نمایندگی کولرگازی ال جی در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی ال جی در قزوین 

نمایندگی کولرگازی ال جی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی ال جی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی ال جی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی ال جی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی ال جی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین

در مطلب پیش رو قصد داریم در خصوص معنای ارور‌های مختلف کولر گازی ال جی مطالب مهمی را بیان کنیم. معولا ارور‌هایی که سیستم عیب‌یابی خودکار این کولر‌های گازی پیدا می‌کنند، یا قطعه خراب شده را معرفی می‌کنند یا لااقل اطلاع می‌دهند کدام عملکرد دستگاه دارای ایراد است تا تکنسین دستگاه بتواند راحت‌تر کار تعمیر کولر گازی را انجام دهد. با خواندن ادامه این مطلب می‌توانید معنی هر ارور دستگاه را بفهیمد. همین طور برای تعمیر کولر گازی خود می‌توانید با نمایندگی کولر گازی در قزوین یا با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰، مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

نمایندگی-کولر-گازی-ال-جی-در-قزوین

معنای ارور‌های پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین

معنای برخی ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین را می‌خوانیم. دانستن معنای ارور‌های دستگاه، کار تعمیرات دستگاه را برای تکنسین دستگاه، راحت‌تر خواهد کرد.

ارور ۰۱

خطا به دلیل ایراد در سنسور هوای برگشتی یونیت داخلی رخ می‌دهد. ترمیستور را از PCB جدا کنید و سپس مقاومت دستگاه را چک کنید. یا می‌توانید سنسور را همزمان با اینکه به PCB متصل است بررسی نمایید، در مرحله آخر، ولتاژ DC در رزیستور را اندازه‌گیری کنید تا در محدوده مناسب باشد.

ارور ۰۲

این ایراد پر تکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین، به معنای ایراد در سنسور ورودی کویل یا سیم‌پیچ یونیت داخلی است. برای برطرف کردن این ایراد ابتدا ترمیستور را از PCB داخلی جدا کرده و مقاومت آن را بررسی کنید. علاوه بر این می‌توانید سنسور را همزمان با اینکه به PCB متصل است بررسی کنید، ولتاژ DC در رزیستور را اندازه‌گیری کرده و آن را هم چک کنید.

ارور ۰۳

نشانگر خطا در سیم‌کشی بین ریموت کنترل و فن کویل است. این مشکل در برنامه‌های کنترل گروهی که بیش از یک فن کویل به یک ریموت کنترل متصل است بسیار رایج است. ابتدا باید از سلامت سیم‌کشی‌های کولر گازی مطمئن شوید. سپس سوئیچ پشت ریموت کنترل را بررسی کنید. این سوییچ برای کنترل گروه باید روی حالت Group یا GR۱ تنظیم شود و در تنظیمات کارخانه با واژه یا حروف Single یاSG نشان داده می‌شود. برای رفع این مشکل با نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین، تماس بگیرید.

تعمیر-کولر-گازی-ال-جی-در-قزوین

ارور ۰۴

ارورCH۰۴ یا ۰۴ خبر از بالا آمدن سوییچ شناور کویل فن می‌دهد. اگر کویل‌های فن کولر گازی ال جی از مدل بدون پمپ تخلیه باشد، ارور نشان می‌دهد که قطعه جامپر در ترمینال CN FLOAT پیدا نیست. اگر فن کویل کار کند و شناور بالا بیاید، ظرف سه دقیقه و ۳۰ ثانیه این ارور روی ریموت کنترلر نشان داده می‌شود، این تأخیر در نشان دادن ارور به این علت است که به دستگاه زمان می‌دهد تا آب اضافی را پمپاژ کند. امکان حذف ارور تا ۴۰ ثانیه پس از تخلیه و افت شناور یا اتصال مجدد جامپر به برد، وجود نخواهد داشت. اما بعد از گذشت این زمان می‌توان ارور را حذف کرد. در صورتی که نتوانستید ارور را رفع کنید با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور ۰۵ و ارور ۵۲

آخرین ایراد پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین، به معنای پدید آمدن مشکل در ارتباط بین واحد‌های داخلی و خارجی کولر گازی ال جی است. این ارور، احتمالاً در زمان حدود ۵ دقیقه پس از روشن شدن سیستم به وقوع می‌پیوندند. هنگام برقراری ارتباط بین واحد‌ها یک ولتاژ DC در نوسان است که معمولاً سیگنال سریالی نامیده می‌شود. سیم کشی غلط و یا اختلال در سیستم برق کولر گازی ال جی باعث می‌شود تا، این سیگنال ارتباطی قطع شود. برای رفع این ایراد و تعمیر کولر گازی ال جی در قزوین، در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت، کافیست تا با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات-کولر-گازی-ال-جی-در-قزوین

تعمیر کولر گازی ال جی در قزوین

در بالا با تعدادی از خطا‌های کاربردی کولر گازی ال جی در قزوین آشنا شدیم. اما برای تعمیر کولر گازی ال جی در قزوین، حتماً از تکنسین نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین کمک بگیرید. این دستگاه‌ها بسیار حساس هستند و اشتباه در تعمیر آن‌ها، می‌تواند باعث به وجود آمدن هزینه‌های اضافه و بعضا بسیار سنگین بی‌مورد شود. برای استفاده از خدمات مطمئن و با کیفیت، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

( برای مطلع شدن از نحوه ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور  در قزوین اینجا کلیک کنید )

نمایندگی کولر گازی ال جی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی ال جی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی ال جی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی ال جی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی ال جی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297