نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین

نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی آر تی سی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی آر تی سی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی آر تی سی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین

کولر گازی یکی از وسایل ضروری برای طی کردن فصل گرماست. سرویس یا تعمیر کولر‌های گازی یکی از دغدغه‌های مهم پیش از تغییر فصل و رسیدن نیمه گرم سال است. در این نوشته، قصد داریم در خصوص کولر‌های گازی آر تی سی و نحوه سرویس و تعمیر آن‌ها در نمایندگی کولر گازی در قزوین بگوییم. شما نیز می‌توانید بدون اتلاف وقت، برای استفاده از خدمات با کیفیت و فوری سرویس و تعمیر کولر گازی، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-کولر-گازی-آر-تی-سی-در-قزوین

کولر گازی آر تی سی

آر تی سی یک برند ایرانی است که مدل‌های مختلف کولر گازی آر تی سی از موتور‌های باکیفیت هیتاچی ژاپن استفاده می‌کنند. کولر‌های گازی آر تی سی یکی از اولین محصولات تولیدی این شرکت است که در ادامه توضیحاتی را درباره آن‌ها ارائه می‌دهیم. برای تعمیر کولر گازی آر تی سی در قزوین با نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر در نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین

پیش از پرداختن به دلایل خرابی کولر گازی، در خصوص سرویس کولر آر تی سی، که بهترین راهکار برای جلوگیری از این خرابی‌هاست، نکاتی را می‌خوانیم. تمیز کردن فیلتر‌های دستگاه یا تعویض آن‌ها اولین اقدامیست که باید توسط تکنسین انجام شود. تعویض فیلتر در شهر‌های آلوده و غبار آلود مانند قزوین، به طور کلی وضعیت کولر گازی را تغییر می‌دهد و هوای بسیار تمیزتری را به خانه بر می‌گرداند. در مرحله بعد تمام اجزای پنل داخلی از جمله فن‌ها، دریچه‌ها، سیم پیچ و… تمیز می‌شوند. سپس شارژ گاز مبرد دستگاه تنظیم می‌شود و پس از آن نوبت به تمیز کردن کویل و کندانسور و سایر بخش‌های پنل خارجی دستگاه می‌رسد. برای سرویس کولر گازی آر تی سی در قزوین، با نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین تماس بگیرید.

ایرادات رایج در کولر گازی آر تی سی

کولر‌های گازی آر تی سی هم مانند بسیاری از لوازم منزل، ممکن است با ایرادات و خرابی‌هایی رو به رو شوند که در ادامه به برخی از مهم‌ترین ایرادات ثبت شده در نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین می‌پردازیم.

تعمیر-کولر-گازی-آر-تی-سی-در-قزوین

نشت آب از کولر گازی آر تی سی

یکی از دلایل اصلی نشت آب از کولر گازی آر تی سی، یخ بستن داخل پنل کولر گازی، است. زمانی که در هنگام کار کردن کمپرسور، داخل محفظه دستگاه یخ تشکیل شود و این یخ‌ها پس از خاموش شدن کولر گازی آر تی سی آب شوند و از داخل آن سرازیر شوند شاهد ریزش آب از دستگاه خود خواهید بود. گرفتگی در لوله‌های خروجی یا ایجاد سوراخ و نشتی در آن‌ها می‌تواند دلیل دیگر نشت آب در کولر گازی آر تی سی باشد. مسدود شدن ناودانی خروجی، شکستن سینی یا قاب ناودانی از دلایل دیگر نشت آب از کولر گازی آر تی سی است. برای تعمیر کولر گازی آر تی سی در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

سرمای کولر گازی کافی نیست‌

دلایل مختلفی برای سرمای ناکافی کولر گازی آر تی سی در نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین به ثبت رسیده است. مهم‌ترین دلیل سرویس نشدن درست و به موقع کولر شماست. اگر کولر خود را سرویس نکردید، احتمال دارد فیلتر‌ها مسدود شده باشند یا شارژ مبرد دستگاه کم شده باشد. ایراد در کمپرسور و عملکرد آن و یا مشکل در کندانسور از دلایل دیگر سرمای کم یا ولرم شدن باد کولر گازی آر تی سی است. گاهی اوقات ممکن است توان کولر گازی، نسبت به متراژ محیط کافی نباشد و نتواند سرمای کافی برای کل خانه یا محل کار شما را تأمین کند. برای رفع این موارد با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات--کولر-گازی-آر-تی-سی-در-قزوین

سر و صدای زیاد و تعمیر کولر گازی آر تی سی در قزوین

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود تا کاربران برای تعمیر دستگاه با نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین تماس بگیرند، سر و صدای نامتعارف دستگاه است. موردی که باید جدی گرفته شود تا از وارد آمدن صدمات جدی‌تر به دستگاه جلوگیری شود. در صورت بروز این مشکل دستگاه را از برق بکشید و از تکنسین ماهر کمک بگیرید. احتمال دارد مشکل تنها وارد شدن جسمی خارجی به کندانسور یا کمپرسور باشد که با تمیز کردن دستگاه این مشکل حل می‌شود. اما ممکن است ایراد جدی‌تر باشد. مثلاً کج شدن پره‌های فن کمپرسور و ساییدن این پره‌های به بدنه محفظه کمپرسور یکی از دلایل مهمیست که باید سریعاً رفع شود. برای تعمیر فوری کولر گازی آر تی سی در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

( برای مطلع شدن از نحوه ثبت درخواست تعمیرات داکت اسپیلت آکایی در قزوین اینجا کلیک کنید )

نمایندگی کولر گازی آر تی سی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی آر تی سیر در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی آر تی سی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی آر تی سی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی آر تی سی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی کولرگازی آر تی سی در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

  1. سلام وقت بخیر کولر گازی ما فنش خیلی سروصدا داره قبلا این مشکلو نداشت چند وقتیه اینجوری شده میتونید راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297