نمایندگی پکیج لورچ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1. یکی از مشکلات پرتکرار پکیج‌های لورچ، خاموش شدن خود به خودی دستگاه است. برای رفع این مشکل باید چه مواردی را مد نظر قرار دهیم؟

خاموش شدن ناگهانی و خودکار پکیج‌های لورچ طی بازه‌های زمانی کوتاه از وجود مشکل در یکی از قسمت‌های اصلی دستگاه حکایت می‌کند. از این رو، اگر شما نیز با این مشکل مواجه شدید، موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • بروز مشکل در ترموستات دستگاه
 • نشت آب از پکیج
 • معیوب شدن پمپ تعبیه شده در دستگاه
 • کاهش فشار در هنگام فعالیت پکیج به دلیل معیوب بودن شیر تخلیه، وجود هوا در لوله‌های پکیج، اشکال در پیج فشار و …
 • معیوب بودن شیر آب ورودی
 • بسته بودن شیر آب و تأمین نشدن آب کافی برای فعالیت دستگاه
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چرا نمی‌توان پکیج لورچ را روشن کرد؟

زمانی که از روشن نبودن پکیج لورچ مطلع شدید و تلاش‌های مکرر شما برای این کار به نتیجه مطلوب ختم نشد، لازم است که قبل از تماس با مراکز تعمیراتی معتبری مانند مجموعه قزوین تکنیک از وجود جریان برق و نداشتن نوسان آن مطمئن شوید. همچنین یکی دیگر از دلایل این مشکل، قطع شدن گاز محل مورد نظر و یا بسته بودن شیر ورودی گاز به دستگاه است. در صورتی که هیچ یک از دلایل مطرح شده عامل روشن نشدن پکیج لورچ نبودند، لازم است موارد فنی زیر بررسی شوند:

 • قطع بودن آب محل مورد نظر
 • بسته بودن شیر ورودی آب به پکیج
 • معیوب بودن الکترود دستگاه
 • وجود حجم قابل توجهی رسوبات در پکیج لورچ
 • بروز ایراد در برد اصلی دستگاه
 • بالا یا پایین بودن فشار پکیج نسبت به حالت استاندارد
 • معیوب بودن فن دستگاه و ناتوانی در انجام وظیفه خود
 • اشکال در ترموستات پکیج لورچ
 • نشت آب یا چکه کردن آب از دستگاه
 • معیوب بودن شمعک پکیج
 • وجود ایراد در مشعل پکیج و گرفتگی سوراخ‌های آن

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج لورچ در قزوین

برندهای بسیاری کار تولید پکیج را انجام می دهند. یکی از این برندها، برند داخلی لورچ است که با تولید انواع وسایل سرمایشی و گرمایشی از جمله پکیج دیواری، در بازار فعال است. کار تعمیر پکیج در قزوین ، باید توسط تکنسین با دانش و مجاز نمایندگی پکیج لورچ در قزوین انجام شود. برای انجام این کار با بهترین کیفیت، با قیمت های  مصوب اتحادیه و در کوتاهترین زمان، با شماره‌ی  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج لورچ در قزوین

برخی ایرادات پکیج لورچ

مدلهای آدنا، هرما و آرتا معروف ترین مدلهای پکیج لورچ موجود در بازار هستند. این پکیج ها با وجود کیفیت مناسب ساخت و قطعات با دوام، به مرور زمان و در اثر استهلاک به مشکلاتی بر می‌خورند و گاها نیاز به تعمیر پیدا می کنند. این ایرادات از طریق یک کد خطا به کاربر اطلاع داده می شود. معنی برخی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج لورچ در قزوین را با هم می خوانیم.

کد خطا E0

این خطا به معنای عدم ارتباط با ترموستات زمان دار که در این صورت پکیج به حالت کارکرد موقت قرار می گیرد.

کد خطا E1

خطای فوق به معنای فعال نشدن جرقه زنی دستگاه که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد.

برای رفع این ایراد در مرحله اول با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید. سپس با بررسی مسیر گاز، هواگیری مسیر، بررسی شیر کنترل گاز، تنظیم شعله و بررسی جرقه زن دستگاه مراحل بعدی هستند.

کد خطا: E2/15

علت بروز این خطا وجود مشکل در سوئیچ فشار هوا که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد. برای تعمیر پکیج لورچ در قزوین، با نمایندگی پکیج لورچ در قزوین تماس بگیرید.

 تعمیر پکیج لورچ در قزوین

برای رفع این مورد هم مانند مورد قبل با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج کنید. دودکش، فن، لوله ونتوری، سوئیچ فشار هوا و سیم کشی های مربوط به آن ها را بررسی کنید. ایراد در دودکش و سیستم خروج دود را جدی بگیرید تا خطری متوجه شما و اعضای خانواده تان نشود.

کد خطا: E3

این خطا حاکی از وجود مشکل در سنسور دما یا NTC سیستم گرمایش که در این صورت پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد. برای رفه مشکل پس از فشار دادن دکمه C و خارج شدن دستگاه از حالت قفل، سنسور سیستم گرمایش و سیم کشی های مربوط به آن را بررسی کنید.

کد خطا: E4

وجود نقص در سنسور دما یا NTC آب گرم مصرفی  می تواند سبب بروز این خطا شود. در این حالت دستگاه با قدرت حرارتی کمتر به کار خود ادامه می دهد. برای رفع مشکل سیم کشی دستگاه را چک کنید و کار تعویض سنسور مدار آب گرم مصرفی را انجام دهید.

کد خطا: E5

دیگر ایراد پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج لورچ در قزوین که به علت نقص در مدولاسیون شیر گاز رخ می دهد. در صورت بروز این خطا، دستگاه در حالت مینیمم شعله کار می کند. برای رفع مشکل، ابتدا شیر گاز پکیج و سوکت های مدولاسیون آن و سپس سیم کشی های دستگاه را چک کنید. برای تعمیر پکیج لورچ در قزوین، با شماره‌ی  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید

کد خطا: E6

 این ارور به دلیل تشخیص دمای بالاتر از 90 درجه سانتی گراید توسط سنسور سیستم گرمایش رخ می دهد. در این صورت سیستم برای مدار گرمایش موقتاً به صورت خودکار خاموش می شود، ولی آب گرم مصرفی به صورت عادی در دسترس است.

کد خطا E7:

علت بروز این خطا اختلال در عملکرد سوئیچ فشار هواست. در این مواقع پکیج در حالت قفل شدن قرار می گیرد و تا زمانی که کار تعویض پرشر سوئیچ هوا توسط مجری سرویسکار پکیج انجام نشود، مشکل ادامه خواهد داشت.

نمایندگی پکیج لورچ در قزوین

تعمیرات در نمایندگی پکیج لورچ در قزوین

با معنی برخی از ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج لورچ در قزوین، آشنا شدید. برای رفع مشکل دستگاه خود حتما از تکنسین مجاز نمایندگی پکیج لورچ در قزوین کمک بگیرید. همین طور کار تعمیرات در مرکز تعمیرات قزوین تکنیک با استفاده از قطعات فابریک یدک دستگاه و به کمک تکنسین هایی با حداقل هشت سال سابقه انجام تعمیرات پکیج انجام می شود. یه همین دلیل برای تعمیر پکیج لورچ در قزوین، می توانید با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج لورچ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج لورچ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج لورچ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج لورچ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج لورچ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج لورچ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297