نمایندگی پکیج شاپه در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج شاپه در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج شاپه در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج شاپه | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج شاپه در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین 

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج شاپه در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج شاپه در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج شاپه در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج شاپه در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج شاپه در قزوین
تعمیر پکیج شاپه در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج شاپه در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج شاپه در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین

پکیج شاپه، یکی از برندهای با کیفیت پکیج است که در دو مدل آنالوگ و دیجیتال در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین، مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای تعمیر پکیج شاپه در قزوین، باید معنای ارورهای دستگاه را بدانید یا از تکنسین مجاز مورد تایید نمایندگی پکیج شاپه در قزوین کمک بگیرید. برای استفاده از تکنسین متخصص و مجرب با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج شاپه در زوین

ارورهای پکیج آنالوگ شاپه

ابتدا به بررسی ارورهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین، برای دستگاههای آنالوگ می‌پردازیم.

ارور چشمک زدن LED 30

در صورت تشکیل نشدن شعله یا جرقه نزدن دستگاه که می‌تواند به دلیل قطع شدن گاز و یا خراب بودن سنسورها اتفاق بیفتد، این ال ای دی شروع به چشمک زدن می‌کند. ایراد می‌تواند از خود شیر گاز و در حالت بدتر از برد دستگاه باشد. یکی دیگر از احتمالاتی که باعث ایجاد این خطا روی دستگاه می‌شود، برعکس بودن دو شاخه برق است.

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۴۰

ال ای دی های ۳۰ و ۴۰ در صورتی شروع به چشمک زدن می‌کند که مشکلی در سیستم گردش آب ایجاد شده باشد. گردش نادرست آب در سیستم پکیج می‌تواند به خاطر بسته بودن شیرها یا وجود مشکلی در پمپ آب باشد. در صورتی که مبدل نیز دچار رسوب گرفتگی شده باشد، این ارور به وجود خواهد آمد. البته خرابی برد نیز ممکن است مسبب ایجاد این خطا در دستگاه باشد.

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۵۰

یکی از ایرادهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین است و به خاطر مشکل در فشار هوای داخل لوله‌ها به وجود می‌آید. فشار نامناسب می‌تواند به دلایل مختلفی مانند: خرابی فن و عدم تهویه مناسب، گرفتگی دودکش و تخلیه نشدن هوا، وجود اشکال در فن پرشر یا خرابی برد دستگاه باشد.

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۶۰

علت به وجود آمدن این خطا وجود مشکلی در NTC پکیج، عمل نکردن درست سیستم گرمایشی یا گردش نکردن آب در سیستم است. برای رفع این ایراد توسط تکنسین متخصص و مجرب با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

 تعمیر پکیج شاپه در زوین

ارور چشمک زدن LED های ۳۰ و ۷۰

این ایراد حاکی از خطا در سیستم فلومتر دستگاه است. اگر شاهد بروز این خطا در دستگاه خود بودید، احتمالا مشکل در سیستم آب گرم مصرفی است.

ارورهای پرتکرار در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین برای دستگاههای دیجیتال

در ادامه با تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده برای دستگاههای دیجیتال شاپه آشنا می‌شویم.

ارور E01: این ارور معادل ارور چشمک زدن ال ای دی ۳۰ در پکیج های آنالوگ شاپه است، در صورتی به وجود می‌آید که در قسمت جرقه زن پکیج مشکلی پیش بیاید. این خطا می‌تواند به علت خرابی شیر گاز یا الکترودهایی که باعث جرقه زدن می‌شوند باشد. برای تعمیر پکیج شاپه در قزوین، از تکنسین مجاز مورد تایید نمایندگی پکیج شاپه در قزوین استفاده کنید.

ارور E02: بالا رفتن بیش از حد دمای پکیج و در نتیجه فعال شدن ترموستات یا دماپای پکیج، باعث بروز این ارور روی صفحه نمایشگر خواهد شد.

ارور E03: ارور ثبت شده دیگر در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین، که حاکی از ایراد در سیستم دودکش دستگاه است. این ارور را جدی بگیرید تا خطری شما و دیگر ساکنان محل سکونتتان را تهدید نکند. برای رفع خطا و تعمیر پکیج شاپه در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ارور E05: آخرین ارور پرتکرار و اصلی که کاربران را مجبور به تماس با نمایندگی پکیج شاپه در قزوین کرده است، مربوط به سیستم گردش آب پکیج شاپه است. ممکن است ایراد از برد، شیر فشار آب، یا جریان آب داخل ساختمان باشد. برای رفع این ایراد و تعمیر پکیج شاپه در قزوین، با شماره ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی  پکیج شاپه در زوین

تعمیر پکیج شاپه در قزوین

مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، تکنسین های متخصص و مجرب، با حداقل هشت سال سابقه تعمیر موفق این دستگاهها را گلچین کرده، تا کار تعمیر پکیج در قزوین ، در نمایندگی پکیج شاپه در قزوین و در این مرکز با بهترین کیفیت انجام شود. برای استفاده از این خدمات تضمین شده توسط تکنسین های قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج شاپه در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج شاپه در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج شاپه در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج شاپه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج شاپه در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
لبنانی

سلام خسته نباشید علت چکه کردن پکیج چی هست؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

اسحاق

وقت بخیر پکیج من مثل قبل کار نمیکنه حس میکنم نیاز به سرویس کلی داره.این کار رو انجام میدین؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297