نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1. خاموش شدن مکرر پکیج شوفاژکار ناشی از چیست؟

زمانی که دستگاه شما به دفعات متوالی خاموش می‌شود، نباید نسبت به این مشکل بی تفاوت باشید؛ چراکه حتماً یکی از موارد زیر در مورد پکیج شوفاژکار شما اتفاق افتاده است:

 • درست نبودن تنظیمات سیستم و عدم مطالعه کافی دفترچه راهنما یا کسب اطلاعات از کارشناسان حرفه‌ای
 • انجام اشتباه فرایند نصب و استفاده از خدمات افراد نا وارد و غیر حرفه‌ای
 • تأمین نشدن جریان هوای لازم برای فعالیت پکیج به دلیل کثیفی و تجمع گرد و غبار در فیلترهای دستگاه
 • پایین بودن فشار آب ورودی به دستگاه به دلایل مختلفی مانند وجود رسوبات در لوله‌ها یا مسیرهای عبوری آب در دستگاه
 • قطع شدن کلی جریان آب
 • کم بودن فشار گاز
 • هواگیری نشدن پکیج
 • اشکال در قطعاتی مانند الکترود یون، ترموستات و یا پیلوت دستگاه
 • خرابی موتور سیرکولاتور
 • خارج نشدن درست و کامل دود از پکیج
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چرا شاهد نشت و ریزش آب از پیج شوفاژکار هستیم؟

خروج آب از پکیچ در هر اندازه‌ای یک اتفاق غیر عادی است که نمی‌توان از آن به راحتی عبور کرد؛ چراکه می‌تواند طول عمر مفید دستگاه را به طور جدی کاهش دهد و احتمال فرسودگی و زنگ زدگی پکیج را به طور قابل توجهی بالا ببرد. از این رو، قبل از هر اقدامی، از سفت بودن اتصالات آب ورودی دستگاه اطمینان حاصل کرده و در صورت شل بودن آن‌ها، اتصالات را مجدداً در محل مناسب خود محکم کنید. سایر عواملی که نیاز به بررسی بیشتری دارند، شامل موارد زیر هستند:

 • معیوب شدن شیر اطمینان دستگاه
 • فرسودگی لوله‌های آب پکیج و یا وارد شدن ضربات فیزیکی به آن‌ها و به وجود آمدن ترک، سوراخ و یا شکستگی در لوله‌ها
 • وجود خرابی در پمپ پکیج
 • به وجود آمدن منفذهای ناخواسته در مبدل پکیج
 • اشکال در عملکرد طبیعی و درست شیر پرکننده
 • اشتباه در فرایند نصب دستگاه

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

شوفاژکار، یکی از برندهای قدیمی داخلی است که کار خود را از دهه چهل، در زمانی که زیرساخت های زیادی برای پدید آمدن یک کارخانه تولیدی بزرگ در کشور نبود، آغاز کرد و محصولات مختلفی از جمله انواع قطعات چدنی و وسایل گرمایشی را به بازار کشورمان عرضه کرد. یکی از مهم ترین محصولات ایت گروه صنعتی، پکیج دیواری است. پکیج های دیواری شوفاژکار، در 2 مدل در بازار وجود دارند و در شهرهای مختلف از جمله در نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین به فروش می‌رسند. در این مطلب به بررسی این دستگاهها خواهیم پرداخت. همین طور، برای تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین، می‌توانید، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

پکیج شوفاژکار

پکیج های دیواری شوفاژکار در 2 مدل الگانت و کامفورت با ظرفیت های گرمایی متفاوت تولید شده اند. پکیج های کامفورت با ظرفیت های 24،28،32 و 40 و پکیج های الگانت در ظرفیت های 24 و 28 برای خانه های با متراژ کوچک تر وجود دارند. این دستگاهها، در هر دو مدل دارای 2 مبدل، کنترل پنل هوشمند، محدوده درجه حرارت 60 درجه سانتی گراد و حداکثر فشار کاری 2.5 بار به بازار عرضه شده‌اند. برای مقایسه بهتر و خرید دستگاه می‌توانید به نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین مراجعه کنید. همین طور برای تعمیر دستگاه خود، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

