نمایندگی پکیج مارس در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج مارس در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج مارس در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج مارس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج مارس در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج مارس در قزوین 

نمایندگی پکیج مارس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج مارس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج مارس در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج مارس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج مارس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج مارس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج مارس در قزوین
تعمیر پکیج مارس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج مارس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج مارس در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج مارس در قزوین

امروزه پکیج ها در انواع و تحت برندهای متنوع تولید می‌شوند. سیستم پکیج به دلیل امکان تنظیم دستی و دلخواه برای هر خانه به صورت جداگانه، اشغال کردن فضای کم، مصرف انژی کمتر و گرم کردن همزمان وسایل گرمایشی و تامین آب مورد نیاز مصرفی به طور گسترده و روز افزون مورد استقبال مصرف کنندگان و سازندگان قرار گرفته است.

این وسیله هم مانند سایر وسایل منزل نیاز به مراقبت سرویس و رسیدگی دارد و گاها ممکن است نیاز به تعمیر نیز پیدا کند. در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی به بررسی پکیج های ساخت برند مارس و تعمیرات در نمایندگی پکیج مارس در قزوین، بپردازیم. اگر برای تعمیر پکیج در قزوین به دنبال تکنسین مجرب و با دانش دستگاه هستید، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

در ادامه با برخی از ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج مارس در قزوین آشنا می شویم.

نمایندگی تعمیر پکیج لورس در قزوین

ایراد در برد پکیج مارس

برد الکترونیک دستگاه شما مانند فرمانده در دستگاههای برقی عمل کرده و رفع ایراد برد توسط تکنسین ماهر امکان پذیر است. برای تعمیر پکیج مارس در قزوین از طریق همین سایت با همکاران ما در قزوین تکنیک، ارتباط برقرار کنید یا با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

خرابی پمپ پکیج مارس

اگر پمپ خراب شده یا گریپاژ کند، دمای دستگاه از حد نرمال بالاتر می رود و لازم است تا پمپ توسط تکنسین دستگاه بررسی شود.

 تعمیر پکیج لورس در قزوین

مشکل در خروج دود و مراجعه به نمایندگی پکیج مارس در قزوین

یکی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمانیدگی پکیج مارس در قزوین، ایراد در خروج دود از دستگاه است. از دلایل بروز این ارور، می‌توان به برگشت دود و یا عدم گردش فن اشاره کرد. خرابی برد، قطع جریان برق در فن، سوختگی سیم‌پیچ فن، خرابی سوییچ فشار مشکل در ونتوری فن از دلایل ایجاد این خطاست. شعله آبی در پکیج خبر از سوختن درست شعله و هدایت شدن دود حاصل از آن به بیرون از دستگاه می دهد. رفع این مشکل را برای تضمین سلامت خود و خانواده تان جدی بگیرید. برای تعمیر پکیج مارس در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

گرم نشدن آب پکیج مارس

عدم تشکیل شعله مناسب باعث بروز و ایجاد این مشکل می‌شود. نبودن گاز یا کم بون فشار ورودی گاز، خرابی شیر کنترل گاز، از کار افتادن جرقه زن، معیوب بودن یون تشخیص شعله، بسته شدن دریچه های اطراف دودکش پکیج و عدم اتصال به ارت مواردی هستند که هنگام دیدن این ایراد محتمل هستند. رفع این ایراد به دلیل ارتباط با امنیت ساکنان حساس است. در صورت نیاز فوری به تعمیر پکیج مارس در قزوین با همکاران ما ارتباط بگیرید تا بهترین تکنسین ها، در کوتاهترین زمان به محل شما اعزام شوند.

نشتی آب:

لوله ها و اتصالات را چک کنید و در صورت شل بودن یا سوراخ شدن آن ها را درست کنید. اگر ایرادی پیدا نکردید احتمالا مخزن پکیج ایراد دارد و یا سوراخ شده است. برای رفع این مشکل با نمایندگی پکیج مارس در قزوین تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد:

آخرین موردی که جز ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی پکیج مارس در قزوین است و احتمال دارد تا هر مصرف کننده ای با آن رو به رو شود، سر و صدای زیاد است. این مشکل احتمالا به دلیل هواگرفتگی لوله هاست. می‌توانید سیستم را از طریق شیر هواگیری خود دستگاه یا شوفاژها، هواگیری کنید. برای این که نگران خیس شدن منزل نباشید بهترین گزینه برای هواگیری حوله خشک کن حمام است.

نمایندگی پکیج لورس در قزوین

تعمیر پکیج مارس در قزوین

کار تعمیرات پکیج باید توسط قطعات تهیه شده از نمایندگی پکیج مارس در قزوین انجام شود تا خیال مصرف کننده از بابت کیفیت قطعات راحت باشد. برای تعمیر مطمئن و با کیفیت پکیج مارس در قزوین توسط بهترین و با تجربه ترین تکنسین ها، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج مارس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج مارس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج مارس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج مارس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج مارس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج مارس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما

پاپ اپ