نمایندگی کولرگازی سامسونگ در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی سامسونگ در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی سامسونگ در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی سامسونگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی سامسونگ در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در قزوین

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی سامسونگ در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی سامسونگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی سامسونگ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین
تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی سامسونگ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی سامسونگ در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین

برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین، حتما از تکنسین متخصص و دوره دیده و قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین استفاده کنید تا راندمان دستگاه شما در بالاترین سطح بماند و مشکل جدیدی برای آن ایجاد نشود. حساس بودن این دستگاهها و قیمت بالای قطعات آنها کار تعمیر کولر گازی در قزوین را به یک کار پیچیده و بسیار حساس تبدیل کرده است. برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین توسط تکنسین باتجربه و بادانش کافیست با مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل قزوین تکنیک با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین

سرویس کردن و تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین

با توجه به قرارگیری کولرهای گازی در مجاورت گرد و خاک در صورت سرویس نشدن دستگاه در ابتدای هر نیم سال، علاوه بر کاهش عمر مفید و راندمان کولر گازی سامسونگ، مصرف انرژی دستگاه به شدت افزایش خواهد یافت و اثر آن در قبض برق مصرف کننده نمایان خواهد شد. علاوه بر این موارد، تمام کاربران می‌توانند با انجام سرویس سالیانه از تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین، پیش از فرا رسیدن فصل گرما جلوگیری نمایند. اگر ساکن قزوین هستید، جهت بررسی مشکلات کولر گازی سامسونگ خود می‌توانید با پشتیبانان قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین

هر نوع و برند از کولرگازی ممکن است مشکلات و عیوب خاص خود را داشته باشد. به همین دلیل، برای آگاهی از مشکلات احتمالی کولر گازی سامسونگ، به موارد زیر که پرتکرارترین ایرادات ثبت شده در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین هستند، توجه کافی را نشان دهید تا در صورت بروز ایراد بتوانید تعمیر دستگاه را در اسرع وقت انجام دهید.

کولر گازی سامسونگ روشن نمی‌شود

زمانی که این مشکل پیش آمد باید بدانید که بررسی موارد زیر الزامی است.
ابتدای کار با چک کردن دوشاخه و پریز کولر گازی سامسونگ از سالم بودن آن و وجود جریان برق مطمئن شوید. اگر خرابی وجود نداشت سیم برق‌های ورودی و اتصالات کولر را چک کنید تا در صورت لزوم آنها را تعمیر کنید. خرابی برد و کمپرسور، مواردیست که تعمیر آن ها دردسر بیش تری دارد و توسط تکنسین خبره قابل تعمیر است. برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزویننمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین

زمانی که سرمای کولر گازی سامسونگ کم شده و برفک می‌زند

هنگامی که با این مشکل روبرو شدید پیش از تماس با نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین، می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:
اول اینکه گاز کولر کم است و نمی‌تواند محیط را خنک کند و در همان محدوده خود یخ می‌زند برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در این حالت باید گاز را به اندازه لازم شارژ کنید. ممکن است فن خراب است و سرما را به بیرون منتقل نمی‌کند و باعث یخ زدن در همان محیط کولر گازی می‌شود در این مرحله برای تعمیر کولر گازی سامسونگ فن را بررسی می‌کنیم اگر سیم‌های آن قطع شده بودند آن‌ها را متصل می‌کنید و اگر سوخته بود کلا آن را تعویض می‌کنیم. سومین مورد که باید بررسی شود، کمپرسور دستگاه است. و در نهایت مطمئن شوید که داخل لوله‌ها کثیف نباشند تا دستگاه یخ نزند. در این حالت برای رفع ایراد کولر گازی لوله‌ها را جدا کرده و بشویید.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی سامسونگ

تولید سرو صدا یکی دیگر از دلایل تماس با نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین است. ایجاد آلودگی صوتی و سر و صدای زیاد، بسیار اذیت‌کننده است لذا بهتر است در سریعترین زمان و تا قبل از به وجود آوردن مشکلات بزرگتر، دستگاه عیب یابی شود.
چند مورد از مهم ترین دلایل این موضوع به شرح زیر است:
پر تکرارترین دلیل این موضوع محل نامناسب برای نصب کولر گازی سامسونگ است. لازم است بدانیم بعد از قرار دادن کولر گازی در محل خود باید به درستی محل قرارگیری آن را چک و تنظیم کنیم و به کمک دستگاه از صاف بودن دستگاه مطمئن شویم. دلیل بعدی را می‌توان در خرابی پروانه فن و برخورد آن به قسمتی از بدنه جستجو کرد. لذا باید بررسی‌های لازم برای تعمیر پروانه فن را انجام دهیم. در مرحله آخر پیچ های پایه کمپرسور و کندانسور، سفت می شوند تا داخل محفظه لق نزنند و سر و صدا ایجاد نکنند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در قزوین

تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین

همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم، تعمیر کولر گازی های حساس و ظریف سامسونگ، کاری بسیار تخصصی است که حتما باید توسط تکنسین های باتجربه و قطعات یدک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین انجام شود. تکنسین های قزوین تکنیک، با حداقل 8 سال سابقه کار با کولر گازی و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر کولر گازی سامسونگ بهترین گزینه برای تعمیر با کیفیت و به صرفه این دستگاهها هستند. شما نیز می توانید با خیالی آسوده برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی سامسونگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی سامسونگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297