نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین 

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین

یکی از لوازم منزل مهمی که برای فصل تابستان استفاده می‌شود، کولر‌های گازی هستند. کولر گازی به نسبت کولر آبی محیط‌های بزرگتری را بدون مرطوب کردن هوا و مصرف زیاد آب، خنک می‌کنند. تعمیر یا سرویس این کولر‌ها پیش از فرا رسیدن نیمه نخست و گرم سال امری بسیار ضروری است. در این مطلب، قصد داریم به صورت اختصاصی به بررسی کولر‌های گازی ایران رادیاتور بپردازیم و از راهکار سرویس و تعمیر کولر گازی توسط تکنسین مورد تأیید نمایندگی کولر گازی در قزوین بگوییم. برای انجام تعمیرات دستگاه خود، به صورت فوری و در محل خودتان، کافیست با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-کولر-گازی-ایران-رادیاتور-در-قزوین

گروه صنعتی ایران رادیاتور

شعار تبلیغاتی \”به ما دلگرم باشید! \” یکی از ماندگارترین و آشناترین شعار‌های تبلیغاتی در ذهن مردم کشورمان است. برندی که کار خود را از سال ۱۳۵۸ در شرق تهران با حدود سی نفر پرسنل آغاز کرد. عددی که امروز به ۱۵۰۰ پرسنل مستقیم و ده هزار فرصت شغلی غیر مستقیم و نمایندگی در شهر‌های بزرگ مانند نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین رسیده است. این شرکت در مرحله نخست نیاز بسیاری از خانواده‌ها به شوفاژ آلومینیومی را رفع کرد. پس از آن، گام‌های موفقی در تولید لوازم گرمایشی و سپس سرمایشی برداشت. یکی از آخرین تولیدات این شرکت کولر گازی ایران رادیاتور است. شما می‌توانید برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور‌های پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین

ممکن است با وجود رعایت نکات بالا، به مرور زمان و در اثر استهلاک دستگاه، کولر گازی ایران رادیاتور با مشکلاتی رو به رو شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. در این صورت معمولاً کد‌هایی روی نمایشگر این کولر گازی نشان داد می‌شود. شرح معنی کد‌ها در دفترچه راهنمای هر مدل ذکر شده است. دانستن معنی این کد‌ها توسط تکنسین حرفه‌ای لازم است و کار تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین را برای او آسان می‌کند. معنی برخی از کد‌های پرکاربرد به شرح زیر است:

کد خطای E۱: اختلالی در عملکرد سیستم سرمایشی دستگاه وجود دارد. احتمالاً نیاز است تا کمپرسور، ترموستات و کندانسور بررسی شوند. یک بار دستگاه را ریست کنید اگر ایراد رفع نشد برای تعمیر کولر گازی، از تکنسین مورد تأیید نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین کمک بگیرید.

کد خطای E۲: این خطا حاکی از ایراد در سنسور‌های محیطی و دمایی کولر ایران رادیاتور است. با استفاده از سنسور‌های دمایی، اطلاعات دقیقی از هوای محیط یا لوله‎‌ها در اختیار برد دستگاه قرار می‌‎گیرد. برای تعمیر برد از فرد وارد و کاربلد کمک بگیرید.

کد خطای E۳: ایراد پرتکرار دیگری که در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین، به ثبت رسیده است مربوط به سنسور پایپ اپراتور است. با دیدن خطای E۳، بر روی صفحه نمایشگر، لازم است میزان اهم داخل دستگاه، مورد بررسی قرار بگیرد. برای بررسی دقیق این مورد با شماره‌های بالای صفحه تماس بگیرید تا تکنسین کولر گازی دستگاه شما را بررسی کند.

کد خطای E۴: اشکالی در سنسور پایپ وجود دارد که در یونیت بیرونی کولر گازی ایران رادیاتور قرار گرفته است.

کد خطای E۵: وقتی تراز دستگاه به هم خورده باشد یا فن بلوور خشک کار کند، این ارور را مشاهده خواهید کرد. در نتیجه اختلال در عملکرد فن بلوور یا دمنده دستگاه به وجود آمده است و عمل هدایت باد سرد به بیرون کولر گازی ایران رادیاتور مختل شده است. نیم سوز شدن برد، دلیل دیگریست که باعث اختلال در عملکرد فن کولر گازی ایران رادیاتور می‌شود.

کد خطای E۷: اپراتور و کندانسور در یونیت داخلی و خارجی دستگاه از طریق چند کابل به یکدیگر متصلند تا کولر گازی عملکرد یکپارچه و صحیحی داشته باشد. بروز این خطا نشانگر اخلال در ارتباط بین این دو قسمت است.

کد خطای E۸: آخرین ایراد پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین، مربوط به یونیت خارجی کولر گازی یا همان کندانسور دستگاه است که وظیفه جذب گرمای محیط و انتقال آن به بیرون را دارد. این خطا نشانگر دمای بیش از میزان استاندارد در کندانسور کولر گازی ایران رادیاتور است. برای رفع این ایراد و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

تعمیرات در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین

در بالا تعدادی از مهم‌ترین ارور‌های ثبت شده در نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین را، مرور کردیم. اما اگر برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور، نیاز به حضور فرد با دانش و با تجربه دارید، با قزوین تکنیک تماس بگیرید. تکنسین‌های قزوین تکنیک دارای هشت سال سابقه کار تخصصی روی کولر گازی هستند و با آشنایی کامل به دستگاه شما باعث کاهش و صرفه‌جویی در هزینه‌های تعمیر می‌شوند. شما می‌توانید با خیالی آسوده و مطمئن کار سرویس و تعمیر دستگاه خود را با تماس با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ انجام دهید. 

( برای مطلع شدن از نحوه ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی ال جی  در قزوین اینجا کلیک کنید )

نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی ایران رادیاتور باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297