برای دستگاههای آنالوگ می‌پردازیم.

ارور چشمک زدن LED 30

در صورت تشکیل نشدن شعله یا جرقه نزدن دستگاه که می‌تواند به دلیل قطع شدن گاز و یا خراب بودن سنسورها اتفاق بیفتد، این ال ای دی شروع به چشمک زدن می‌کند. ایراد می‌تواند از خود شیر گاز و در حالت بدتر از برد دستگاه باشد. یکی دیگر از احتمالاتی که باعث ایجاد این خطا روی دستگاه می‌شود، برعکس بودن دو شاخه برق است.

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۴۰

ال ای دی های ۳۰ و ۴۰ در صورتی شروع به چشمک زدن می‌کند که مشکلی در سیستم گردش آب ایجاد شده باشد. گردش نادرست آب در سیستم پکیج می‌تواند به خاطر بسته بودن شیرها یا وجود مشکلی در پمپ آب باشد. در صورتی که مبدل نیز دچار رسوب گرفتگی شده باشد، این ارور به وجود خواهد آمد. البته خرابی برد نیز ممکن است مسبب ایجاد این خطا در دستگاه باشد.

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۵۰

یکی از ایرادهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین است و به خاطر مشکل در فشار هوای داخل لوله‌ها به وجود می‌آید. فشار نامناسب می‌تواند به دلایل مختلفی مانند: خرابی فن و عدم تهویه مناسب، گرفتگی دودکش و تخلیه نشدن هوا، وجود اشکال در فن پرشر یا خرابی برد دستگاه باشد.

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۶۰

علت به وجود آمدن این خطا وجود مشکلی در NTC پکیج، عمل نکردن درست سیستم گرمایشی یا گردش نکردن آب در سیستم است. برای رفع این ایراد توسط تکنسین متخصص و مجرب با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

 تعمیر پکیج شاپه در زوین

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۷۰

این ایراد حاکی از خطا در سیستم فلومتر دستگاه است. اگر شاهد بروز این خطا در دستگاه خود بودید، احتمالا مشکل در سیستم آب گرم مصرفی است.

ارورهای پرتکرار در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین برای دستگاههای دیجیتال

در ادامه با تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده برای دستگاههای دیجیتال شاپه آشنا می‌شویم.

ارور E01: این ارور معادل ارور چشمک زدن ال ای دی ۳۰ در پکیج های آنالوگ شاپه است، در صورتی به وجود می‌آید که در قسمت جرقه زن پکیج مشکلی پیش بیاید. این خطا می‌تواند به علت خرابی شیر گاز یا الکترودهایی که باعث جرقه زدن می‌شوند باشد. برای تعمیر پکیج شاپه در قزوین، از تکنسین مجاز مورد تایید نمایندگی پکیج شاپه در قزوین استفاده کنید.

ارور E02: بالا رفتن بیش از حد دمای پکیج و در نتیجه فعال شدن ترموستات یا دماپای پکیج، باعث بروز این ارور روی صفحه نمایشگر خواهد شد.

ارور E03: ارور ثبت شده دیگر در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین، که حاکی از ایراد در سیستم دودکش دستگاه است. این ارور را جدی بگیرید تا خطری شما و دیگر ساکنان محل سکونتتان را تهدید نکند. برای رفع خطا و تعمیر پکیج شاپه در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ارور E05: آخرین ارور پرتکرار و اصلی که کاربران را مجبور به تماس با نمایندگی پکیج شاپه در قزوین کرده است، مربوط به سیستم گردش آب پکیج شاپه است. ممکن است ایراد از برد، شیر فشار آب، یا جریان آب داخل ساختمان باشد. برای رفع این ایراد و تعمیر پکیج شاپه در قزوین، با شماره ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج شاپه در زوین

تعمیر پکیج شاپه در قزوین

مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، تکنسین های متخصص و مجرب، با حداقل هشت سال سابقه تعمیر موفق این دستگاهها را گلچین کرده، تا کار تعمیر پکیج در قزوین ، در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین و در این مرکز با بهترین کیفیت انجام شود. برای استفاده از این خدمات تضمین شده توسط تکنسین های قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج شاپه در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج شاپه در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج شاپه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج شاپه در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

4 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی پکیج شاپه در قزوین | شعبه اصلی 91011297-028»

  1. با عرض سلام چکه کردن پکیج به خاطر نصب نادرست و یا ایراد در قطعات داخلی می باشد.جهت انجام تعمیرات با مرکز تماس بگیرید.

 1. وقت بخیر پکیج من مثل قبل کار نمیکنه حس میکنم نیاز به سرویس کلی داره.این کار رو انجام میدین؟

  1. با سلام بله دوست عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست تعمیرات خود با مرکز قزوین تکنیک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297