نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی سوپر جنرال در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی سوپر جنرال در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی سوپر جنرال در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال در قزوین

نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی سوپر جنرال در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی سوپر جنرال در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی سوپرجنرال در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی سوپر جنرال در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی سوپرجنرال در قزوین
تعمیر کولر گازی سوپرجنرال در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی سوپر جنرال در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی سوپر جنرال در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی سوپر جنرال در قزوین

تکنولوژی در سالهای اخیر، به کمک انسان آمده تا برای او آسایش و رفاه بیشتری فراهم آورد. یکی از وسایلی که به خصوص در فصل های گرم سال، کمک زیادی به آسایش بیشتر انسان می‌کند و قادر است تا هوای محل زندگی و کار او را، خنک و پاکیزه کند، کولر گازی است. یکی از برندهای تولید کننده کولر گازی، سوپر جنرال چین است که در این مطلب، به طور خاص مورد بررسی قزوین تکنیک قرار می‌گیرد.

نمایندگی-کولر-گازی-سوپر-جنررال-در-قزوین

اگر به نمایندگی کولر گازی سوپر جنرال در قزوین مراجعه نمایید، متوجه خواهید شد کولر های گازی سوپر جنرال از موتور روتاری  پشتیبانی می کنند که بالاترین قدرت را دارد که با استفاده از گاز مبرد R22 کم ترین میزان انرژی را نیز به مصرف می رسانند. در طراحی این کولرها از پره های ضد فرسایش استفاده شده است که باد را از چهار طرف پخش می‌کنند و دچار زنگ زدگی نیز، نمی‌شوند. از قابلیت های بسیار عالی که در این کولر گازی به کار رفته است فیلتر آنتی باکتریال است که با وجود آن همواره هوای سالم و تازه در محیط نصب دستگاه به گردش در می‌آید. اگر برای سرویس یا تعمیر دستگاه نیاز به حضور تکنسین باتجربه و بادانش داشتید، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

سرویس کولر گازی بوش در مشهد

یکی از کارهای مهمی که توسط نمایندگی کولر گازی سوپر جنرال در قزوین انجام می شود، سرویس کردن دستگاه است. مزیت اصلی سرویس مرتب و به موقع کولر گازی، جلوگیری از بروز ایرادات منجر به خرابی است. سرویس به موقع کولر گازی، مزایای متعددی همچون تمیز شدن جریان هوا، کاهش مصرف برق، افزایش طول عمر دستگاه را به همراه دارد. برای تمیز و تازه شدن جریان هوای ورودی از کولر گازی به محیط لازم است تا فیلترهای دستگاه تعویض شوند. باز کردن قاب دستگاه و تمیز کردن بخش های مختلف یونیت داخلی و خارجی، تمیز کردن فیلترهای دستگاه، تمیز کردن کندانسور و سیم پیچ و… مراحل بعدی سرویس کولر گازی هستند. تمیز کردن اجزای داخلی باعث می شود تا دستگاه مصرف برق کمتری داشته باشد و خیلی سریع هزینه سرویس خود را جبران کند. در پایان این موارد، تکنسین متخصص عملکرد و عایق های لوله ها را چک می کند و کولر گازی سوپر جنرال را با بالاترین راندمان به مشتری تحویل می دهد. برای سرویس یا تعمیر کولرگازی در قزوین، از تکنسین مجرب نمایندگی کولر گازی سوپر جنرال در قزوین کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی سوپر جنررال در قزوین

مشکل خنک نکردن محیط و مراجعه به نمایندگی کولر گازی سوپرجنرال در قزوین

اگر کولر گازی شما مثل قبل هوا را خنک نمی‌کند، احتمالا مشکلی در عملکرد این دستگاه وجود دارد. لازم است تا عملکرد کمپرسور، میزان شارژ گاز مبرد، تمیزی فیلترها و … چک شود. ممکن است ایراد از ترموستات داخلی یا خارجی کولر گازی سوپر جنرال باشد. اگر نیاز به حضور تکنسین ماهر و تعمیر کولر گازی در محل دارید با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

روشن نشدن کولر گازی سوپر جنرال

اگر کولر گازی شما کلا روشن نمی شود، قبل از هر چیز باید از سلامت پریزها و وصل بودن جریان برق مطمئن شوید. همین طور، ممکن است برد الکترونیکی یا فیوز حرارتی ترمینال خراب باشد. اگر کولر دو تکه سوپرجنرال، در میانه کار خاموش می شود ممکن است کندانسور دمای کمپرسور را بیش از حد تشخیص داده باشد و دستگاه را خاموش کند تا دچار حریق بر اثر دمای خیلی زیاد نشود. هر چند ممکن است ایراد از ترموستات کندانسور نیز باشد.

نمایندگی تعمیرت کولر گازی سوپر جنررال در-قزوین

تعمیر کولر گازی سوپرجنرال در قزوین

تعمیر کولر گازی کاری حساس و بسیار پیچیده است. استفاده از افراد نابلد و کم تجربه می تواند منجر به هزینه های اضافه و بی‌مورد و چند باره کاری برای رفع یک ایراد شود. قزوین تکنیک با استفاده از تکنسین های حرفه ای و با سابقه و به کمک قطعات یدک فابریک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی سوپر جنرال در قزوین کار تعمیر کولر گازی سوپر جنرال در قزوین را با کیفیت فوق العاده و نرخ مصوب اتحادیه ارائه می‌نماید. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی سوپرجنرال در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی سوپر جنرال در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی سوپر جنرال در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی سوپر جنرال در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی سوپر جنرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی سوپر جنرال در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297