نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی فوجی در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی فوجی در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی فوجی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی فوجی در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین 

نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی فوجی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی فوجی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی فوجی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی فوجی در قزوین
تعمیر کولر گازی فوجی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی فوجی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی فوجی در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین

مناطق مختلف کشورمان، از زمان های دور فصول گرم سخت و طاقت فرسایی داشته اند. شاید به همین دلیل، استفاده از تکنولوژی های مدرن و کارآمد، برای گذراندن تابستان ها در کشورمان، طرفداران بسیاری دارد. آخرین تکنولوژی موجود در میان وسایل سرمایشی و گرمایشی، کولرهای گازی است. این کولرها نه تنها کار گرمایش و سرمایش را انجام می‌دهد، بلکه رطوبت هوا را جذب می کند و به کمک فیلترهایی که در کولر گازی قرار گرفته اند، هوای داخل منزل را نیز تسویه می‌کنند. 

در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی در خصوص کولر گازی فوجی و تعمیر این دستگاهها توسط تکنسین مجاز نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین بگوییم.

فوجی الکتریک در سال 1923 در راستای یک طرح سرمایه‏ گذاری و انتقال تکنولوژی میان دو شرکت فوروکاوا الکتریک و زیمنس آلمان تاسیس شد. این شرکت بیش تر در زمینه تولید تجهیزات صنعتی فعالیت می‌کند. اما تولید برخی لوازم خانگی مانند کولر گازی، از سایر فعالیت های فوجی است. این کولرها در توان های متفاوت و برای اقلیم های متفاوت طراحی شده اند. در نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین می‌توانید مدل مناسب منزل خود را پیدا کنید. برای تعمیر کولر گازی فوجی در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین

خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین

کولر گازی فوجی، مجهز به سیستم خطای هوشمند است و به کمک یک نمایشگر و دو چراغ کوچک سبز و قرمز ایرادات عملکردی دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد تا برای رفع ایراد اقدام کند. تعمیر کولر گازی در قزوین یک کار کاملا تخصصی است. برای این کار از تکنسین متخصص کمک بگیرد و به افراد ناوارد و تازه کار اعتماد نکنید. در ادامه به معرفی برخی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین می‌پردازیم:

خطای E0: این خطا به منای مشکل در ریموت کنترل دستگاه است و ارتباط بین ریموت و پنل قطع شده است.

خطای E01: عملکرد سیستم برق دستگاه با مشکل مواجه شده است. ابتدا از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید.

خطای E02: این خطا به دلیل ایراد در یکی از سنسورهای تشخیص دمای محیط، دمای داخل دستگاه، سنسور اپراتور یا کندانسور روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود. برای بررسی بیش تر از تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین کمک بگیرید.

خطای E03: اتصال کوتاه در سنسورها رخ داده است.

خطای E04: اتصال کوتاه در برد یا جریان برق دستگاه رخ داده است.

تعمیر کولر گازی فوجی در قزوین

خطای E05: سنسور لوله در یونیت داخلی از کار افتاده است. برای تعمیر سنسورهای دستگاه از فرد وارد و یا تعمیرکار  مجاز نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین کمک بگیرید.

خطای E06: سنسور لوله‌ی یونیت خارجی ایراد پیدا کرده است.

خطای E07: اتصال کوتاه در سنسور لوله یونیت خارجی یا داخلی به وجود آمده است.

خطای E08: جریان برق وارد دستگاه نمی شود. از وصل بودن جریان برق و اتصال صحیح دستگاه به پریز برق مطمئن شوید.

خطای E09: سوییچ شناور خبر از بالاتر رفتن سطح آب از حد مجاز می‌دهد. مسیر خروج آب، شامل لوله خروجی و ناودانی و لوله درین کولر گازی فوجی را بررسی کنید تا اگر انسدادی به‌وجود آمده، آن را هرچه سریع‌تر برطرف کنید تا آب بتواند به راحتی خارج شود. خارج نشدن آب می تواند منجر به یخ زدن آن در داخل دستگاه شود.

خطای E10: سنسور تشخیص دمای محیط خارجی از مدار خارج شده است.

خطای E11: ایراد در PCB یا Printed Circuit Board یا همان برد چاپی کولر گازی فوجی به وجود آمده است. تعمیر برد کولر گازی یک کار کاملا تخصصی است. برای تعمیر کولر گازی فوجی در قزوین افراد خبره و با تجربه با ما تماس بگیرید.

خطای E12: این خطای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین، از نیاز به تعمیر در فن کمپرسور خبر می دهد.

خطای E13: سیستم O/D دچار ایراد شده است. در نتیجه برقراری ارتباط در اجزای سیستم با اخلال رو به رو شده است.

خطای E14: این ایراد نیز به معنای اختلال در عملکرد برد دستگاه است.

در بالا تعدادی از مهم ترین خطاهایی که باعث تماس مصرف کنندگان با نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین می‌شود آشنا شدیم. اگر با خطایی مواجه شدید که معنای آن را متوجه نشدید از دفترچه راهنمای کولر گازی کمک بگیرید. 

سرویس و تعمیر کولرگازی فوجی در قزوین

بهترین راهکار برای پیشگیری از تعمیر کولر گازی، سرویس به موقع دستگاه است. تعویض فیلترها، شارژ گاز اسپیلت و تمیز کردن قطعات مختلف کندانسور و کمپرسور کارهای اصلی هنگام سرویس کردن دستگاه است. سرویس کولر گازی علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، باعث تازه شدن هوای ورودی به خانه به دلیل تعویض فیلترها و کاهش قابل توجه مصرف برق به دلیل تمیز کردن سیم پیچ ها و اتصالات می‌شود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی فوجی در قزوین

اما برای تعمیر کولر گازی فوجی در قزوین، توسط افراد متخصص و آشنا به دستگاه شما با قزوین تکنیک تماس بگیرید. تکنسین های قزوین تکنیک، با حداقل هشت سال سابقه کار تخصصی با کولر گازی، تسلط به تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها و تضمین خدمات ارائه شده و استفاده از قطعات فابریک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین، خیال شما را بابت سرویس یا تعمیر کولر گازی فوجی راحت می‌کند. پس برای تعمیر دستگاه خود، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی فوجی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی فوجی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی فوجی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی فوجی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی فوجی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
محیار جعفری

سلام وقت بخیر علت خنک نکردن کولر گازی چی هست؟

خانم یعقوب نژاد

کولرگازی ما برق داخلش نمیاد تکنسین دارید برای تعمیرش بفرستید

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297