نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج شوفاژکار | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین 

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین
تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

شوفاژکار، یکی از برندهای قدیمی داخلی است که کار خود را از دهه چهل، در زمانی که زیرساخت های زیادی برای پدید آمدن یک کارخانه تولیدی بزرگ در کشور نبود، آغاز کرد و محصولات مختلفی از جمله انواع قطعات چدنی و وسایل گرمایشی را به بازار کشورمان عرضه کرد. یکی از مهم ترین محصولات ایت گروه صنعتی، پکیج دیواری است. پکیج های دیواری شوفاژکار، در 2 مدل در بازار وجود دارند و در شهرهای مختلف از جمله در نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین به فروش می‌رسند. در این مطلب به بررسی این دستگاهها خواهیم پرداخت. همین طور، برای تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین، می‌توانید، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

پکیج شوفاژکار

پکیج های دیواری شوفاژکار در 2 مدل الگانت و کامفورت با ظرفیت های گرمایی متفاوت تولید شده اند. پکیج های کامفورت با ظرفیت های 24،28،32 و 40 و پکیج های الگانت در ظرفیت های 24 و 28 برای خانه های با متراژ کوچک تر وجود دارند. این دستگاهها، در هر دو مدل دارای 2 مبدل، کنترل پنل هوشمند، محدوده درجه حرارت 60 درجه سانتی گراد و حداکثر فشار کاری 2.5 بار به بازار عرضه شده‌اند. برای مقایسه بهتر و خرید دستگاه می‌توانید به نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین مراجعه کنید. همین طور برای تعمیر دستگاه خود، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

مشکلات رایج ثبت شده در نمایندگی پکیج شوفاژ کار در قزوین

هر چند پکیج های شوفاژکار، از کیفیت ساخت بالا و قطعات با دوام استفاده می‌کنند. اما این دستگاهها نیز به مرور زمان، با استهلاکی که در قطعات به وجود می‌آید، دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. پکیج شوفاژکار، قادر است تا هر گونه اختلال در عملکرد دستگاه را به اطلاع کاربر برساند. این خطاها با یک کد به اطلاع کاربر می‌رسند. معنای برخی کدهای پرتکرارتر ثبت شده در نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین را می‌خوانیم.

تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

خطای E0: با بروز این خطا، پکیج شوفاژکار متوقف خواهد شد. ممکن است فشار آب به زیر 0.5 بار رسیده باشد. در این صورت برای رفع مشکل، باید شیر پرکن آب پکیج دیواری را تا زمانی که مانومتر در ناحیه سبز یعنی بین 1 تا 1.5 بار قرار گیرد، باز کنید.

خطای E1: این خطا خبر از تشکیل نشدن شعله در پکیج می‌دهد. برای رفع مشکل باید ابتدا شیرگاز را باز کنید. اگر از باز بودن گاز مطمئن هستید، ممکن است کابل جرقه زن مشکل پیدا کرده باشد یا فشار گاز کم باشد.

خطای E3: دیگر خطای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج شوفاژکار خطای E3 است که به معنای مشکل در سنسور آب گرم پکیج است. برای رفع این مشکل و تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

خطای E4: این خطا به معنای مشکل در مسیر خروجی دود دستگاه است. برای رفع این مشکل، باید از باز بودن مسیر دودکش مطمئن شوید. ممکن است به دلیل یک تکان کوچک و جا به جا شدن لوله دودکش یا معیوب شدن سنسور فشار پکیج شوفاژکار شاهد بروز این مشکل باشید. تمام این موارد باید به دقت بررسی شده و رفع ایراد شوند تا مشکلی برای ایمنی ساکنان به وجود نیاید.

خطای E7: زمانی این خطا روی صفحه نمایشگر دیجیتال پکیج شوفاژکار ظاهر می شو که پمپ به دلیل بسته بودن شیر مسیر گرمایش یا معیوب بودن برد کنترل کار نکند و  مشعل بدون گردش آب در سیستم گرمایش یا بدون روشن شدن پمپ عمل نماید. به منظور رفع این مشکل کافی است پمپ را به دقت بررسی و عیب‌یابی کنید. در صورت عدم وجود مشکل در پمپ، باز بودن شیر مسیر گرمایش را چک کنید و یا برد کنترل را تعویض نمایید.

خطای E8: این ارور دلیلی بر خرابی سنسور آب گرم رفت شوفاژ است. زمانی که این ارور را مشاهده کردید، احتمالا دمای آب گرم رفت شوفاژ بیشتر از 85 درجه است. به منظور رفع خطای E8 در پکیج دیواری شوفاژکار کافی است یا سنسور آب گرم رفت شوفاژ یا سوئیچ حرارتی آن را تعویض کنید. برای تعمیر پکیج خود، از تعمیرکار مجاز نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین کمک بگیرید.

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

کار تعمیر پکیج در قزوین ، در مرکز قزوین تکنیک با قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین، توسط تکنسین های با دانش و با حداقل 8 سال سابقه کار، در محل شما، در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت اتفاق خواهد افتاد. پس برای تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج شوفاژکار باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297