نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی بکو در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی آکایی در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی بکو | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی بکو در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین

نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی بکو در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی بکو در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی بکو در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی بکو در قزوین
تعمیر کولر گازی بکو در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی بکو در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی بکو در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین

آماده شدن برای مقابله با گرمای شدید تابستان، از طریق تعمیر و یا سرویس کولر گازی یکی از کار‌های مهمی است که در فصل بهار انجام می‌شود. کولر‌های گازی که با گرفتن هوای گرم از محیط و تبرید گاز اسپیلت، بدون تولید بخار آب اضافه هوای خانه و محل کار شما را خنک می‌کنند، بهترین وسیله برای رویارویی با هوای گرم و شرجی هستند. این کولر‌ها در برند‌ها و انواع گوناگون تولید می‌شوند. برند بکو یکی از برند‌های تولید‌کننده کولر گازی است. ما در این مطلب به طور اختصاصی به بررسی کولر‌های گازی تولید شده توسط این برند می‌پردازیم. شما می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود به نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین مراجعه نموده یا با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-کولر-گازی-بکو-در-قزوین

نحوه عیب‌یابی کولر گازی بکو

کولر گازی بکو هم ممکن است پس از مصرف مداوم و زیاد دچار ایراداتی شود و به تعمیر نیاز پیدا کند. با هم برخی از ایرادات پر تکرار ثبت شده در نماینیدگی کولر گازی بکو در قزوین و دلایل آن را می‌خوانیم:

کولر گازی روشن نمی‌شود یا پس از مدتی خاموش می‌شود

ابتدا از سلامت پریز‌ها، وصل بودن جریان برق و ورود برق به سیستم مطمئن شوید. همین طور، ممکن است برد الکترونیکی یا فیوز حرارتی ترمینال خراب باشد. اگر کولر گازی بکو، در میانه کار خاموش می‌شود ممکن است کندانسور دمای کمپرسور را بیش از حد تشخیص داده باشد و دستگاه را خاموش کند تا دچار حریق بر اثر دمای خیلی زیاد نشود. کثیفی کویل‌های اوپراتور، از کار افتادن فن بیرونی و بالا رفتن فشار کمپرسور و قطع شدن فیوز در اثر وجود اضافه بار نوسان برق ورودی و از کار افتادن اورلود دلایل دیگر خاموش شدن کولر گازی بکو است. برای تعمیر کولر گازی بکو در قزوین، از تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی در قزوین کمک بگیرید.

کولر گازی بکو خنک نمی‌کند

دلایل مختلفی می‌تواند باعث از کار افتادن کولر گازی شود. ممکن است کمپرسور دستگاه از کار افتاده باشد، برد الکتریکی خراب شده باشد، دستگاه در درجه مناسبی تنظیم نشده باشد. اما دلایل رایج‌تر کثیفی فیلتر‌های قابل شست و شوی کولر گازی بکو، کم شدن شارژ گاز مبرد دستگاه، کثیفی زیاد پنل داخلی یا خارجی و کندانسور کولر گازی است. برای بررسی دقیق‌تر لازم است تکنسین آشنا به دستگاه شما از آن بازدید کند.

تعمیر-کولر-گازی-بکو-در-قزوین

یخ زدن و مراجعه به نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین

برفک زدن کولر گازی می‌تواند به دلایل متعددی از جمله کثیفی لوله‌ها، کم شدن گاز اسپیلت، کثیف شدن صافی اوپراتور، کثیفی فیلتر‌ها و یا خرابی لاستیک‌های لرزه گیر کمپرسور اتفاق بیفتد. اگر سنسور دمای کمپرسور خراب شود هم باعث یکسره کار کردن آن می‌شود که می‌تواند سبب خرابی کمپرسور، یخ زدن کولر گازی و مصرف بالای برق توسط دستگاه شود. استفاده از سیستم سرمایش کولر‌های گازی در محیط‌هایی که خنک هستند، دلیل دیگری است که ممکن است، کولر بکو یخ بزند. برای سرویس و تعمیر کولر گازی با نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین یا شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان قزوین تکنیک نیز، استفاده کنید.

کولر گازی بکو سر و صدای زیادی می‌کند

یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا همشهریان برای تعمیر کولر بکو در قزوین، به نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین مراجعه کنند، سر و صدای زیاد دستگاه است. ممکن است محل قرار‌گیری کولر گازی تراز نباشد، شل شدن برخی پیچ‌های کانال‌ها یا دریچه‌های هوا، ساییده شدن پروانه‌های فن به بدنه به دلیل کج شدن یا قوس برداشتن پره‌ها، شل شدن پیچ‌های کمپرسور، خرابی لاستک لرزه گیر و افتادن جسم خارجی در پنل داخلی دلایل مهم دیگر سر و صدای کولر گازی بکو هستند. اگر در پنل داخلی کولر ایرادی پیدا نکردید، پنل خارجی را چک کنید. مخصوصاً اگر در تراس یا فضای باز دیگری قرار دارد، ممکن است حشرات یا پرنده‌های کوچک در آن لانه ساخته باشند.

نمایندگی-تعمیرات--کولر-گازی-بکو-در-قزوین

تعمیر کولر گازی بکو در قزوین

برای تعمیر کولر گازی بکو در قزوین، ما به شما تعمیر کاران با دانش و با تجربه قزوین تکنیک را، پیشنهاد می‌کنیم. تکنسین‌های ما از قطعات اصلی تهیه شده از نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین استفاده می‌کنند و با حداقل هشت سال سابقه کار روی کولر گازی، با دستگاه شما آشنایی کامل داشته و قادرند بدون ایجاد هزینه اضافه و چند باره کاری، تعمیرات را با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند. تعمیر کاران ماهر قزوین تکنیک کار خود را ضمانت نموده و برای بالا رفتن کیفیت کار از قطعات یدک با کیفیت اصلی استفاده می‌کنند. پس برای تعمیر کولر گازی بکو در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی بکو در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی بکو در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی بکو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی بکو در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی کولرگازی بکو در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

  1. یاسمین همت پناه

    سلام وقتتون بخیر کولر گازی ما خیلی صدا میده تکنسین مخصوص به کولرگازی بکو دارید بفرستید تعمیرش کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297