نمایندگی کولرگازی جنرال در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی جنرال در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی جنرال در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی جنرال | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی جنرال در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی جنرال در قزوین 

نمایندگی کولرگازی جنرال در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی جنرال در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی جنرال در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی جنرال در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی سوپرجنرال در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی جنرال در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی سوپرجنرال در قزوین
تعمیر کولر گازی سوپرجنرال در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی جنرال در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی جنرال در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین

برند جنرال (GENERAL) یکی از برند‌های شناخته شده تولید‌کننده کولرگازی و داکت اسپلیت است. خدمات تعمیرات و پشتیبانی برند جنرال با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت توسط مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک ارائه می‌شود. گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال تکنسین‌های قزوین تکنیک، سبب ارائه بهترین خدمات سرویس و تعمیر انواع مختلف کولر‌های گازی این برند شده است. استفاده از قطعات یدک فابریک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین، دیگر مزیت استفاده از خدمات فوری و با کیفیت قزوین تکنیک با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ است.

نمایندگی-کولر-گازی-جنرال-در-قزوین

مشکلات رایج و تعمیر کولر گازی جنرال در قزوین

در ادامه این مقاله به معرفی برخی خطا‌های رایج و پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر‌های گازی جنرال در قزوین، می‌پردازیم و سپس ارور‌های کولر گازی جنرال را معرفی می‌کنیم.

روشن نشدن کولر گازی جنرال

هنگامی که کولرگازی شما کار نمی‌کند یا روشن نمی‌شود ابتدا از سلامت ترموستات مطمئن شوید. اگر باتری‌های ترموستات خالی شده بود آن‌ها را عوض کنید. اگر باتری‌ها شارژ هشتند، تنظیمات ترموستات را مجدداً درست کنید و آن را در دمای دلخواه قرار دهید. اگر ترموستات شما روشن است اما کولرگازی جنرال شما کار نمی‌کند مدارشکن را بررسی کنید. ممکن است مدار شکن جریان برق را قطع کرده باشد.
مطمئن شوید جریان برق دستگاه وصل است. ممکن است پریز برق یا دوشاخه کولرگازی جنرال خراب شده باشد. رفع این مشکلات راحت است و مشکل با تعویض پریز و دوشاخه برطرف می‌شود. اما گاهی اوقات سیم‌های داخل کولر قطع شده است. در چنین مواقعی بهتر است از یک آمپرمتر یا فازمتر برای بررسی سیم‌ها استفاده کنید و هر سیمی که قطع بود را درست کنید. برای تعمیر کولر گازی خود از تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین کمک بگیرید.

تعمیر-کولر-گازی-جنرال-در-قزوین

خاموش شدن ناگهانی و مراجعه به نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین

ممکن است ایراد خاموش شدن کولرگازی جنرال از ترموستات باشد. وقتی تایمر ترموستات کار نکند در نتیجه کولر گازی، به طور ناگهانی از کار می‌ایستد. در صورت سوختن خازن نیز احتمال دارد کولرگازی جنرال خانه شما به طور ناگهانی خاموش شود. برای رفع این مشکل باید خازن را عوض کنید. در صورت نیم سوز شدن و یا سوختن کمپرسور نیز این مشکل به وجود می‌آید و لازم است برای رفع آن از تکنسین متخصص نمایندگی کولر گازی در قزوین کمک بگیرید.

گرم بودن باد کولرگازی جنرال

اگر فیلتر هوا به دلیل کثیفی مسدود شود، جریان هوای دستگاه شما قطع می‌شود. در این صورت هوای سرد از کولرگازی شما عبور نمی‌کند. یک فیلتر هوای کثیف می‌تواند واحد کندانسور را سردتر و قدرت خنک‌کننده کولرگازی جنرال شما را محدود کند. تعویض ماهانه یا چند ماه یکبار فیلتر هوا به عبور جریان هوای سرد کمک کرده و مانع از گرم شدن باد کولرگازی می‌شود. در برخی موارد نیز گاز کولرگازی تمام شده است و برای رفع مشکل باید نسبت به گاز مبرد کولر گازی جنرال را شارژ کنید.

نمایندگی-تعمیرات--کولر-گازی-جنرال-در-قزوین

خرابی فن کمپرسور و تعمیر کولرگازی جنرال در قزوین

آخرین خطای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین، ایراد در فن کمپرسور این دستگاههاست. اگر چیزی به پره‌های فن گیر کرده و مانع از چرخش آن شده است آن را خارج کنید. سیم‌های فن کمپرسور را بررسی کنید. هر سیمی که قطع شده را وصل کنید و اگر سیم پاره یا فرسوده بود آن را عوض کنید. تسمه و موتور فن کولر گازی را چک کنید و در صورت خرابی آن‌ها عوض کنید. اگر مشکل از هیچکدام از این بخش‌ها نبود احتمالاً فن کولر گازی جنرال سوخته است و نیاز به تعویض دارد. تعمیر و تعویض فن کار یک متخصص حرفه‌ای در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال است. برای تعمیر کولر گازی جنرال در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید

برای تعمیر کولر گازی جنرال، لازم است حساسیت به خرج بدهبد و از تکنسین ماهر و توانمند استفاده کنید. حتماً مطمئن شوید قطعات دستگاه از نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین تهیه شده باشد تا راندمان و طول عمر دستگاه شما پایین نیاید. برای انجام این کار و تعمیر با کیفیت کولر گازی جنرال در قزوین، با مرکز تعمیرات قزوین تکنیک با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی جنرال در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی جنرال در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی جنرال در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی جنرال در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی جنرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی جنرال در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297