مشکلات رایج ثبت شده در نمایندگی پکیج شوفاژ کار در قزوین

هر چند پکیج های شوفاژکار، از کیفیت ساخت بالا و قطعات با دوام استفاده می‌کنند. اما این دستگاهها نیز به مرور زمان، با استهلاکی که در قطعات به وجود می‌آید، دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. پکیج شوفاژکار، قادر است تا هر گونه اختلال در عملکرد دستگاه را به اطلاع کاربر برساند. این خطاها با یک کد به اطلاع کاربر می‌رسند. معنای برخی کدهای پرتکرارتر ثبت شده در نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین را می‌خوانیم.

تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

خطای E0: با بروز این خطا، پکیج شوفاژکار متوقف خواهد شد. ممکن است فشار آب به زیر 0.5 بار رسیده باشد. در این صورت برای رفع مشکل، باید شیر پرکن آب پکیج دیواری را تا زمانی که مانومتر در ناحیه سبز یعنی بین 1 تا 1.5 بار قرار گیرد، باز کنید.

خطای E1: این خطا خبر از تشکیل نشدن شعله در پکیج می‌دهد. برای رفع مشکل باید ابتدا شیرگاز را باز کنید. اگر از باز بودن گاز مطمئن هستید، ممکن است کابل جرقه زن مشکل پیدا کرده باشد یا فشار گاز کم باشد.

خطای E3: دیگر خطای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج شوفاژکار خطای E3 است که به معنای مشکل در سنسور آب گرم پکیج است. برای رفع این مشکل و تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

خطای E4: این خطا به معنای مشکل در مسیر خروجی دود دستگاه است. برای رفع این مشکل، باید از باز بودن مسیر دودکش مطمئن شوید. ممکن است به دلیل یک تکان کوچک و جا به جا شدن لوله دودکش یا معیوب شدن سنسور فشار پکیج شوفاژکار شاهد بروز این مشکل باشید. تمام این موارد باید به دقت بررسی شده و رفع ایراد شوند تا مشکلی برای ایمنی ساکنان به وجود نیاید.

خطای E7: زمانی این خطا روی صفحه نمایشگر دیجیتال پکیج شوفاژکار ظاهر می شو که پمپ به دلیل بسته بودن شیر مسیر گرمایش یا معیوب بودن برد کنترل کار نکند و  مشعل بدون گردش آب در سیستم گرمایش یا بدون روشن شدن پمپ عمل نماید. به منظور رفع این مشکل کافی است پمپ را به دقت بررسی و عیب‌یابی کنید. در صورت عدم وجود مشکل در پمپ، باز بودن شیر مسیر گرمایش را چک کنید و یا برد کنترل را تعویض نمایید.

خطای E8: این ارور دلیلی بر خرابی سنسور آب گرم رفت شوفاژ است. زمانی که این ارور را مشاهده کردید، احتمالا دمای آب گرم رفت شوفاژ بیشتر از 85 درجه است. به منظور رفع خطای E8 در پکیج دیواری شوفاژکار کافی است یا سنسور آب گرم رفت شوفاژ یا سوئیچ حرارتی آن را تعویض کنید. برای تعمیر پکیج خود، از تعمیرکار مجاز نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین کمک بگیرید.

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین

تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین

کار تعمیر پکیج در قزوین ، در مرکز قزوین تکنیک با قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین، توسط تکنسین های با دانش و با حداقل 8 سال سابقه کار، در محل شما، در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت اتفاق خواهد افتاد. پس برای تعمیر پکیج شوفاژکار در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.  ( برای دریافت اطلاعات تعمیرات پکیج فرولی در قزوین اینجا کلید کنید )

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج شوفاژکار در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج شوفاژکار باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج شوفاژکار در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297