نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی آکایی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی آکایی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی آکایی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی آکایی در قزوین

یکی از کولر‌های گازی که نسبت قیمت به کیفیت مناسبی دارد، کولر گازی آکایی است. در این مطلب قصد داریم نکات مختلف در خصوص این کولر‌های گازی را مورد بررسی قرار دهیم. طراحی قابل قبول و استفاده از موتور ژاپنی برند توشیبا به همراه ۵ سال ضمانت نامه این کمپرسور‌ها، از مهم‌ترین دلایلیست که خریداران به سراغ این برند که نام کامل آن LOAKAI است، ‌می‌روند. کولر‌های گازی آکایی در کلاس‌های ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ عرضه می‌شوند. همین طور این دستگاه‌ها، برای شرایط اقلیمی متفاوتی طراحی می‌شوند. شما می‌توانید در نمایندگی کولر گازی در قزوین، مدل مناسب شرایط آب و هوایی شهر را پیدا کنید. این دستگاه‌ها نیز به مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند که در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا خواهیم شد. برای تعمیر کولر گازی آکایی در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-کولرگازی-آکایی-در-ق5زوین

خطا‌های کولر گازی آکایی

در صورتی که کولر گازی آکایی شما، با مشکل رو به رو شد، می‌توانید از طریق دفترچه راهنما متوجه خطا‌های دستگاه خود بشوید. ما نیز خطا‌های اصلی این دستگاه را برای شما می‌نویسیم تا بتوانید آن را به درستی برای تعمیرکار، توضیح دهید تا قطعه مورد نیاز دستگاه شما را به همراه داشته باشد.

خطای E۰ (۳ چشمک چراغ در ۸ ثانیه):

این خطا به دلیل درست بسته نشدن پنل یا ایراد در نصب، مشاهده می‌شود و همان خطای پیکربندی دستگاه است. یک بار دستگاه را خاموش روشن کنید، اگر این ارور رفع نشد، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین سرویس تماس بگیرید.

خطای E۱ ( ۴ چشمک در هر ۸ ثانیه):

ایراد پرتکرار دیگری که در نمایندگی کولر گازی آکایی در قزوین به ثبت رسیده است، مربوط به سنسوری است که دمای محیط بیرونی را تشخیص می‌دهد. دقت کنید که نصب دستگاه در ارتفاع بالا و نزدیک به سقف سالن، کار این سنسور را با ایراد رو به رو می‌کند. زیرا، گرمای هوا به سمت بالا حرکت کرده و در صورتی که دستگاه خیلی نزدیک به سقف باشد این سنسور دمای خانه را بیش‌تر از میزان واقعی، نشان می‌دهد. در نتیجه این اتفاق، کولر گازی آکایی، دما را بیش از حد مورد نیاز سرد می‌کند که باعث مصرف بالای انرژی و زیاد شدن مبلغ قبض برق کاربر می‌شود. برای تعمیر کولر گازی آکایی با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر-کولرگازی-آکایی-در-ق5زوین

خطای E۲ (۱ چشمک در هر ۸ ثانیه):

این خطا نشانگر ایراد در سنسور داخلی دستگاه است. همین طور ممکن است دمای داخل کمپرسور خیلی بالا رفته باشد. در این صورت حتماً شاهد خاموش شدن دستگاه در هنگام انجام کار خواهید بود. دلیل این امر خاموش شدن کمپرسور توسط کندانسور است. یکی از وظایف پنل خارجی محافظت از کمپرسور است. به همین دلیل، وقتی دما به حد غیر مجاز می‌رسد، کمپرسور خاموش می‌شود تا خنک شود و اتفاق بدتری برای آن نیفتد. در صورتی که بعد از چند دقیقه و پس از خنک شدن دستگاه، آن را روشن کردید و باز هم کولر گازی آکایی با مشکل رو به رو شد، لازم است برای رفع ایراد کمپرسور از تعمیر کار ماهر کمک بگیرید.

خطای E۳(۲ چشمک در هر ۸ ثانیه):

مشکل در سنسور دمای کویل کولر گازی آکایی است. دو کویل در هر کولر گازی وجود دارد. یک کویل کندانسور که در پنل بیرونی قرار دارد و یک کویل تبخیر که در یونیت داخلی تعبیه شده است. کویل‌ها وسیله جذب رطوبت و تنظیم آن در فضای خانه هستند. طبیعی است بعد از مدتی به دلیل وجود گرد و غبار و کثیفی در هوا، نیاز به تمیز کردن پیدا کنند. ایراد در سنسور این قطعه، مشکل رایج دیگری است که باعث تماس کاربران با نمایندگی کولر گازی آکایی در قزوین می‌شود.

خطای E۵(۶ چشمک در هر ۸ ثانیه):

وقتی پاسخی از یونیت بیرونی دستگاه دریافت نشود، این ارور روی کولر گازی مشاهده می‌شود. این خطا به معنای مشکل در ارتباط بین پنل داخلی و خارجی دستگاه است. احتمالاً ایراد در برد یا سیم کشی سیستم به وجود آمده است. یکی از تخصصی‌ترین و حساس‌ترین کار‌ها در تعمیر کولر گازی آکایی، تعمیر برد دستگاه است. حتماً برای این کار از فرد متخصص و با تجربه کمک بگیرید.

خطای E۸ (۳ چشمک در هر ۸ ثانیه):

یکی از فن‌های دستگاه ایراد دارد. فن کمپرسور و کندانسور وظیفه خنک کردن و به جریان انداختن هوا را در یونیت داخلی و خارجی کولر گازی آکایی را، به عهده دارند. اگر صدای اضافه‌ای از داخل یونیت می‌شنوید، پره‌های فن دستگاه تاب برداشته یا شکسته‌اند و به بدنه محفظه کمپرسور می‌سایند. برای رفع این ایراد یا هر مشکل دیگری در دستگاه خود.

نمایندگی-تعمیرات--کولرگازی-آکایی-در-ق5زوین

خطای FF و تعمیرات در نمانیدگی کولر گازی آکایی در قزوین

خطا به معنی ایراد در دمای خارج کولر گازی آکایی است. دما یا خیلی بالا یا خیلی پایین است و سیستم اخطار دمای محیط خارجی می‌دهد.
در بالا پرتکرارترین خطا‌های ثبت شده در نمایندگی کولر گازی آکایی در قزوین و دلایل آن را، خواندیم. برای رفع این ایرادات یا هر ایراد دیگری در کولر گازی آکایی با مرکز تعمسرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

( برای مطلع شدن از نحوه ثبت درخواست تعمیرات داکت اسپیلت آر تی سی در قزوین اینجا کلیک کنید )

نمایندگی کولر گازی آکایی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی آکایی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی آکایی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی آکایی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی کولرگازی آکایی در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297