نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج لامبرت در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج لامبرت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج لامبرتر در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین 

نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج لامبرت در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج لامبرت در قزوین
تعمیر پکیج لامبرت در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج لامبرت در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین

پکیج، به روزترین سیستم گرمایش برای تامین گرمای آب مصرفی مصرفی ساختمان و گرمای سیستم های گرمایشی شوفاژ، گرمایش از کف و… است. بحث امروز این مقاله در خصوص پکیج لامبرت و خرابی این دستگاهها و همچنین نحوه تعمیر پکیج لامبرت در قزوین است. به طور کلی، پکیج ها با توجه به اینکه دیواری و یا زمینی هستند سیستم های مختلفی هستند. قطعات مختلف پکیج که احتمال دارد دچار خرابی شوند شامل: سیستم گاز رسانی، سیستم خروج محصولات احتراق (شامل دودکش، فن یا کلاهک تعدیل، شیر کنترل گاز, مشعل, جرقه زن, سیستم یونیزاسیون)، سیستم هیدرولیکی (شامل پمپ, مبدل اصلی و ثانویه) و سیستم کنترلی پکیج (شامل کنترل, کنترلرهای فشار و جریان آب, سنسورهای دما یا NTC ترموستات حد) است. خرابی در هر کدام این قسمت ها می‌تواند منجر به اختلال در عملکرد این دستگاهها شود. اگر برای تعمیر پکیج لامبرت در این صفحه هستید به نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین مراجعه نمایید یا با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایدگی تعمیر پکیج لامبرت در قزوین

ایرادات پکیج لامبرت

برخی از ایرادات در یک دستگاه رایج تر هستند. شناخت دلایل هر ایراد می تواند به ما کمک کند تا ایراد را رفع کنیم با هنگام تماس با تکنسین مجاز نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین، ایراد دستگاه خود را به دقت و به درستی برای او توضیح دهیم. با هم تعدادی از خطاهای پرتکرار دستگاه را می‌خوانیم:

مشکل در سیستم گاز رسانی پکیج لامبرت

اولین بخشی که ممکن است در پکیج دچار ایراد شود، سیستم گازرسانی دستگاه است. برای رفع این مشکل باید از وصل بودن جریان گاز اطمینان پیدا کرد. سپس مطمئن شوید هوا وارد سیستم نشده باشد. سلامت رگلاتور و شیر برقی را در مرحله بعد بررسی کنید. از سلامت جرقه زن و اتصال کابل الکترودهای جرقه زن به الکترودهای دستگاه مطمئن شوید. برای  تعمیر پکیج لامبرت در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

 تعمیر پکیج لامبرت در قزوین

مشکل در سیستم خروج محصولات احتراق

مشکل بعدی که کاربران را مجبور به تماس با نمایندگی پکیج لامبرت می‌کند، به دلیل وجود مشکل در دودکش یا قسمت های دیگری است که وظیفه خروج دود را بر عهده دارند. از سلامت دودکش و تکان نخوردن آن مطمئن شوید. خرابی برد، قطع جریان برق در فن، سوختگی سیم‌پیچ فن، خرابی سوییچ فشار مشکل در ونتوری فن از دلایل دیگر بروز این خطاست.

مشکل در سیستم کنترلی و مراجعه به نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین

یکی دیگر از مشکلات رایج در پکیج ها، ایراد در سیستم کنترلی این دستگاههاست. ایراد در سنسور آب گرم رفت شوفاژ یا سنسور حد پکیج لامبرت دلیل اصلی بروز این ارور است. زمانی که این ارور را مشاهده کردید، احتمالا دمای آب گرم رفت شوفاژ بیشتر از 85 درجه است. به منظور رفع این مشکل در پکیج دیواری لامبرت، کافی است یا سنسور آب گرم رفت شوفاژ یا سوئیچ حرارتی آن را تعویض کنید. برای تعمیر پکیج خود، از تعمیرکار مجاز نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین کمک بگیرید.

سر و صدای زیاد در پکیج لامبرت

برخی صداها مانند صدای جرقه زن و صداهای حاصل از انبساط و انقباض دود کش، صدای شعله و… صداهای عادی پکیج هستند. اگر صدای جدید از پکیج خود شنیدید ممکن است قطعات دستگاه ایرادی پیدا کرده باشند. قبل از بررسی قطعات لازم است شوفاژها را هواگیری کنید. پایین بودن بیش از حد دمای آب ورودی هم می‌تواند پکیج شما را به سر و صدا بیاندازد. ایراد در فن، سوپاپ ها، پمپ، رسوب گرفتن مبدل دستگاه و به هم خوردن جای قرارگیری یا تراز پکیج لامبرت، از دیگر دلایل سر و صدا در دستگاه شماست. تعمیر پکیج در قزوین را به تکنسین های متخصص قزوین تکنیک بسپارید.

نمایدگی  پکیج لامبرت در قزوین

تعمیر پکیج لامبرت در قزوین

برای تعمیر دستگاه خود، توسط تکنسین های متبحر و با سابقه، با قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰، مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج لامبرت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج لامبرت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297