نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین

نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی شارپ در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی شارپ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی شارپ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین

کولرهای گازی شارپ در توان های متفاوت 12000، 18000، 24000، 30000 برای متراژهای متفاوت و در مدل‌های T1،T2،T3 ، برای استفاده در شرایط آب و هوایی و اقلیمی مختلف طراحی شده و در نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین، به فروش می‌رسند. شارپ، یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین، برندهای تولید لوازم منزل در ژاپن است که آوازه‌ای جهانی دارد. این برند فعالیت خود را در سال 1912، یعنی بیش از یکصد سال پیش در اوزاکای ژاپن آغاز کرد. این شرکت هم اکنون، بیش از 60 هزار کارمند در سرتا سر جهان دارد و به عنوان یکی از موفق ترین برندها، تولیدات خود را به بیش از صد کشور جهان صادر می‌کند. برای تعمیر کولر گازی شارپ در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین

خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین  

کولر گازی شارپ، از سیستم مدرن تشخیص خطای خودکار بهره می‌برد. در این سیستم، ایرادات عملکردی دستگاه به اطلاع کاربر می‌رسند. اگر شما نیز از کولر گازی شارپ استفاده می‌کنید، بهتر است معنی خطاهای دستگاه خود را از طریق خواندن دفترچه راهنما پیدا کنید. ما نیز معنای برخی ایرادات پرتکرارتر ثبت شده در نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین را در ادامه مطلب آورده‌ایم.

خطای EE: احتمالا به دلیل ایراد در ریموت یا برد، کلیدهای دستگاه قفل شده اند.

خطای E0: پمپ آب را بررسی کنید.

خطای E1: احتمالا هنگام دیدن این خطا کولر گازی شارپ از کار متوقف شود. علت این اتفاق، فشار بالا در کمپرسور دستگاه است.

خطای E2: یکی از خطاهای دردسرساز، که نشان دهنده یخ زدن کمپرسور است. این اتفاق می تواند به دلیل کم شدن شارژ گاز دستگاه، کثیفی فیلترها، کار کردن یکسره دستگاه و بسته بودن دریچه ها، در پنل داخلی و کمپرسور دستگاه شما به وجود بیاید. برای رفع ایراد و تعمیر کولر گازی در قزوین، با تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین تماس بگیرید.

خطای E3: فشار در کمپرسور پایین تر از میزان استاندارد است.

خطای E4: دمای کمپرسور از میزان تعریف شده در دستگاه بالاتر رفته است. در این مواقع کندانسور، جریان برق را قطع می کند تا از آسیب های بیش تر مثل حریق کمپرسور، جلوگیری کند.

خطای E5: کمپرسور ایراد پیدا کرده است.

خطای  E6: ایراد در سیستم انتقال دستگاه وجود دارد. ممکن است دستگاه پرتاب باد مناسبی نداشته باشد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی شارپ در قزوین

خطای E7: فن اوپراتور را بررسی کنید.

خطای E8: فن داخلی یا همان فن کمپرسور ایراد پیدا کرده است.

خطای F9: جریان آب در دستگاه با مشکل رو به رو شده. ورودی و خروجی آب، سینی تخلیه یا همان ناودانی و لوله درین را بررسی کنید. اگر با مشکل نشت آب مواجه هستید، سریعا برای رفع آن اقدام کنید. برای انجام کار توسط تکنسین آشنا به کولر گازی شارپ، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

خطای FF: ایراد در ریموت کنترل کولر گازی

خطای F0: خطاهای سری F به همراه عدد به معنای ایراد در سنسورهای دستگاه است. مثلا این خطا به معنی ایراد در سنسور تشخیص دمای داخل دستگاه است.

خطای F1: سنسور اوپراتور ایراد پیدا کرده است.

خطای F2: سنسور کندانسور با اختلال مواجه شده است.

خطای F3: سنسور تشخیص دمای محیط ایراد پیدا کرده است.

خطای F4: سنسور هوای خروجی به درستی کار نمی کند.

در صورتی که هر یک از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین، یا هر خطای دیگری را روی نمایشگر دستگاه خود دیدید، برای تعمیر کولر گازی شارپ، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن، کافیست با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

مصرف برق کولر گازی شارپ بالاست

احتمالا دستگاه خود را سرویس نکردید. علت اصلی بالا رفتن سر سام آور مصرف برق این دستگاهها، کثیفی فن های کمپرسور، کویل یا کندانسور، سیم پیچ دستگاه و … است. نیم سوز شدن یا کاهش توان کمپرسور و یکسره شدن دستگاه، دلیل دیگر بالا رفتن مصرف برق دستگاه است که برای رفع آن باید کار سرویس کولر گازی خود را در اسرع وقت انجام دهید. برای سرویس کولر گازی خود، با نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی شارپ در قزوین

تعمیر کولر گازی شارپ در قزوین

برای تعمیر کولر گازی شارپ در قزوین، توسط نیروهای ماهر و مجرب، با حداقل هشت سال سابقه کار تخصصی روی کولر، با استفاده از قطعات فابریک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین با با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.
شما می توانید از طریق این صفحه : تعمیرات کولر گازی کنوود در قزوین، اقدام به ثبت درخواست تعمیر کولرگازی خود به صورت آنلاین نمایید.

نمایندگی کولر گازی شارپ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی شارپ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی شارپ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی شارپ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی کولرگازی شارپ در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297